Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bittersweet 06 cze 2015, 22:33
na_leśnik, zawsze jak zamykaja sie jedne drzwi, gdzieś otwieraja sie nastepne. Moze byc zle, ale predzej czy później zawsze robi sie lepiej.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Kontrast 06 cze 2015, 22:36
Od paru dni mimo zmieniania dawki leków zależnie od koniunktury, czuje sie całkiem spoko. Przerwałem w tym tygodniu celibat i bylem całkiem znośny, a przede wszystkim aktywny. Gdy zapominam, ze mam depresje jest całkiem, całkiem, jestem zabawny, robię wrażenie i to nie tylko wizualne;p Lecz po jakimś czasie i tak po napotkanych problemach, zrzucam winę na stara dobra depresje, w sumie to ja nie wiem czy ja mam.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez na_leśnik 06 cze 2015, 22:38
bittersweet, obawiam się że samo się nic nie robi. Mam nadzieję, że jednak mi się uda zrobić coś ze swoim żywotem :)
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 06 cze 2015, 22:45
na_leśnik, robi sie, tylko trzeba zmiany zapoczatkowac :P
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez bonsai 06 cze 2015, 22:55
na_leśnik, trzymaj się tam, kurczę! A co to znaczy, że jesteś sam? Nie ma Polaków czy w ogóle nikogo nie ma? Co mówi ten gość, u którego załatwiałeś ten wypad?
bonsai

przez ChrisMessina 06 cze 2015, 23:11
Dobija mnie angina.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

przez Dzidson 06 cze 2015, 23:38
Fatalnie. Od 4 dni leczę się w renomowanej, prywatnej klinice na bolący kręgosłup - codzienne zajęcia. Nigdy w życiu nie bolał mnie tak mocno jak dziś. Jest o wiele gorzej niż w momencie, kiedy się tam zgłosiłem.

przez katia010 07 cze 2015, 04:01
zawieszona, ciągle się zamyślam by np. po 1h ogarnąć, że ciągle zmywam ten sam 1 garnek :(

przez katia010 07 cze 2015, 04:26
o np. teraz nie ogarnęłam się w porę by usunąć ten durny post :pirate:

przez kazimierz61 07 cze 2015, 07:00
Czuję się do niczego, zero aktywności, nie potrafię się zmobilizować do jakichkolwiek zajęć. Wczoraj podsłyszałem jak żona mnie obgaduje przed dzieciami , że jestem leniem i nierobem. Przecież wie że jestem chory, zdrowym nie dają L-4, mam żal do niej, że traktuje mnie w ten sposób i obgaduje przed innymi, to jest egoistyczne, zimne zachowanie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez izaa 07 cze 2015, 09:20
kazimierz61 ile twoje dzieci mają lat? To co robi twoja żona jest toksyczne. To z tobą powinna porozmawiać o Tobie, nie z dziećmi. Potem one zamiast cie wpierać będą uważać że jesteś leniem i nierobem. Broń się i odpieraj te zarzuty żony. Osobiście zaraz po tym jej stwierdzeniu na twoim miejscu poszłabym i powiedziała, że to nieprawda i żeby tak nie mówiła.

przez kazimierz61 07 cze 2015, 09:56
izaa, Oj są już bardzo dorosłe bo 28 i 25 lat, ale nie wiem czy mają swoje zdanie, nie potrafię tak do nich podejść żeby porozmawiać na te tematy, czuję że matka nadal ma na nich wpływ i to duży, bo nigdy nie spotkałem się żeby któryś z nich miał inne zdanie, no może starszy syn, bo córka napewno nie. Przestałem już walczyć o swoje, nie mam sił, a żona to twardy charakter, potrafi się kłócić bez końca i cały czas się jej wydaje że ma rację w każdym temacie. Nie chcę się więcej użalać, bo to nie pasuje na chłopa, ale tak jest naprawdę, a ja jestem za słaby na ciągłe utarczki z tą egoistką, przyznaje rację innym tylko wtedy gdy ma z tego kożyć, i koniec.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Steviear 07 cze 2015, 15:22
Perfekcjonizm poziom 100. Czuję ogromny niepokój. Boję tego robactwa co łazi po podłodze gdy śpię. po łóżku. po ścianie. Nabawiam się obsesji. Jestem zła, bo nie mam nic do powiedzenia w kwestii domu. Wystarczy paproch a panikuję że to żyje i że jest tego więcej. mam ochotę wynieść wszystkie rzeczy z pokoju, bo tak bardzo nie cierpię patrzeć na te wszystkie rzeczy. Spędzam całe dnie na sprzątaniu a to i tak przyłazi z podwórka i wszystko na marne.. Nienawidzę lata.

przez Coldway 07 cze 2015, 15:25
Czuję się samotna, czuję że wszyscy mają mnie dość, nastrój zmienia mi się dosłownie w sekundę. Do depresji dochodzi nerwica lękowa i nerwica natręctw także wysiadam psychicznie. Weekendy są tragiczne, wtedy już w ogóle czuję się beznadziejnie.

Sortuj wg