Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez carlosbueno 07 cze 2015, 19:18
Polacy są, ale jakoś nie bardzo się z nimi dogaduję.
to normalka, Polacy są często gorsi od miejscowych gotowi utopić w łyżce wody dla paru euro. Jak byłem w NL zauważyłem że dominują 2 rodzaje Polaków jedni dla których liczy się tylko kasa, zarobek - wykiwają cie jak mogą jak nadarzy się okazja i nie mający żadnego życia poza pracą i drudzy dla których pobyt w NL to jedna wielka alko- narkotyczna zabawa. Oczywiście trochę generalizuje ale raczej tam z ludźmi o filozofii czy sensie istnienia się nie podyskutuje.
Największy Forumowy Maruda

przez lucy1979 07 cze 2015, 21:16
Coraz gorzej. Biorę już wszystko co choć na chwile sprawi mi ulgę. Nie dam rady dluzej..
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez jetodik 07 cze 2015, 21:20
lucy1979, :-|
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 07 cze 2015, 22:00
Don Kamillo napisał(a):Witajcie w klubie :)

Dziś nie wytrzymałem i musiałem sobie zapiąć 0,5mg Xanaxu, bo ból brzucha uniemozliwiał mi wstanie z łózka, chociaż brałem osłonowe, rozkurczowe i nic. Bajka

jedyne co mi zostało to samochód - nie odszedł jak ludzie ;) Zostałem z tym wszystkim depresjopochodnym sam.

Czuje się jakbym wszystko stracił, mam nadzieje że to tylko zły sen. Niestety bliżej przestać żyć niż to przestać brać. Cóż trzeba brać życie w garść po raz ... i się nie poddawać.

Wszystkiego najlepszego zycze, przede wszystkim zdrowia, zony i mnostwo dzieciakow !!

przez veronique 07 cze 2015, 22:50
beznadziejnie. Nie pamiętam kiedy ostatnio czułam się tak fatalnie, jak skopana na śmierć.

przez Masturbow 07 cze 2015, 23:08
,
Masturbow

przez katia010 08 cze 2015, 05:00
mam dzisiaj egzamin u faceta, którego szczerze nienawidzę - jakąś mam blokadę - w ciągu całej nocy nie przeczytałam ani jednego słowa, zbiera mi się na rzygi; :why:
Mam wrażenie, że jestem kompletnym beztalenciem. W tym wieku powinnam już coś sobą prezentować, mieć profesjonalne podejście do jakiekolwiek dziedziny - tyle lat zmarnowanych, a teraz jeszcze wystawiam się z własnej woli na ocenę innych - by " nie być frajerem i nie bać się spróbować" zjadą mnie po całości.
Już sie gubię totalnie, chciałam się nie poddawać, a jest ze mną gorzej niż kiedykolwiek.

przez żabinka 08 cze 2015, 09:48
Nie najlepiej, nie mam siły/ochoty mierzyć się z kolejnym dniem, żałuje że się budzę każdego dnia,

przez MalaMi1001 08 cze 2015, 10:04
Nic mi się nie chcę. To był tak zajebisty weekend, że aż dzisiaj wstawałam do roboty z mega wk/rwem. Jeszcze jutro jadę na jakieś debilne szkolenie na 2 dni, rzygam tymi ludźmi i tą robotą, a jeszcze mam z nimi spędzić 2 całe dni, bo jakaś kolacja, warsztaty, sratatatata... Obowiązkowa integracja. Fuck!

przez Arhol 08 cze 2015, 11:49
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez bonsai 08 cze 2015, 13:37
Długi weekend się skończył, upały się skończyły, praca wykonana, lody zjedzone. Jest dobrze!
bonsai

przez Argish 08 cze 2015, 13:38
bonsai, upały to sie dopiero zaczynają :D
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez na_leśnik 08 cze 2015, 13:39
A u nas 20 stopni :D
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

przez bonsai 08 cze 2015, 13:40
Argish, proszę mnie nie załamywać. ;) Ledwo przetrwałem te co były, a teraz ma być kilka dni chłodniejszych ponoć. Czekam na deszcze niespokojne i burze, nie odbieraj mi nadziei!
bonsai

Sortuj wg