Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 04 cze 2015, 12:28
10h snu to zdecydowanie za duzo. Głowa mi pęka. Sny wydawały sie bardziej realne niz zycie. Głupio. Taka nerwica przez to..

przez dia 04 cze 2015, 16:37
Wszystko byłoby ok gdyby nie to że wróciłam do samookaleczania. Wszystko jest za płytkie, mam wrażenie że ten problem będzie mógł być wzięty na poważnie jeżeli zrobię to dostatecznie głęboko. Jestem sfrustrowana bo wczoraj to wszystko rozdrapałam żyletką i zaczyna swędzieć. A 30 stopni to nie jest pogoda na długi rękaw. Nie mogę iść do pracy do której bym chciała, nie mogę ćwiczyć na wf. A więc tak, frustracja. Jestem sfrustrowana jak diabli.
dia

przez arminn 04 cze 2015, 18:47
Źle mi się oddycha. Jestem otłumaniona i senna. Nie mam na nic siły :? Znowu marnuje kolejny dzień..
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kazimierz61 05 cze 2015, 05:19
Kompletna dezorientacja, zagubienie, pustka w głowie, a już dawno miało być lepiej. Nadal nie mam kontaktu z rodziną, rozmawiam tylko sam ze sobą. Czarne myśli krążą koło mnie i nasuwają mi tysiące sposobów na zakończenie tego obłędu. Nie można z tym normalnie żyć, wszystko jest dla mnie takie trudne i skomplikowane, że mój umysł nie może tego ogarnąć. Nie wiem na czym to wszystko polega, i nie wiem co z tym zrobić.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez kazimierz61 05 cze 2015, 11:28
Znowu siedzę sam przy kawie z tabletem w rękach i przeglądam posty, natomiast rodzinka (żona z dziećmi), siedzą razem w kuchni rozmawiają i również popijając kawę. Już tak bardzo jestem zagubiony, że nie wiem czy to ja się wycofuję, czy rodzinka mnie tak traktuje, myślę że jedno jest wynikiem drugiego, a mnie przestało zależeć na tym żeby przede mną udawali, bo dało się to zauważyć. Czuję się samotny i nie potrzebny nikomu, chyba że tylko do spłacania długów.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez MalaMi1001 05 cze 2015, 12:01
Ja pitole openspace pusty, siedzi może z 10 osób, reszta na urlopach. Jak ja kocham taką ciszę w pracy! Nikt nie zawraca gitary, nie gapi się w monitor, można sobie kulturalnie usiąść z kawką i zająć się robotą, nie słychać wszechobecnego pierdo/enia o dzieciach, samochodach, grach, rowerach, piłce nożnej, można się normalnie skupić na robocie i robić swoje. Aż się chce pracować. Słyszę własne myśli w pracy po raz pierwszy odkąd przekroczyłam drzwi tego przybytku! Szkoda, że w poniedziałek wszystko wróci do normy :( Ale przynajmniej dzisiaj wrócę do domu mniej zmęczona.

przez na_leśnik 05 cze 2015, 16:33
Dziś nie umiem tego opisać. Jest źle. Bardzo źle. I psychicznie i fizycznie. Prawie zemdlałem dziś w pracy z wycieńczenia. Nie wiem kompletnie co robić. Nie mam do czego w kraju wracać. Nie mam za co wracać. /cenzura/, tak źle dawno nie było.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Argish 05 cze 2015, 16:34
na_leśnik, jesteś już w Holandi?? Az tak cieżko?
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez koszykova 05 cze 2015, 16:44
MalaMi1001, też lubię spokój w pracy, wręcz kocham. Fajnie by było pracować w samotni.

Mnie prześladuje taki pech ze ja /cenzura/... Teraz Okazuje się ze nie będę miała jak wrocic z pracy w przyszlym tyg po 22...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez monk.2000 05 cze 2015, 16:52
Średnio. Czytam gazetę i z jednej strony chciałbym jak najwięcej zrozumieć, z drugiej wydaje mi się to wszystko głupie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Lusesita Dolores 05 cze 2015, 17:09
spokój
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Aurora88 05 cze 2015, 17:13
Czuję rozpacz. I nawet nie mam miejsca, gdzie mogę się wyalienować i popłakać ><
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

przez na_leśnik 05 cze 2015, 17:17
Argish, tak.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Davin 05 cze 2015, 17:27
na_leśnik napisał(a):Dziś nie umiem tego opisać. Jest źle. Bardzo źle. I psychicznie i fizycznie. Prawie zemdlałem dziś w pracy z wycieńczenia. Nie wiem kompletnie co robić. Nie mam do czego w kraju wracać. Nie mam za co wracać. /cenzura/, tak źle dawno nie było.

Początki są ciężkie zanim się człowiek wbije w to "niewolnictwo". Psychicznie lipa pewnie przez to że nie pojechałeś z kimś kogo znasz. Mam nadzieje że dasz radę. ;)
Davin

Sortuj wg