Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez joaszka 25 maja 2015, 20:05
Czulam się dziś świetnie, wręcz euforycznie, ale jakiś czas temu zaczęło się dziać ze mną cos dziwnego - poczulam duszność, jakby w powietrzu dookoła brakło tlenu; poczułam w sobie wszystkie możliwe popędy, maksymalnie natężone - głód, napięcie seksualne, chęć krzyku, senność, pragnienie. Okropne uczucie, nie wiedziałam, co zrobić ze sobą, jak to rozładować - ciąć się, objeść się, biegać, zasnąć... To co czułam było totalnie obezwładniające, trwało jakieś 10minut. Okropne.
joaszka

przez Druid 25 maja 2015, 23:42
Masturbow, młoda jesteś, całe życie przed Tobą
Posłuchaj taty i zaproś do swego serca mężczyznę o fizjonomii Jezusa
Druid

przez Bulo 25 maja 2015, 23:47
Masturbow napisał(a):nienawidzę swojego ojca i jego bierności, jego umywania rąk od zawsze i na zawsze, nie mam na tym świecie dosłownie nikogo, na hasło o myślach samobójczych i że potrzebuję pomocy mój nawiedzony tatulo radzi, bym spróbowała zaprosić do swojego serca Jezusa i wychodzi z pokoju. moje życie jest tak absurdalnie przegrane, że chce mi się śmiać, nie mam o tym nawet komu powiedzieć, chyba że psychiatrze za hajs, czas antenowy 20 minut, więc piszę w wątku samopoczuciowym na foro dla sajkoli, to wszystko to jakieś epicentrum żenady /cenzura/ :)

jezus ci nie pomoże ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DamianS97 26 maja 2015, 00:14
Dziś w miarę było okej , tylko wieczór znów jakiś ból brzucha ale to już generalnie mój standard . Zagrałem troszkę i wszystko przeszło ...
Świat to nie samo słońce i tęcze , to wredne i obrzydliwe miejsce , nie ważne jak bardzo jesteś twardy świat rzuci Ci sie na kolana i nie pozwoli powstać
, jeśli nie będziesz walczyć...

-Eric Thomas

przez na_leśnik 26 maja 2015, 00:41
Coś nerwowo... :?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Masturbow 26 maja 2015, 00:46
Dark Velvet napisał(a):Posłuchaj taty i zaproś do swego serca mężczyznę o fizjonomii Jezusa

sorka, nie, kuców nie tykam nawet piłą mechaniczną
Masturbow

przez na_leśnik 26 maja 2015, 00:47
Masturbow, słusznie. Zwłaszcza tych z dziurami w rękach trza unikać.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Masturbow 26 maja 2015, 00:49
na_leśnik, a ten epizod z teologią, który mi kiedyś mignął, to były żarty, czy nieżarty? :smile:
Masturbow

przez na_leśnik 26 maja 2015, 00:52
Masturbow, nieżarty niestety. Dziś z perspektywy czasu patrzę na to jako na nieprzemyślaną decyzję wynikającą z zaburzeń ;) .

przez Masturbow 26 maja 2015, 00:53
na_leśnik, co Cię pchnęło (jeśli możesz powiedzieć)? co Cię wyzwoliło?
Masturbow

przez na_leśnik 26 maja 2015, 01:04
Masturbow, long story. Grzebać w religii zacząłem dlatego, że poznałem dziewczynę która była z religijnej rodziny i zawsze jak u niej byłem zazdrościłem jej tego, że ma takie miejsce i ludzi gdzie czuje się dobrze a ja nie. A wyzwolić mnie nic nie wyzwoliło. Jak nie potrafiłem w takie rzeczy wierzyć tak nie potrafię. Psychoterapia pomogła mi w ten sposób, że przynajmniej wiem czego tak obsesyjnie szukałem :smile: .

przez Masturbow 26 maja 2015, 01:08
na_leśnik, ok! masturbow podziękował za odpowiedź :)
Masturbow

przez na_leśnik 26 maja 2015, 01:09
Masturbow, proszzzz ;) .

przez Wehmut 26 maja 2015, 01:10
spadaaaaaaaaam
Wehmut

Sortuj wg