Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez SrebrnaSowa 25 maja 2015, 01:14
Wszystko się powywracało. Trzeba będzie przewartościować kilka spraw, i zmienić spojrzenie.. oraz może wrócić do dawnej " zimnej damy".
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

przez kazimierz61 25 maja 2015, 05:20
Czuję się bardzo zmeczony i zdołowany.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Raffuss 25 maja 2015, 12:27
Jak śmieć.. przestaję panować nad swoimi myślami i coraz bardziej zdaję sobie sprawę że potrzebuję pilnej pomocy specjalisty. Tylko czy dam sobie radę? Czy będę w stanie się do niego zgłosić.. Przecież chodzę na terapię, biorę leki.. dlaczego z niczym sobie nie radzę. Dlaczego we mnie jest tyle lęku, zwłaszcza lęku przed porzuceniem?
Codzienna walka o lepsze jutro nerwoblog.pl

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 25 maja 2015, 12:40
Czuje sie wysmienicie, od 3 dni wkoncu zdrowy. 10 letnia fobia i depresja wyleczone.
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Introwertyczka 25 maja 2015, 12:42
Po 10 latach tak Ci po prostu przeszło? Wiedziałam, że Polska to kraj cudów, ale żeby aż tak... ;)
Introwertyczka

przez novymivo 25 maja 2015, 12:44
Introwertyczka napisał(a):Po 10 latach tak Ci po prostu przeszło? Wiedziałam, że Polska to kraj cudów, ale żeby aż tak... ;)

Nie tak poprostu to byla 10 letnia zmudna praca, a konfrontacja 3 noce temu w jakis cudowny sposob mnie wyleczyla. Fakt faktem ze konfrontacji z pewnymi sytuacjami unikalem az do sobotniej imprezy. Tak, jestem zdrowy.
ps- czytalem czesc twojego blogu, tydzien temu tego nie widzialem, od 3 dni moge napisac ze sie zatracasz w blednym kole swoich przekonan. Nie tedy droga jezeli chcesz wyzdrowiec.
Ostatnio edytowano 25 maja 2015, 12:47 przez novymivo, łącznie edytowano 1 raz

przez MalaMi1001 25 maja 2015, 12:47
Bardzo dobrze. W pracy nuda, ale to nic nowego.

przez Introwertyczka 25 maja 2015, 12:49
Nic wstrząsającego chyba tam nie piszę, jakie konkretnie przekonania masz na myśli?
Introwertyczka

przez natrętek 25 maja 2015, 13:26
novymivo, czy możesz tak pokrótce opisać, co okazało się kluczem do wyjścia z tych zaburzeń ? Rozumiem, że przez 10 lat łykałeś prochy i chodziłeś na terapię, ale czy coś jeszcze ?
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez monapayne 25 maja 2015, 14:09
Czuję się nijako i wraca mi wrażliwość na światło, ostrzejsze patrzenie i wraca mi dużo innych rzeczy.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez novymivo 25 maja 2015, 15:11
natrętek napisał(a):novymivo, czy możesz tak pokrótce opisać, co okazało się kluczem do wyjścia z tych zaburzeń ? Rozumiem, że przez 10 lat łykałeś prochy i chodziłeś na terapię, ale czy coś jeszcze ?

Kluczem jest konfrontacja i pojscie na zywiol z fobia. Teraz nie zadaje pytania co moge, ale co chce. Terapii nie mialem, a na wenlafaksynie jestem od 8 tygodni. Nie wiem czy to lek czy wkoncu dotarlo do mnie kim jestem i to ja decyduje, nikt inny.
Introwertyczka napisał(a):Nic wstrząsającego chyba tam nie piszę, jakie konkretnie przekonania masz na myśli?

Hej, nie chodzi mi o konkretne przekonania, bardziej o caloksztalt twoim wypowiedzi. Ja tez jestem introwertykiem , nie wiem czy z wyboru czy przez chorobe, lecz ogolnie rzecz ujmujac musisz zdecydowac co tak naprawde chcesz. Jezeli chcesz sie zmienic to musisz wyciagnac reke sama do siebie, bo pamietaj ze nikt w tych czasach Tobie jej nie poda. Zatracilas sie i nie widzisz wyjscia, ale czy przypadkiem nie podoba sie Tobie taki stan ? Ja zrozumialem po tylu latach ze szkoda mojego zycia. Teraz zaczynam brac pelnymi garsciami, jak pasozyt.
pzdr

przez WinterTea 25 maja 2015, 18:11
Źle. Obleśne wspomnienia znowu wróciły.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez Absinthe 25 maja 2015, 19:37
tak mi smutno tak mi źle,że ciągle wydurniam się
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Masturbow 25 maja 2015, 19:39
nienawidzę swojego ojca i jego bierności, jego umywania rąk od zawsze i na zawsze, nie mam na tym świecie dosłownie nikogo, na hasło o myślach samobójczych i że potrzebuję pomocy mój nawiedzony tatulo radzi, bym spróbowała zaprosić do swojego serca Jezusa i wychodzi z pokoju. moje życie jest tak absurdalnie przegrane, że chce mi się śmiać, nie mam o tym nawet komu powiedzieć, chyba że psychiatrze za hajs, czas antenowy 20 minut, więc piszę w wątku samopoczuciowym na foro dla sajkoli, to wszystko to jakieś epicentrum żenady /cenzura/ :)
Masturbow

Sortuj wg