Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kontrast 13 maja 2015, 18:05
Nie no spoko, dobrze że sygnalizujesz, że to robisz.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez bonsai 13 maja 2015, 18:06
joaszy, ja tam nie widzę nic zdrożnego w tym, wszędzie tylko zakłamanie i zakłamanie. Przynajmniej szczera jesteś. Jeśli rzeczywiście żadna strona nie jest raniona w takim układzie, to nie wiem, co w tym złego.

Czuję się dobrze, pycha obiad zjadłem i zbiera się na deszcz. :105:
bonsai

przez Masturbow 13 maja 2015, 18:20
bonsai napisał(a):joaszy, ja tam nie widzę nic zdrożnego w tym, wszędzie tylko zakłamanie i zakłamanie. Przynajmniej szczera jesteś. Jeśli rzeczywiście żadna strona nie jest raniona w takim układzie, to nie wiem, co w tym złego.

nic złego? każdy psycholog powie, że kompulsywne uprawianie seksu (joaszka użyła takiego określenia) w ramach wypełnienia własnych deficytów nie obędzie się bez konsekwencji. nie rani drugiej strony, ani opinii publicznej (Boże...), robi krzywdę samej sobie takim działaniem.
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 13 maja 2015, 18:21
Masturbow napisał(a):
bonsai napisał(a):joaszy, ja tam nie widzę nic zdrożnego w tym, wszędzie tylko zakłamanie i zakłamanie. Przynajmniej szczera jesteś. Jeśli rzeczywiście żadna strona nie jest raniona w takim układzie, to nie wiem, co w tym złego.

nic złego? każdy psycholog powie, że kompulsywne uprawianie seksu (joaszka użyła takiego określenia) w ramach wypełnienia własnych deficytów nie obędzie się bez konsekwencji. nie rani drugiej strony, ani opinii publicznej (Boże...), robi krzywdę samej sobie takim działaniem.

This.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez bonsai 13 maja 2015, 18:26
Masturbow napisał(a):nic złego? każdy psycholog powie, że kompulsywne uprawianie seksu (joaszka użyła takiego określenia) w ramach wypełnienia własnych deficytów nie obędzie się bez konsekwencji. nie rani drugiej strony, ani opinii publicznej (Boże...), robi krzywdę samej sobie takim działaniem.

No to niech powie jej to psycholog, przecież chodzi na terapię. Ja się odniosłem jedynie do wypowiedzi o tym, że gdyby facet to robił, to nikt nie zwróciłby na to uwagi. Mnie takie zachowanie nie razi po prostu.
bonsai

przez xxdarc 13 maja 2015, 18:27
dziś.. jakie to słabe słowo dla mnie codziennie jest dziś
życie jest takie nieznośne.. przykre i smutne - inni nie wiadomo skąd biorą energię i żyją ulepszając swoje życie.. nawet raniąc innych mają to gdzieś.. ale po prostu skad każdy po kolei czlowiek które muszę spotkać ma siłe. do żyia robienia czegoś nauki rozwijania się wszystkiego! a ja nic...... szlak mnie trafia ledwo wstaje z łóżka a wyczynem jest pójscie na pocztę lub do sklepu nie chce mi się już żyć... narawdę już chce umrzeć al te *erdolone uczucia... kocham mamę i siostry ... nie chce by im było smutno ale mi może być...... no właśnie w sumie tak .. zasłużyłam na cierpienie

przez Kontrast 13 maja 2015, 22:26
Boże jaki ten dzień jest słaby. Wszystko jest słabe i rozczarowujące na maksa. Marność nad marnościami wszystko marność.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Druid 14 maja 2015, 01:20
Smutek, przez który trudno się skupić na czymś innym. Ciąży kamieniem. Żałoba po własnym życiu - po jego alternatywnej wersji, która nie mogła się wydarzyć.
Druid

przez kazimierz61 14 maja 2015, 06:12
Czuję się bardzo niepewnie, myśli mi się plączą nie bardzo potrafię coś z siebie wykrzesać.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez pinda 14 maja 2015, 08:38
Obojętnie.
burning down the house!

przez Steviear 14 maja 2015, 10:25
ujnia. Marze o znieczuleniu.

przez na_leśnik 14 maja 2015, 12:24
U nie całkiem spoko. Poza tym, że przeziębiony lekko jestem :-| .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez arminn 14 maja 2015, 14:15
Dno, pustka, smutek, bezradność...
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

przez bonsai 14 maja 2015, 14:41
Dziś jest dobrze, uff. Nastał spokój, znów wróciła nadzieja i chęć do kontynuowania egzystencji. :)
bonsai

Sortuj wg