Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pinda 14 kwi 2015, 17:18
bonsai napisał(a):pinda, no weź przychodź tu częściej, bo poprostumacierewicz znów jest aktywny, a nie możemy ustawać w nadziei "wyprostowania" chłopaka. ;) .

Ajwaj bonzo, chciałabym częściej pisać na forum, ale życie komunistki o żydowskich korzeniach w naszej malej Jerozolimie jest ciężkie. Pracuję w pocie czoła na rzecz zakładu pracy na tej śmieciowce w tvnie, mobbingują, sprzątam stoły Kamilowi, potem jeszcze smsami mnie męczy. 6 h dziennie niczym w Utopii Morusa. Potem jeszcze 300% normy w Agorze - mam dzielo na wierszówkę. Muszę pisać do wyborczej, ale może któregoś dnia szczęście się i do mnie usmiechnie i zacznę pisać do Krytyki Politycznej. Teraz ciągle mnie odrzucają, choć w aplikacji wyraźnie zaznaczam, ze wystarczy mi wynagrodzenie w nasionach konopi i dziełach wybranych Marksa i Engelsa. Wieczorami i w weekendy daję korepetycje z hebrajskiego. Obywatel poprostumacierewicz ma takie zarobki i stanowisko niczym sekretarz KC PZPR, to może sobie pozwolić na większą aktywność forumowa. Swoją drogą ciekawe jak dostał taką robotę, pewnie jest z układu...
burning down the house!

przez Arhol 14 kwi 2015, 17:28
dzięki za poprawienie humoru xD.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez magnolia84 14 kwi 2015, 17:31
pinda, Ty to masz gadane! :mrgreen: Piękny umysł :105:
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pinda 14 kwi 2015, 17:37
Arhol, iksde :)
magnolia84, oo dziękuję :) przynajmniej Ty mnie doceniasz i nie wyzywaSz od lewaków ;)
burning down the house!

przez Argish 14 kwi 2015, 17:39
:zonk:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez magnolia84 14 kwi 2015, 17:39
pinda, nu, nie tylko ja Cię doceniam :mrgreen:
magnolia84

przez pinda 14 kwi 2015, 17:42
magnolia84, masz u mnie koszernego bajgla! ;)
burning down the house!

przez magnolia84 14 kwi 2015, 17:48
pinda, dzięki! będzie w sam raz po kuglu :D
magnolia84

przez izaa 14 kwi 2015, 19:14
Ile można kuć na pamięć :P. 3 kawy i dalej bym piła i piła. Tak bezsensowne jest uczenie się na pamięć, najmniej wydajne, potrzebne, nie ubogaca moich zdolności, mojego języka :P czuje że sie cofam :hide:

przez Druid 14 kwi 2015, 19:47
między światami, poza sobą. Czas płynie inaczej, niż zaplanowałam; zdolność koncentracji poszła... i jeszcze nie wróciła.
Druid

przez siostrawiatru 14 kwi 2015, 20:12
Tyle było :? Właśnie przeszłam z euforii w smutek :( Nie chcę, ale to się samo dzieje. Rano zdaje się, był niepokój i lęk. Ta zmienność mnie wykończy kiedyś.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez bonsai 14 kwi 2015, 20:17
pinda, dałaś głos i od razu tak dobitnie, nie zawiodłem się. :great: Nie spotkało mnie w życiu nic śmiesznego. Codzienne wychodzę z domu, żeby spotkać swoją Małgorzatę. Może Ty nią jesteś! Albo chociaż moją siostrą, którą zawsze chciałem mieć, ale mi poskąpiono. :roll:
bonsai

przez pinda 14 kwi 2015, 22:02
bonsai, no za Adasia Miauczynskiego to ja podziękuję, ale Mistrzem juz nie pogardzę ;)
burning down the house!

przez bonsai 14 kwi 2015, 22:33
Co pinda o tak błyskotliwym umyśle robi na forum dla ułomnych? W czym tkwi feler pindy?
bonsai

Sortuj wg