Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AdrianR 13 kwi 2015, 14:37
Czułem się podle zanim nie zajrzałem na forum. Bo teraz czuję się jeszcze podlej. Wczoraj spędziłem tu czas prawie anielsko, a dzisiaj już obuchem na dzień dobry. Kurde, jak to czasem dzień do dnia niepodobny. :P Może po prostu zagaduję czasem do niewłaściwych ludzi. Lepiej chyba bazować na kimś z kim się dobrze rozmawia, a nie kto powoduje u ciebie rozstrój nerwowy. :P Pogadałem chwilę z fajną ciocią przez telefon i trochę mi się cieplej na sercu zrobiło. Jest coś takiego, że jak się usłyszy miły głos w słuchawce, to jest tak jakoś fajniej i raźniej. ;) Będę chyba dzisiaj obdzwaniać koleżanki. Ciekawe, co z tego wyniknie? hahahaha :mrgreen: Tak alfabatycznie z tela. To by było dość interesujące doswiadczenie. Wiem, że czasem wpadają mi do głowy absurdalne pomysły. :mrgreen:

przez Masturbow 13 kwi 2015, 17:20
tonę w chorych jazdach i już nawet nie wiem, czy to faktycznie urojenia i wybryki mojego mózgu, czy cokolwiek złego się dzieje. powtarzam jak mantrę 'muszę się leczyć psychiatrycznie, muszę się leczyć psychiatrycznie', ale czy ja się od lat czymś innym zajmuję? farsa, farsa, farsa. bende płakau.
Masturbow

przez jetodik 13 kwi 2015, 18:01
Masturbow, przykro mi to czytać :-|

a ja się czuję zdołowany po pracy, tam gdzie trzeba robić wiele rzeczy na raz, panuje presja czasu i jest ogólny chaos z moją głową w chmurach odpadam i czuję się jak upośledzony, zwłaszcza gdy przyglądam się moim koleżankom, które są ekstrawertyczkami i się świetnie odnajdują w takich sytuacjach - "żółw w stadzie zająców".
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 13 kwi 2015, 20:06
Pół dnia mną złość szarpała a teraz jestem straszliwie zmęczona, śpiąca i bardzo bolą mnie plecy.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Indifference1 13 kwi 2015, 20:38
Mam ochotę rzucić studia :? Odechciało mi się, kompletnie nie chce mi się uczyć i tam jeździć. Dobrze że nie umiem angielskiego bo już by mnie tu nie było.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kontrast 13 kwi 2015, 20:49
Jakoś jakby lepiej. Nie mam ochoty wejść do sklepu i malować młotkiem mózgami pejzaże na ścianach. Wkur jakby zmalał, ochota zbiorowej detonacji o 12 oddaliła się niczym tęsknota za młodzieńczą masturbacją z rana. Dziś odkryłem nową funkcje jamniczka, jak go drapie po brzuchu to tak mruczy jak samoloty lecące nie opodal, nie daleko. Wiesz zaraz, że będziesz je coraz głośniej słyszał aż myśli zagłuszą i nie będziesz się mógł przez chwilę skupić. Kucając, gdy wstaniesz może ci się trochę w głowie zakręcić, po odpływie, czy nie dopływie krwi, tak bywa. Najgorsze jest wtedy światło, takie białe plamy przed oczami. Zastanawiasz się gdzie upaść, wtedy nie wiesz co robić. Sam organizm podpowiada i wykonuję. Poziomuję się sam i wtedy jest dobrze. Jamniczek.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Druid 13 kwi 2015, 20:53
jak aniołek z kryształowym mózgiem, prototyp
czego ja od siebie chcę? Wyżej dupy nie podskoczę 8)
Druid

przez Masturbow 13 kwi 2015, 20:54
dobraliście się, jedno zmyślniejsze od drugiego.
Masturbow

przez Kontrast 13 kwi 2015, 21:02
Wiesz że umiem czytać w myślach, więc nie pyskuj marny czeski pisarzu. Bo powiem, że marzysz o trójką cie z Araszą i Monkiem.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez jetodik 13 kwi 2015, 21:02
Kontrast
Kucając, gdy wstaniesz może ci się trochę w głowie zakręcić, po odpływie, czy nie dopływie krwi, tak bywa. Najgorsze jest wtedy światło, takie białe plamy przed oczami. Zastanawiasz się gdzie upaść, wtedy nie wiesz co robić.

czasem tez cos takiego miewam, jak nasilenie jest na tyle mocne, ze trzeba sie polozyc to niefajnie, jak takie mniejsze to nieraz super taki chwilowy dystans do wszystkiego sie pojawia.

kurde ciagle mysle o dzisiejszym dniu w pracy, poczulem sie takim nieogarem, ze az mam leki egzystencjalne, ze zgine marnie w tej skomplikowanej i wymagającej podzielnej uwagi rzeczywistosci...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez veronique 13 kwi 2015, 21:09
wciąż nie mogę płakać

przez Masturbow 13 kwi 2015, 21:10
a to jakaś nowa robota dżeto albo dzisiaj tylko taka stresówka nad wyraz była? i pamiętaj, lepiej być nieogarem, niż ekstrawertycznym pajacem. ich się wszystkich powinno wysłać do czarnobyla, niech tam siedzą, po ścianach łażą, kłapią niezamykającymi się jadaczkami, aż nie wyginą jako gatunek.
Masturbow

przez jetodik 13 kwi 2015, 21:19
Masturbow, różne zadania dostaje i na różne stanowiska mnie stawiają, jak jedno zrobić, wykonać przyjść po następne to okej, ale jak na typowo logistyczno-obsługowe to padaczka, na raz trzeba obsługiwać załadunki, rozładunki, księgować ich ruchy, odprawiać, ustawiać na doki, jakieś pieczątki, protokoły, dzwonić do nich a jest ich kilku na raz, każdemu się spieszy, jeszcze w tym czasie z wewnątrz firmy mają co chwila sprawy, to pierbolca można dostać a jestem świeżakiem, ale już czuje, że do tej funkcji się nie daje, bo od nadmiaru bodźców w pewnym momencie mózg mi się wyłącza, chyba taki mechanizm obronny przed eksplozją :D

przez Masturbow 13 kwi 2015, 21:27
kurczę dżeto Ty w jakimś pentagonie załapałeś fuchę? jak Cię to przeciąży jednak zdrowotnie na dłuższą metę, to się chyba nie ma co przymuszać, psycha i tak już przecie słaba. haha, mój mózg działa na takim mode off większą część dnia, znam to doskonale, dzieje się to nawet jak się za długo zastanawiam jaki ser kupić i bum przegrzany :roll:
Masturbow

Sortuj wg