Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Prakseda 20 mar 2015, 03:26
Zebrec, dobranoc! :D Spokojnej i bezpiecznej podróży!

przez Zebrec 20 mar 2015, 03:27
Prakseda, dzięki! ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez kazimierz61 20 mar 2015, 08:01
Samopoczucie w miarę, nareszcie pierwsza noc bez wybudzenia się no i czuję się wyspany. Z myślami też trochę lepiej bo już nie mam tych na "S", i myślę że to w sumie najważniejsze, chociaż smutek i apatia nadall są, myśli nienawiści do samego siebie, czy może trochę lżej nielubienia siebie też mnie wykańczają bo ciągle mam coś do życzenia do samego siebie. Nadal brak energii, chęci, czy planów do działania, i to mnie martwi, ale myślę że się doczekam.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez moment 20 mar 2015, 09:53
Zastanawiam się nad sensem życia i tym po co ja tu w ogóle jestem, skoro nic mi nie wychodzi.

przez kazimierz61 20 mar 2015, 10:47
Czuję się samotny, sam ze swoimi problemami, czasm taka beznadzieja mnie ogarnia, że nie jest to do wytrzymania, i wtedy zamykam się w sobie i siedzę albo leżę słuchając mojej muzyki.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez ashanti87 20 mar 2015, 13:54
Witam Wszystkich. Jestem nowa, wczoraj napisałam swój pierwszy post. Piszę, bo liczę na wsparcie, muszę się komuś wyżalić. Czuję się dzisiaj źle :( Depresję mam od jakiś 4 ch lat :( I chociaż jest lepiej niż kiedyś, to dalej sobie nie radzę :( Dzisiaj czuję niepokój, ścisk w żołądku, jakby mnie coś ciągnęło w dół. Jak się z tego wydostać ? Najgorsze są myśli natrętne, życie w wyobrażeniach i pewnie gdyby nie to, byłoby całkiem normalnie. Nie umiem żyć tym, co jest teraz, tylko co by było, gdyby ? I tak w kółko. Napiszcie, czy czujecie się podobnie w depresji, jeśli zechcecie. Pozdrawiam

przez moment 20 mar 2015, 14:50
ashanti87, Zadam podstawowe pytanie na forum. Czy byłaś u psychiatry? Skąd wiesz że masz depresję.

przez ashanti87 20 mar 2015, 15:48
Tak, byłam u psychiatry. Nawet u trzech albo czterech. Obecnie jestem pod kontrolą jednego. Biorę leki również od czterech lat...Dlatego też zapisałam się na to forum, żeby poznać ludzi, takich jak ja...

-- 20 mar 2015, 15:59 --

Tylko w Was nadzieja...potrzebuję czasem się wyżalić, wrzucić z siebie wszystko. Czytałam przeróżne fora, ale nigdy nie mogłam się zabrać za napisanie o moich problemach...Chyba się bałam. Czytanie o ludziach, którzy mają podobne problemy, zawsze dodawało mi sił...dlatego tu jestem...

przez moment 20 mar 2015, 19:11
Aha.
Ja mam teraz problem z bólami wkurza mnie to niesamowicie. Nic mi się przez te bóle szyi nie chce. Do tego muszę tracić nerwy na kogoś z kim muszę na razie mieszkać. Ku.... dlaczego mnie musiał spotkać taki cholerny los.

przez siostrawiatru 20 mar 2015, 20:04
Jestem potwornie zmęczona, ale nastrój całkiem dobry:) Na tę chwilę oczywiście bo u mnie to się zmienia z minuty na minutę. Mam nadzieję, że mi się to utrzyma chociaż do wieczora. Jestem w miarę spokojna. Myśli sporo w głowie, ale staram się nie dopuszczać do siebie tych negatywnych. Staram się myśleć o tych pozytywnych. Nie ma ich za wiele niestety, ale przynajmniej dzień dzisiaj był słoneczny i ciepły a to już coś.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez ashanti87 20 mar 2015, 21:27
Cieszę się, że mogę czytać takie wpisy, jak Twoje siostrawiatru. Widzę, że są osoby tak jakie jak ja...U mnie też wszystko zmienia się z minuty na minutę. Uśmiecham się, za chwilę mam doła, cieszę się, że chcę gdzieś wyjść, a za moment chcę zostać w domu. Czasem jestem strasznie rozdrażniona, wszystko mnie irytuje. Najgorsze jest pozbycie się natrętnych myśli przez które nie mogę normalnie funkcjonować. Zabijają mi głowę i nie myślę logicznie. Jestem tylko ja i własne myśli. Depresja zabija we mnie to, co kochałam :( Ale podobnie jak Ty cieszę się, jak świeci słońce :)

przez blah! 20 mar 2015, 23:40
Smętnie, na dodatek niebotycznie bolą mnie plecy :/.
blah!

przez kupmitrumne 21 mar 2015, 00:00
Jest mi kurewsko źle.

przez elo 21 mar 2015, 00:18
trumno a to czemu az tak :(
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600