Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bianka78 22 mar 2015, 13:28
amelia83, mam dziś tak samo.
Bianka78

przez merida 22 mar 2015, 15:30
Koszmarnie, jest bardzo źle.
And you’re walking away and I will drown in the fear.

przez Semir 22 mar 2015, 15:52
Kompletnie wypompowany po sobotniej robocie(najgorszy dzień dla pracownika plus te cholerne święta wielkanocne). Poza tym odczuwam w sobie brak życia nic mi sie nie chce, jestem totalnie zdezorientowany co mam robić,chciałem pobiegać bo w sumie ładny dzień ale zanim się ubrałem odechciało mi się.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nube 22 mar 2015, 16:05
Trochę dobrze, bo słońce, ptaszki i ładnie. I źle, bo ja w tym wszystkim.

przez Rebelia 22 mar 2015, 18:57
update: dopadło ze zdwojoną siłą, o ile kilka dni temu akceptowalna chujnia, tak dziś już bolą trzewia i rozpala mi oczy żywym ogniem, które chłodzą się same i poliki łzami przy tym też.

przez Niutek 22 mar 2015, 19:28
cyt."..akceptowalna chujnia...", dobre.
Chyba mam to dzisiaj właśnie, nie, nie tylko dzisiaj, mam to od kilku lat...chujnia :evil:

przez siostrawiatru 22 mar 2015, 19:35
Kiepsko się czuję teraz. Jestem strasznie słaba i niepokój jakiś mnie dopadł. Denerwuję się, ale nie wiem czym i nie wiem też co mam ze sobą zrobić. Łażę bez sensu po mieszkaniu. Nawet nie mogę wysiedzieć na tyłku i odpocząć a książki też nie poczytam bo jestem potwornie rozkojarzona. Pewnie skończy się na tym, że wezmę procha jakiegoś :? Mój dzisiejszy żywot nie ma sensu za bardzo.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez comatom 22 mar 2015, 19:39
siostrawiatru, ja juz niestety po kolejnym afobamie i tak sobie wegetuje...
..Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

przez Uciekinier 22 mar 2015, 21:53
wszystko mnie wkur.. denna rzeczywistość
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez xxdarc 22 mar 2015, 23:50
jak ja się czuję? to dobre pytanie

na pewno jak klocek który jest wbijany na niepasujące miejsce na siłę... ale ten klocek kiedyś odpadnie.. upadnie
jak nie pasujący element tego całego ziemskiego kabaretu
czy to horror czy komedia nie wiem sama
taki rozpierający ból wewnątrz kiszek i ciała jakbym miała się rozerwać na atomy
który powoduje u mnie obłęd i już mam wrażenie że coś zrobiłam sobie.. razem z lękiem że znów sobie cos odwale .. mimo ze mam ochotę się pociąc na kawałki i ukarać za swoją ułomość i słabość bo jestem takim balonem z którego uchodzi powietrze i lata wśród ostrych igieł porozrzucanych po całej powierzchni..
jakby ktoś wziął odkurzacz i wyssał wszystko z mnie co wiąże się z chęcia do życia, motywację i całą energię życiową
a ja tylko zeskrobuje ze ścian "ten trudno dostępny specyfik zwany chęcią do życia" zeskrobuje i wyjadam te resztki które są niczym bo umieram od samego oddychania
życie mnie zabija.. to nie jest dla mnie, serio - wzięłam ten zomiren siedzę i mi się słowa plączą od otumanienia ale nie działa tak ekstra bo kontaktuje ale nie myślę już tak jak przed wzięciem bo mnie napadło.. ból istnienia - straszny ból nie życzę nikomu
ale wolę się powiesić niż iść do dentysty.. co powinnam zrobić bo mam trutke w zębie, doznałam szoku po tym wydażeniu tak mnie to bolało że boże drogi rozumiem że musiałam dostać od losu ten cios .. pewnie zasłużyłam ! jestem taka załamana i zagubiona że już czasem nie pojmuje czy dana sytuacja w której uczestniczę to jest prawdą czy nie? ciągle myślę że jest inny dzień tygodnia ..
ld

przez kazimierz61 23 mar 2015, 04:34
Czuję się beznadziejnie, nie mogę spać, coś tam piszę na tym forum, ale generanie nie potrafię opisać jak się czuję. Pustka w głowie, a raczej tylko negatywne myśli, że z tego nie wyjdę, że już tak zostanie, że do niczego się nie nadaję, często kłócę się z żoną, potem tego żałuję, nie odzywam się do nikogo oni do mnie również, mój umysł tego wszystkiego nie ogarnia. Mam wrażenie że życie to prawdziwe toczy się obok mnie, ja go widzę ale mnie ono nie dotyczy, jestem tylko gapiem który zazdrości innym życia w zdrowiu.
CHAD ll
Kwetaplex
Lerivon
Lexotan
Clonazepam
Lamotrix

przez siostrawiatru 23 mar 2015, 05:38
Koszmarnie się czuję. Nie mogę spać i wszystko mnie już boli od przewracania się z boku na bok. Jeszcze mi niedobrze, ale zawsze jak nie mogę spać to mi niedobrze. Od dziecka tak mam to już powinnam się przyzwyczaić. Ale najgorsze jest to, że podczas tego bezsennego kotłowania w łóżku dotarło do mnie, że większość moich zachowań jest tak idiotyczna, że aż mi wstyd straszliwie. Ja rozumiem, że to jak się teraz zachowuje ukształtowane jest przez moje przerażające dzieciństwo i młodość, ale przecież kto ma mieć kontrolę nad moimi zachowaniami jak nie ja sama. Przecież jestem już dorosła kuźwa!!! T. powiedziała, że nie miałam normalnego domu ani rodziny, że wszystko było nie tak więc musiałam sobie sama jakoś radzić i teraz tak się zachowuję się bo inaczej nie umiem. Załamka normalnie :(
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez kazimierz61 23 mar 2015, 08:22
Myślę że wszystkich chrujących na choroby psychiczne cechuje niedojżałość emocjonalna, skąd to śię bierze nie wiem, może z wychowania, z otoczenia, nie spełnionych ambicji, za wysokich wymagań w obec nas, z braku umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, podłoże genetyczne. Coś w tym musi być że zapadliśmy na te choroby, w przychodni widziałem duży plakat z napisem "Co czwarta osoba na świecie jest lub będzie chora na choroby psychiczne". Myślę że duże pole do popisu mają ludzie zdrowi żeby zrozumieć chorych, bo przecierz każdy rozumie cukrzyka, zawałowca, czy nadciśnieniowca, to też są choroby przewlekłe i jakoś nikt się temu nie dziwi, a jak przyjdzie mowa o chorobie psychicznej to większość ludzi nabiera wody w usta i nie jest w stanie powiedzieć nic konkretnego. A poza tym chory psychicznie dzisiaj jest naznaczony jakby piętnem za który się musi wstydzić, a co za tym idzie nie rozmawia na te tematy choćby z najbliższymi.
CHAD ll
Kwetaplex
Lerivon
Lexotan
Clonazepam
Lamotrix

przez Arasha 23 mar 2015, 08:25
Niewyspana, zmęczona, zła na siebie i brak konsekwencji w działaniu, żeby zmienić swoją obecną sytuację :time:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg