Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kazimierz61 13 mar 2015, 23:24
Ciągle beznadzieja już czasem wyć mi się chce z tej niemożności jakiego kolwiek działania, i te częste bóle dosłownie wszędzie. Już nie pamiętam jak to jest czuć się dobrze, mieć ochotę do działania i pozytywne myśli. Zrobiłem sobie badania wątrobowe bo ostatnie miałem 3 lata temu, wyniki wyszły dobrze, a więc o tyle mam mniej zmartwienia bo tej chemii już się dość najadłem w życiu.

-- 14 mar 2015, 05:43 --

Trochę lepiej bo obudziłem o 4 godz. wstałem o 4:30, poranna kawa , tablet, forum i tak ze 2 godz. a potem toaeta, śniadanie itd. Czuję się notorycznie zmęczony, do niczego nikomu nie potrzebny, o tyle że sobie wmawiam, że jest inaczej. Tak naprawdę to odczuwam że jestem tylko ciężarem. Nadzieja? - chyba gdzieś ją tam jeszcze mam. Najgorsze jest to że oprucz dollegiwości psychicznych zmagam się z doegliwościami fizycznymi, pewnie jedno z drugim ma związek, i jest bardzo wyczerpujące, nawet nic nierobienie jest męczące.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez siostrawiatru 14 mar 2015, 18:28
Dziś troszkę lepiej (póki co bo u mnie zmienia się to błyskawicznie). Noc przespałam w miarę dobrze. Łażę trochę przymulona po domu, ale udało mi się trochę doprowadzić go do porządku więc nie jest źle. Smutno mi jednak bo cały dzień siedzę sama i nie mam się do kogo odezwać. Kot i królik niewiele rozumieją, ale chociaż można je przytulić. Boję się, że nie jest tragicznie tylko dlatego, że jestem na Clonach. Przygnębiają mnie myśli czy ja kiedykolwiek będę normalnie żyć bez żadnych leków.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Bianka78 14 mar 2015, 19:37
Nadal czuję się dobrze :zonk:
Bianka78

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez halux 14 mar 2015, 21:15
Witam,Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat, ale co szkodzi zapytać, znacie może jakąś skuteczną metodę nauki dla tych z CHADem. Nie potrafię się skupić. Czuję jakby coś we mnie siedziało i rozpraszało i ten taki ucisk w brzuchu, nie do wytrzymania. Nogi same chodzą, masakra jakaś.Przyszłość marna przede mną jak tak dalej będzie . Mam 22 lata, skończyłem technikum i nic po za tym. A aspiracje mam wysokie. Zastanawia mnie jak wy CHADowcy potraficie normalnie pracować czy się uczyć... Tylko ja tak mam? Czekam na jakieś odp. ;)

przez caramel rose 14 mar 2015, 21:54
Jak zwykle źle, smutno, samotnie. Nienawidzę tego popędu, nie mogę z tym wytrzymać. Jest za cicho, za spokojnie, nic się nie dzieje. Nudno.:/
"Nawoływanie się w ciemności nie przynosi światła" E. Fromm
"Nikt nie może nigdzie dojść jeśli skądś nie odszedł" J. Updike

przez Druid 15 mar 2015, 00:38
Boję się. Cała jestem podszyta lękiem.
Druid

przez inmate 15 mar 2015, 00:41
caramel rose napisał(a):Jak zwykle źle, smutno, samotnie. Nienawidzę tego popędu, nie mogę z tym wytrzymać. Jest za cicho, za spokojnie, nic się nie dzieje. Nudno.:/
It's unfortunate that when we feel a storm
We can roll ourselves over when we're uncomfortable
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip

przez julusia 15 mar 2015, 00:51
Beznadziejnie.
Alergia mnie wykańcza.
Psychicznie dół, roztelepanie.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez DżejnRołs 15 mar 2015, 00:56
Hej.. musze sie Was poradzic. Dzis ominelam dawke leku (zarzywam Lafactin 150mg od roku) jutro tez bede musiala czy jest to cos niebezpiecznego?
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

przez live 15 mar 2015, 01:29
Mega beznadziejnie. Wszystko jest dla mnie bez sensu, nic mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy, straciłem nadzieje na normalne zycie. Kiedys marzyłem o czym wielkim, dzisiaj marze o tym być przeciętnym

przez Aranjani 15 mar 2015, 01:43
Cudownie :) zajebisty zlot + imprezka u tescia... no i na reszcie dotarlismy do domku :)
Aranjani

przez katia010 15 mar 2015, 02:03
zawieszona w czasoprzestrzeni

przez kazimierz61 15 mar 2015, 07:32
Czuję się beznadziejnie chyba znów nie pójdę do kościoła, to wszystko przez te lęki i złe samopoczucie fizyczne, nie chodzę już od początku stycznia odkąt zaczoł się nawrót choroby i do tej pory nie widzę końca. Martwię się bo leki nie pomagają, żyję w ciągłym strachu, że już nie doczekam poprawy tylko będę musiał mordować się z ChADem do końca życia. Depresja w ChADzie jest okropna nie mogę pozwolić sobie na żadną przyjemność, bo z gory zakłanam, że i tak będzie źle, rozproszenie, brak skupienia uwagi, zapominanie, apatia, brak zainteresowania czym kolwiek, bole stawów, pesymistyczne myślli, zwłaszcza te na S, to wszystko jest dla mnie tak trudne, tak ciężkie do udźwignięcia, ze nie potrafię tego ogarnąć i popadam w całkowitą beznadzieję, brak ochoty do życia, cały świat mnie przytłacza, czuję się taki bezradny.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Artemizja 15 mar 2015, 07:48
kazimierz61, współczuję. Może jeszcze leki się nie rozkręciły?

Ja też czuję się beznadziejnie. Jestem zmęczona i wypluta po kolejnej nocce z grupą. Grupy sa tak niewyobrażalnie męczące. Nie można usiąść spokojnie, nie można nic zrobić, nie można pracować, bo cały czas ktoś Ci stoi nad głową i przeszkadza. Dzisiaj wyjeżdża jedna grupa i przyjeżdża następne. Pozostaje mieć nadzieję, że ta będzie mniej rozrywkowa od poprzedniej...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg