Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Storożak 13 mar 2015, 20:35
klex, nie o to chodzi, byłam zarejestrowana, ale się nie kwalifikuję :evil:
Pie.dole nie biore...

przez siostrawiatru 13 mar 2015, 20:42
Prawie całą noc nie spałam. Kotłowałam się w łóżku z boku na bok nie mogąc znaleźć sobie miejsca. Kiedy nad ranem usnęłam to śniły mi się jakieś przerażające koszmary :( Od rana potworny lęk i niepokój. Prawdę mówiąc jestem wykończona. Trochę ratuje mnie Clonazepam, ale i tak nie jest dobrze. Wraca poczucie bezndziei i myśli S. To ciągłe napięcie mnie zabije w końcu :-|
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez blah! 13 mar 2015, 20:45
Czuję się jak zawsze.
blah!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 13 mar 2015, 21:57
Jak Bog tylko silniejszy. Pzdr
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez Indifference1 13 mar 2015, 22:13
Mam dość. Wykańczająca psychicznie praca od poniedziałku do piątku, potem weekend na uczelni. Nie mam czasu na naukę, nie mam zresztą sił na naukę i jestem już w tyle :/ Mój dzień wygląda następująco: wracam zmordowana z pracy o 18, o 19 biorę się za naukę, o 20 szykuje się do spania bo nie mogę już wysiedzieć. Wszyscy po kolei rezygnują z tej pracy bo nie wytrzymują, a ja muszę tam tkwić bo nie mogę znaleźć nic innego ani pozwolić sobie na bezrobocie. Dochodzę do wniosku, że praca na cały etat + studia w każdy weekend to rzecz niewykonalna dla zwykłego śmiertelnika. Może jak ma się normalną pracę... Tak czy siak. Ponarzekałam. Idę spać. Dobranoc.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Druid 13 mar 2015, 22:26
Chyba wracam na właściwe tory, coraz więcej mnie we mnie.
Druid

przez Masturbow 13 mar 2015, 22:27
jak to możliwe jest że człowiek jak miał 15 lat (albo 12) to miał sto procent więcej pomyślunku, odpowiedzialności, naiwny i zwyczajnie głupi nie był? nerwica chyba naprawdę niszczy połączenia neuronowe i te przeżarte się już nie odnawiają, innego wytłumaczenia no nie ma. lać się po mordzie za własną głupotę ochote mam.
Masturbow

przez Druid 13 mar 2015, 22:28
Masturbow, nie rób tego, proszę.
Druid

przez Masturbow 13 mar 2015, 22:31
tylko troszkę, to się może szarych komórek namnoży.
Masturbow

przez Aranjani 13 mar 2015, 23:17
Zakebiscie ;)
Aranjani

przez kazimierz61 13 mar 2015, 23:24
Ciągle beznadzieja już czasem wyć mi się chce z tej niemożności jakiego kolwiek działania, i te częste bóle dosłownie wszędzie. Już nie pamiętam jak to jest czuć się dobrze, mieć ochotę do działania i pozytywne myśli. Zrobiłem sobie badania wątrobowe bo ostatnie miałem 3 lata temu, wyniki wyszły dobrze, a więc o tyle mam mniej zmartwienia bo tej chemii już się dość najadłem w życiu.

-- 14 mar 2015, 05:43 --

Trochę lepiej bo obudziłem o 4 godz. wstałem o 4:30, poranna kawa , tablet, forum i tak ze 2 godz. a potem toaeta, śniadanie itd. Czuję się notorycznie zmęczony, do niczego nikomu nie potrzebny, o tyle że sobie wmawiam, że jest inaczej. Tak naprawdę to odczuwam że jestem tylko ciężarem. Nadzieja? - chyba gdzieś ją tam jeszcze mam. Najgorsze jest to że oprucz dollegiwości psychicznych zmagam się z doegliwościami fizycznymi, pewnie jedno z drugim ma związek, i jest bardzo wyczerpujące, nawet nic nierobienie jest męczące.
CHAD ll
Kwetaplex
Lerivon
Lexotan
Clonazepam
Lamotrix

przez siostrawiatru 14 mar 2015, 18:28
Dziś troszkę lepiej (póki co bo u mnie zmienia się to błyskawicznie). Noc przespałam w miarę dobrze. Łażę trochę przymulona po domu, ale udało mi się trochę doprowadzić go do porządku więc nie jest źle. Smutno mi jednak bo cały dzień siedzę sama i nie mam się do kogo odezwać. Kot i królik niewiele rozumieją, ale chociaż można je przytulić. Boję się, że nie jest tragicznie tylko dlatego, że jestem na Clonach. Przygnębiają mnie myśli czy ja kiedykolwiek będę normalnie żyć bez żadnych leków.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Bianka78 14 mar 2015, 19:37
Nadal czuję się dobrze :zonk:
Bianka78

przez halux 14 mar 2015, 21:15
Witam,Nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat, ale co szkodzi zapytać, znacie może jakąś skuteczną metodę nauki dla tych z CHADem. Nie potrafię się skupić. Czuję jakby coś we mnie siedziało i rozpraszało i ten taki ucisk w brzuchu, nie do wytrzymania. Nogi same chodzą, masakra jakaś.Przyszłość marna przede mną jak tak dalej będzie . Mam 22 lata, skończyłem technikum i nic po za tym. A aspiracje mam wysokie. Zastanawia mnie jak wy CHADowcy potraficie normalnie pracować czy się uczyć... Tylko ja tak mam? Czekam na jakieś odp. ;)

Sortuj wg