Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kontrast 25 lut 2015, 12:23
Źle. To dziwne ale mam wyrzuty, że leże, że jestem chory. Może to ta franca wraca. Nie mogę jeszcze przeciwdziałać, coś robić, bo jestem chory. Już nawet chorym być nie można.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Storożak 25 lut 2015, 12:53
Nic, jestem jak pustak. I znów przespałam pół dnia....
Pie.dole nie biore...

przez monooso 25 lut 2015, 12:54
Dziwnie. Z jednej strony pobudzony i bym coś zrobił tylko nie wiem co, nie mam pomysłu. A z drugiej strony senny i najlepiej nic bym nie robił tylko położył się do łóżka i patrzył bezmyślnie przed siebie. Raz narasta energia, później opada, opada, opada, nadchodzi senność i znowu narasta energia, rośnie, rośnie, rośnie i znów opada, opada, opada.
monooso

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nostalgja 25 lut 2015, 17:09
Podobnie jak przedmówca. Jednak wreszcie spokój mnie otula. Zjadłam czekoladę i z godnością czekam na resztę tego dnia, który n i e i s t n i e j e.
Nostalgja

przez veronique 25 lut 2015, 18:33
Wczoraj pisząc, że całkiem nieźle, zdawałam sobie sprawę, że do dzisiaj wszystko się obróci o 180 stopni. Ale czasem lubimy miec nadzieję. Wszystko co mogłoby byc jakies pozytywne pryska jak bańka mydlana. Wiedziałam, że nie wolno marzyć.

przez WinterTea 25 lut 2015, 18:45
A ja mam dosyć skupiania się na tym, jak sama się czuję. Wolę poczytać jak czują się inni :)
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez warrior11 25 lut 2015, 18:47
veronique,
Nikt Ci nie obiecuje,że będzie łatwo..o wolność trzeba walczyć i trzeba nie bać się zaryzykować,ale
też nie powinnaś w tym wszystkim tracić wiary w marzenia ;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Enroute 25 lut 2015, 23:18
WinterTea, też czasem myślę, że zastanawianie się nad tym, jak się czuję, niekoniecznie jest dobre. W sensie czasem może nawet nie czuję się źle - ale jeśli zacznę analizować to, jak się czuję, to znajdę jakąś zadrę i popsuję sobie nastrój.

Więc czasem rzeczywiście - rezygnuję z zastanawiania się nad swoimi uczuciami. ;) Choć z drugiej strony - mam wrażenie, że analiza swych odczuć daje pewien poziom samokontroli. Obserwacji siebie.

Niemniej jednak dziś wiem, że się czuję:

dwojako. Bujam się między poczuciem "walcz! nie jest tak źle!" a "i tak sobie nie dasz rady, choćby nie wiem co".
INTJ

przez amelia83 25 lut 2015, 23:30
zalękniona , smutek, za dużo myśli bezproduktywnych, które ściskają tylko gardło, od wczoraj jestem nerwowa i niemiła w domostwie i ogólnie zle się czuje w swojej skórze, 2 meliski nie pomogły
jutro będzie lepszy dzień, postaram się :!: ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez madlen92 25 lut 2015, 23:43
Dzisiaj? Nie wiem. W tej chwili beztrosko ;)
madlen92

przez Bukowski 26 lut 2015, 00:23
cholera, sam nie wiem jak się czuje
Bukowski

przez Rebelia 26 lut 2015, 00:24
monooso napisał(a):Dziwnie. Z jednej strony pobudzony i bym coś zrobił tylko nie wiem co, nie mam pomysłu. A z drugiej strony senny i najlepiej nic bym nie robił tylko położył się do łóżka i patrzył bezmyślnie przed siebie. Raz narasta energia, później opada, opada, opada, nadchodzi senność i znowu narasta energia, rośnie, rośnie, rośnie i znów opada, opada, opada.

Mam takie epizody dzisiaj cały dzień, także kumam o co chodzi i wcale nie zazdroszczę ;)

przez Follow_ 26 lut 2015, 01:06
Wieczór mam fatalny...
Zakończyłam dziś finalnie relacje z moim byłym.
I jest mi z tym źle.
Mimo, że wyniszczaliśmy się nawzajem to było chociaż coś co wypełniało moje życie.
Paradoksalnie teraz nie mam już nawet tego.
Przychodzę o 17 z pracy i leżę w łóżku nic nie robiąc oprócz przeglądania internetu i odświeżania non stop facebooka
samotność po prostu wyrywa mi pół duszy
zaczynam się źle czuć, chciałabym się przytulić..położyć obok kogoś i spędzić tak całą noc - bez podtekstu bez seksu czy innych rzeczy
po prostu czując drugiego człowieka...

ale wiem, że to niemożliwe
nie tędy droga.
to nie jest łatwe i na wyciągnięcie ręki
to co odkładam od lat musi się wydarzyć i muszę zadziałać
ale pieruńsko się boję.. i mam tak strasznie mało sił...
i dlatego leżę dalej i nic nie robię...
liczę na cud...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Zebrec 26 lut 2015, 01:35
Ciężko powiedzieć. Czuję się niespełniony. Mam ochotę zrealizować kilka planów, bo samo myślenie niewiele mi pomaga. :?
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Sortuj wg