Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kontrast 23 lut 2015, 23:45
Nawet, nawet trochę wieje nudą i wjeżdża wszechobecna melancholia, ale da się żyć.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez barbieturan 23 lut 2015, 23:47
Messiah, bo taka duża jest i kojarzy mi się z przytulaniem
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez Bukowski 23 lut 2015, 23:56
barbieturan, to kup sobie wielką pluszową pandę, będziesz miała co przytulać :P
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dobras4 24 lut 2015, 02:05
W dzień jest w miarę, najgorzej jest wieczorem i w nocy. Ciągle mam myśli samobójcze, wczoraj myślałem o tym jaki chciałbym mieć pogrzeb, co napisać w listach do bliskich i w liście do osób które by na ten pogrzeb przyszły. Ciągle wraca do mnie wizja mnie leżącego pod prysznicem z podciętymi żyłami... Do tego lęk przed powrotem do szkoły, wiem że muszę tam wrócić ale nie potrafię się zebrać, boję się panicznie każde ranka i nie potrafię wyjść z domu...
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

przez kazimierz61 24 lut 2015, 03:28
Praktycznie cały dzień się źle czułem, uczucie lęku, strachu, paniki, bóle, ucisk żołądka ( może to przed gośćmi któży mieli przyjechać a ja nie lubię jak mnie ktoś ogląda w takim stanie tzn. w depresji). Zanim przyjechali zarzyłem 2 cloranxeny 10 ki ale jakoś słabo to wziołem jeszcze jedną no i wreszcie się poprawiło, napięcie zeszło, ze mnie. Na wieczór zasnąłem na 3 godz. po nie przespanej nocy przy muzyce relaksacyjnej. Wieczorne leki (ketipinor 200 mg.) wziołem godzinę temu myślę że zasnę.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez Siddhi 24 lut 2015, 04:24
Ciekaw jestem juz tylko czy 'leki', ktore pomagaly istnieja czy to jeden pic na wode...
INFJ/4w5

przez kazimierz61 24 lut 2015, 07:16
No niestety uszę brać te wszystkie leki bo inaczej bym chyba umarł, a te które mi pomogły to wziołem doraźnie bo czułem taką potrzebę, ale ważne że pomogły.

-- 24 lut 2015, 06:24 --

Teraz się czuję w miarę a z drugiej strony boję się bo przeważnie do południa bardzo źle się czuję rozkręcam się dopiero późnym popołudniem.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez żabinka 24 lut 2015, 08:45
najchętniej to przespałabym cały dzień, i właściwie tak zrobie, wstałam zjadałam śniadanie i dalej pójdę spać, na nic nie mam ochoty

przez barbieturan 24 lut 2015, 10:39
myśli paskudne wykańczają. nic nie rusza do przodu. wstaje z lozka z mizerna chęcią utrzymania sie przy zyciu
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez mati.ita 24 lut 2015, 11:50
barbieturan napisał(a):myśli paskudne wykańczają. nic nie rusza do przodu. wstaje z lozka z mizerna chęcią utrzymania sie przy zyciu

Niestety mam podobnie chociaz czasami mam jeszcze jakas nadzieje ze cos sie wydarzy w moim zyciu, ale to tylko zludzenie.

przez żabinka 24 lut 2015, 12:01
barbieturan napisał(a):myśli paskudne wykańczają. nic nie rusza do przodu. wstaje z lozka z mizerna chęcią utrzymania sie przy zyciu

Mam podobnie jak ty,tylko z tym że nie mam ochoty, chęci, po co wstawać z łóżka, w moim życiu nic się nie zmienia , a jak już to na gorzej

przez Kontrast 24 lut 2015, 12:05
Jestem chory a mam dziś dwie terapie. Szkoda że nie ma ktoś jakiegoś sposobu aby się szybko postawić na nogi..
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez barbieturan 24 lut 2015, 12:15
żabinka, Co chciałabyś zeby uległo zmianie?
Kontrast, ja musiałam. byli u mnie kominiarze z kalendarzem . chwała im za to

/etap ZAPOMINANIE

przez warrior11 24 lut 2015, 12:17
barbieturan,
To,że wstałaś z łóżka i mimo wykańczających myśli starasz się robić swoje jest twoim zwycięstwem,
nawet,gdy jest Ci bardzo ciężko,nie trać nadziei,że przyjdą lepsze dni i ruszysz wreszcie do przodu.
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg