Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nicholas1981 19 lut 2015, 22:39
Zastanawiam się czy mam znowu spadek nastroju, czy po prostu nie lubię kataru :(
Nicholas1981

przez Druid 19 lut 2015, 23:10
Przez godzinę, może dwie, czułam się normalna. Bardzo przyjemnie, żadnych niepokojących myśli "z tyłu głowy", pewny krok, uczucie "nakarmienia", przyjemne ciepło w brzuchu i klatce piersiowej (zazwyczaj jest mi zimno).
Teraz znowu napięcie, zmęczenie.
Druid

przez abstrakcyjna 20 lut 2015, 14:39
Czuję się beznadziejnie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 20 lut 2015, 18:13
Udany dzień. Nie osiadłam na laurach. Pierwszy raz w tym tygodniu.. Choć było naprawdę słabo. Nerwica jakaś, stan lękowy który nie pozwalał myśleć racjonalnie i ciągle ta myśl że chcę wrócić, uciec, odpocząć. Ale i tak największy stan lękowy był dziś przed terapeutą.
Wstałam godzinę przed czasem( też z nerwicą ), co daje znakomity wynik niecałych 3h snu- teraz czuję się jak trup.
Fizycznie boli mnie wszystko- zapowiedź cierpienia które już czuję i tego też się boję.
Psychicznie jednak zauważyłam poprawę. Było dobrze. Momentami nawet na różowo ale sama to sobie wykreowałam.( nie było powodów na poprawę )

przez ( Dean )^2 20 lut 2015, 18:26
Na prawdę jestem na dnie totalnym dnie.
Najgorszy jest wiatr.

przez WinterTea 20 lut 2015, 18:29
( Dean )^2, Ja też, ale tak trudno dostrzec, że nie jest się jedynym na tym dnie...
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez tomasz_xyz 20 lut 2015, 18:35
smutno, rano było lepiej
tomasz_xyz

przez ( Dean )^2 20 lut 2015, 18:58
WinterTea napisał(a):( Dean )^2, Ja też, ale tak trudno dostrzec, że nie jest się jedynym na tym dnie...

Wierze...po prostu widzę że świat idzie do przodu,moi rówiesnicy żenią się i mają pracę a ja nawet nie tyle że nie idę do przodu co cofam sie coraz bardziej i bardziej,młodość mi ucieka,a właściwie już uciekła,nie widzę żadnych perspetkyw dla siebie na pracę,związek.Nie mam żadnej nadziei.
Przykro mi że ty też czujesz że jesteś na dnie.
Ostatnio edytowano 20 lut 2015, 19:03 przez ( Dean )^2, łącznie edytowano 1 raz
Najgorszy jest wiatr.

przez WinterTea 20 lut 2015, 18:59
tomasz_xyz, Ciesz się nawet przerwą w smutku, bo to znak, że szczęście istnieje :) Ja też jestem smutna, ale jednocześnie wściekła.
"Szczerość może nie da Ci zbyt wielu przyjaciół, ale na pewno da Ci tych właściwych"
(John Lennon)

przez Midori 20 lut 2015, 19:01
Zestresowana i trochę zmęczona.
Midori

przez WinterTea 20 lut 2015, 19:02
( Dean )^2, Ja wokół siebie widzę to samo. Sami szczęśliwi ludzie, w związkach, tulący się do siebie, z dziećmi, czy bez, roześmiani, a ja ciągle sama, odrzucona, nikt mnie kocha, nie przytula... Ale nie martw się, to złudzenie, że inni się cieszą. Szczęście nie potrafi być głębokie. Ono tylko... uszczęśliwia w przykrej, śmiertelnej chorobie zwanej życiem... :)
(John Lennon)

przez Enroute 20 lut 2015, 21:38
W nocy nie mogłam zasnąć ze stresu. Okropieństwo.

Obawiam się, że dziś będzie tak samo. Choć nie chcę się nakręcać i twierdzić, że na pewno.
INTJ

przez ( Dean )^2 20 lut 2015, 23:42
WinterTea napisał(a):( Dean )^2, Ja wokół siebie widzę to samo. Sami szczęśliwi ludzie, w związkach, tulący się do siebie, z dziećmi, czy bez, roześmiani, a ja ciągle sama, odrzucona, nikt mnie kocha, nie przytula... Ale nie martw się, to złudzenie, że inni się cieszą. Szczęście nie potrafi być głębokie. Ono tylko... uszczęśliwia w przykrej, śmiertelnej chorobie zwanej życiem... :)

Heh Schopehouer byłby dumny z Ciebie.Ale szczerze mówiąc ja tak nie myśle...wręcz przeciwnie.Tak na prawdę nie wiele jest osób prawdziwie nieszczęśliwych.Większość ludzi ma problemy ale suma radości jest sporo większa niż suma smutków.Widzę to po sobie.Gdy zaczynam mówić ludziom co naprawdę czuję i myślę to uciekają z przerażeniem bo takiej ilości czarnych myśli na raz nie są w stanie wytrzymać.W głebi serca jednak większość młodych ludzi wierzy w życie,szczęście,w przyszłość.Smutki czasem zapijają i są szczęsliwi.Zazdroszcze im czasem.
Najgorszy jest wiatr.

przez khaleesi 20 lut 2015, 23:46
( Dean )^2, zawsze moglibyśmy nie mieć nóg. Pomyśl o tym. :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg