Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez veronique 15 lut 2015, 20:34
Jestem zła na siebie! Zostałam na ten weekend z siostrą. Zazwyczaj na weekendy wracam do domu, bo w trakcie tygodnia studiuję i mieszkam z nią. Ona bardzo się o mnie martwi i starała się robić cały dzień wszystko, żeby poprawić mi nastrój (co jest naprawdę trudne). Przygotowała śniadanie, kawkę, plotki, potem wyciągnęła mnie do centrum, kupiłam kilka rzeczy, ale od dawna wydawanie pieniędzy nie sprawia mi takiej przyjemności jak kiedyś. Poszłyśmy na lody i w drodze powrotnej na spacer. Dzisiaj we Wrocławiu jest piękna pogoda. Cały dzień świeciło słońce i było ciepło, a ja nie znoszę słonecznych dni. Więc ona zachwycała się pogodą i wystawiała twarz do słońca, a ja chowałam się za okularami. Wróciłyśmy do domu i nie mogę znieść jej wyrazu twarzy. Bardzo stara się to ukryć, ale ja ją znam i wiem, że jest jej smutno, znów ją zawiodłam, bo robiła wszystko, żeby sprawić mi przyjemność, poświęciła mi cały dzień, a ja znów mam łzy w oczach. Dlatego jestem na siebie wściekła, zła że nie potrafię uśmiechnąć się i powiedzieć "fajny spędziłyśmy dzień siostra, dzięki". Nie potrafię.

przez Bukowski 15 lut 2015, 20:42
symetria:/ napisał(a):ja z tego dna nie wyjdę

Bo?
Bukowski

przez Orenda 15 lut 2015, 21:15
ogólnie czuję się dobrze, ale chciałabym radzić sobie bardziej z życiem. dołuje mnie to, że wszyscy mi mówią, że muszę skończyć jakąś szkołę poza gimnazjum. wtedy mam ochotę się zabić. założyć jakiekolwiek konto i zamówić coś, czym mogłabym się otruć. nawet nie wiem co to mogłoby być. może spróbuję się zagłodzić, nic dzisiaj nie jadłam. śmieszna jesteś. to liceum dla dorosłych byłoby ok, gdyby sobie w /cenzura/ nie lecieli. jutro idę pogadać z dyrektorką, o co chodzi. bo póki co wygląda na to, że łamią umowę.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez julusia 15 lut 2015, 21:15
Czuję nadciągający lęk...
Przede mną bardzo ważne i trudne rzeczy do załatwienia...nie wiem, czy dam radę :(
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Argish 15 lut 2015, 21:50
:cry:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Absinthe 15 lut 2015, 22:12
pustkaaaa
nie mam już sił
na słuchanie o bezsensownych śmieraciach
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Olucha 15 lut 2015, 22:17
Kilka dni temu wyszłam ze szpitala. Dręczą mnie lęki całymi dniami, a lekarka na wypis nie dała mi lorafenu. Masakra.
DDA, Depresja, Nerwica Lękowa.
Ketrelowa Królowa.

przez symetria:/ 15 lut 2015, 22:59
Messiah napisał(a):
symetria:/ napisał(a):ja z tego dna nie wyjdę

Bo?

bo dzisiaj jestem tak rozchwiana emocjonalnie, że po prostu tego nie wytrzymuję, jedna myśl za drugą, raz się cieszę, za chwilę jakaś myśl, że coś zrobiłam źle,itp. i aż mi się gorąco robi, bo jak można być tak głupim, a później beczę i wkurzam się na siebie, że beczę i gapię się w ścianę, a potem idę sprzątać i tak non stop. no jak to wytrzymać :evil: i boję się pełnej narkozy :( w ogóle niech mnie ktoś uderzy jakimś porządnym młotkiem w głowę, żeby rozum wrócił na miejsce, bo jak na razie, to chyba stacjonuje w części mózgu odpowiedzialnej za... ucieczkę szarych komórek:/ źle się dzisiaj czuję
symetria:/

przez Druid 15 lut 2015, 23:08
opadam na dno swej duszy
warstwa lęku i napięcia nad głową
uczę się uważnie oddychać, trudniej się tu oddycha
mogłabym wysnuć z chaosu, tego nad głową, parę splątanych spraw i wyprostować
to najbezpieczniejszy poziom
na białym, niebieskim i czerwonym nie jest bezpiecznie,
a czarny może się zmienić w subtelny róż
Druid

przez Midori 15 lut 2015, 23:10
Raz lepiej, raz gorzej. Jak w sałatce warzywno-owocowej, mieszanina wszystkiego na raz.
Midori

przez Bukowski 15 lut 2015, 23:15
symetria:/,Dziewczyno twoja mantra brzmi, że wiecznie jesteś głupia, sama siebie niszczysz. Za dużo myślisz negatywnie. Weź zrób 150 przysiadów i 100 brzuszków, a nie tylko bezczynie myślisz. Posłuchaj się mnie.
Bukowski

przez symetria:/ 15 lut 2015, 23:40
Messiah, problem w tym, że nie mogę :? i rano też pobiegać nie mogłam, a ja lubię biegać. Ale nieważne. idę zrobić sobie naleśniki i sernik :twisted: żart. :hide: Dobranoc.
symetria:/

przez Bukowski 15 lut 2015, 23:42
symetria:/, Dobranoc.
Bukowski

przez Orenda 16 lut 2015, 00:45
pierwsza głodówka w tym roku. he he. jutro rano coś zjem i nie powiem facetowi, jeden dzień to jest nic, po co o tym mówić. zastanawia mnie, czy nastrój mi się pogarsza od niejedzenia, czy nie jem bo mam gorszy nastrój.
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Sortuj wg