Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez magnolia84 14 lut 2015, 17:23
Pieprz, no oczywiście problemu nie ma, bo chodzi o faceta, ale kiedy dziewczyna robi taki numer, to się oburzacie.
Dla mnie wielu innych kobiet seks to nie tylko potrzeba fizjologiczna.
Zdziwisz się, bo byłam z chłopakiem 7 miesięcy i przez ten czas unikałam seksu. Rozstaliśmy się, bo widziałam, że zależy mu bardziej na seksie niż na moim komforcie psychicznym (wychodziłam z depresji). Po kilkunastu dniach widziałam go z inną, którą jak powiedział mi jego znajomy, zaliczył od razu. Zapytajmy go dlaczego czekał tyle miesięcy, a później znalazł bardziej chętną...
magnolia84

przez Argish 14 lut 2015, 17:31
To ze większość facetów traktuje seks byle jak nie oznacza ze kobiety też takie są. Z byle kim to można iść, ale na piwo chodź tez nie zawsze.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Toto 14 lut 2015, 17:39
Na początku mu powiedziałam, że minęły 3 lata odkąd mój chłopak zginą w wypadku, że bardzo to przeżyłam i nie dopuszczam do siebie nikogo. I że dopiero teraz od tych 3 lat czuję się bezpiecznie. A on to zniszczył.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 14 lut 2015, 18:12
Zdziwisz się, bo byłam z chłopakiem 7 miesięcy i przez ten czas unikałam seksu.

Nie dziwię się, po pierwsze nie jestes facetem więc mnie to nie dziwi, po drugie przy zaburzeniach psychicznych dowolnego rodzaju też są różne odstępstwa od normy, więc podwójnie mnie to nie dziwi.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez magnolia84 14 lut 2015, 18:13
Pieprz, no więc sam widzisz jak jest
magnolia84

przez Pieprz 14 lut 2015, 18:13
I że dopiero teraz od tych 3 lat czuję się bezpiecznie. A on to zniszczył.

Przykro mi że tak się stało, ale nie powinnaś budować poczucia własnego bezpieczeństwa na tym co robią inni ludzie (tak, wiem że łatwo powiedzieć a trudniej wykonać).
Król Balu

przez magnolia84 14 lut 2015, 18:15
Pieprz, a Twoje poczucie bezpieczeństwa nie ma nic wspólnego z Candy?
magnolia84

przez Pieprz 14 lut 2015, 18:18
Ma, i dlatego że jestem w temacie to wiem o czym mówię.
Król Balu

przez magnolia84 14 lut 2015, 18:23
Pieprz, chyba jednak nie do końca, a przynajmniej tak to wyglądało na początku wymiany zdań. Dopiero teraz spojrzałeś na to z innej strony i starasz się zrozumieć dziewczynę. Zresztą u Ciebie tak to jakoś zwykle tu działa :D
magnolia84

przez Pieprz 14 lut 2015, 18:24
Pytanie czy Ty próbowałaś zrozumieć chłopaka.
Król Balu

przez magnolia84 14 lut 2015, 18:27
Pieprz, tak i nie widzę dla tego typu postępowania usprawiedliwienia. Gdyby chodziło o dziewczynę miałabym takie samo zdanie. Nie toleruję takich "dzikich" zachowań. Uważam, że przede wszystkim trzeba być szczerym, nawet jeśli sprawa dotyczy chęci czystego seksu bez zobowiązań. Po co komuś mydlić oczy?
magnolia84

przez i_am_a_legend 14 lut 2015, 18:28
Stworzenie partnerowi warunków, w których czuje się dobrze i bezpiecznie to, moim zdaniem, powinna być podstawa każdej relacji. Po co mi szalona miłość, skoro nie mam żadnej pewności, co będzie jutro. Zaufanie, szacunek wobec siebie, to są te elementy, których coraz mniej jest wśród ludzi. Może dlatego, że to wymaga poświęcenia siebie, czasu, uwagi, jakiegoś wysiłku? Seks powinien być wisienką na torcie, a nie punktem, do którego dążymy (choć oczywiście można zacząć znajomość od niego i potem dbać o pozostałe kwestie, ale zwykle udaje się to w mniejszej liczbie przypadków niż wersja numer jeden). Choć trzeba przyznać, że jest bardzo ważnym spoiwem każdej relacji.

magnolia84, 7 miesięcy unikania seksu, czułości z partnerem rozwali każdy związek. Nie chodzi nawet o sprawy biologiczne, ale my tak wyrażamy uczucia i myślimy, że Wy też. Jeśli zatem unikasz zbliżeń, to mężczyzna może czuć, że coś jest nie tak, że nie jest kochany.

Czuję się dziś znakomicie, to był bardzo miły dzień. :)
i_am_a_legend

przez Toto 14 lut 2015, 18:28
Ja najpierw pogodziłam się ze śmiercią Artura i dopiero potem go poznałam. I to poczucie zdezorientowania, które teraz czuję zniszczyły moje bezpieczeństwo. I zawalam sesję teraz :(

przez magnolia84 14 lut 2015, 18:30
i_am_a_legend, chyba nie doczytałeś mojego posta. WYCHODZIŁAM WTEDY Z DEPRESJI. Mówi Ci to coś?
magnolia84

Sortuj wg