Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 08 mar 2013, 20:33
Współczuje wam tych zaburzeń głodu,masakra..
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez niosaca_radosc 08 mar 2013, 20:33
Snejana, a co Cię blokuje? Głowa? Myśli? Czy może żołądek nie domaga się jedzenia, a w przełyku czujesz wielką gulę? A może i to, i to?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez freya 08 mar 2013, 20:34
nienormalna21, wiem, że powinnam, ale ciągle jest mi ciężko spojrzeć na jedzenie bez zbędnych emocji...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 08 mar 2013, 20:37
Saiga, w sumie na własne życzenie się tak urządziłam
nienormalna21, nie czuję głodu, to przede wszystkim, poranki to najwieksze napady jadłowstrętu dopiero w ciagu dnia to ustępuje...i wieczorem albo w nocy konczy się obżartstwem.
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez tomasz_xyz 08 mar 2013, 20:40
[quote="nienormalna21"]tomasz_xyz, ale dałeś radę, to bardzo ważne.

no niby dałem ale ręka mi się trzęsła jak podchodziłem do drugiej pracowniczki, głos chyba drżał.

nawet ciastka nie chciałem tylko "uciekłem" do swojego pokoju.
tomasz_xyz

przez niosaca_radosc 08 mar 2013, 20:46
Snejana, pewnie rano odczuwasz jeszcze skutki wieczornego/nocnego jedzenia. Może spróbuj oszukiwać organizm i raz przegłodź się cały dzień i noc, żeby rano odczuwać głód.

freya, a co czujesz patrząc na jedzenie?

tomasz_xyz, nie ważne jak, ważne że się udało. Doceń to, zwłaszcza że ten dzień był dla Ciebie tak trudny. Wymagało to od Ciebie wielkiego wysiłku, a jednak zdobyłeś się na to. Brawo!
Moderator

przez Little Red Fox 08 mar 2013, 20:46
nagle uderzył mnie dziwny niepokój, czuję się spięta i przerażona, nie wiem co się dookoła dzieje :shock:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez carmen1988 08 mar 2013, 20:47
nienormalna21, u mnie tak jest po prostu, że różne bodźce działają na mnie nie współmiernie, bardzo mnie cieszą, albo wpędzają w otchłań rozpaczy.
nerwica wegetatywna

przez niosaca_radosc 08 mar 2013, 20:50
carmen1988, jesteś zatem na najlepszej drodze do zminimalizowania tego, bo wiesz co jest nie tak. Myślę, że ochłonięcie i spojrzenia na to z innej perspektywy może Ci pomóc. Pomyśl czy np. ja bym zareagowałabym tak samo jak Ty?
Moderator

przez Snejana 08 mar 2013, 20:51
nienormalna21, ej to ciekawe spostrzeżenie. Tylko jak ja się zaczynam "przegładzać jeden dzień" to w koncu wychodzi 7 razy dluzej. Ale teraz nie wiem czy dałabym rade powstrzymać się od wieczornego jedzenia, musieliby mnie w pokoju zamknąć na klucz :smile:
Calineczka1990, może przez tą dzisiejsza rozmowe o prace?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez niosaca_radosc 08 mar 2013, 20:53
Tylko jak ja się zaczynam "przegładzać jeden dzień" to w koncu wychodzi 7 razy dluzej.
Heh, znam to. Łatwo wpaść w ciąg, ale myślę, że niekonwencjonalne metody mogą być pomocne. W końcu nikt normalny nie kazałby Ci się głodzić, żeby rano zjeść śniadanie...
Moderator

przez Little Red Fox 08 mar 2013, 20:53
Snejana, nie wiem :hide:
wątpię, mam ich tak wiele, że nie powinny mnie już stresować :roll: dawno się moja nerwica nie odzywała :?
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez 20StepsToNowhere 08 mar 2013, 20:55
Dzisiaj czuję się tak jakbym zapomniała wziąć tabletki, a wzięłam, tylko z opóźnieniem.
Znacie może jakieś czynniki które mogłyby zniwelować działanie białego proszka? Psychiatra ostatnio kazał mi brać podwójne dawki, bo stała porcja przestała działać. Martwię się, że i tym razem może tak być. Że to miało być placebo, które przez moją trzeźwość nie chce na mnie działać.

przez Snejana 08 mar 2013, 20:59
nienormalna21, wiesz co, chyba spróbuję tak zrobić, ale zjem więcej najwczęsniej jak się da i może uniknę tego jedzenia po nocach... :smile: a wciąg głodzenia nie chce wpadać, moja psychika chyba już sobie z nimi nie radzi, bo niedawno jak próbowałam, to zaczęłam fiksować strasznie.
Calineczka1990, odezwała się, bo jeszcze nie znalazłaś pracy na jaką liczysz ;)

Sortuj wg