Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 09 lut 2015, 20:52
Mam od jakiegoś czasu dziwne natręctwo. Za każdym razem jak wychodzę z mieszkania to boję się, że ktoś będzie za drzwiami ( w sensie jakiś facet, który będzie chciał mi zrobić krzywdę). To samo jak wracam do mieszkania to boję się, że ktoś będzie siedział u mnie na łóżku. Jestem powalona. :roll: Mam nadzieję, że mi to minie jak wrócą moje współlokatorki, bo od około dwóch tygodni mieszkam sama.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Rivvva28 09 lut 2015, 21:36
To nie mysl o takich rzeczach tylko miej w glowie zamiast tego dobre wspomnienia:) albo co czeka cie milego nie dac sie wkrecac ja sobie tez wkrecalem rozne glupoty i wiem jak to jest z tym ale idze z tego wyjsc:)
Rivvva28

przez abstrakcyjna 09 lut 2015, 21:38
Rivvva28, Nie myślę o tym, ale jak wychodzę z mieszkania to ta myśl automatycznie przychodzi. Czuję takie napięcie, otwieram drzwi, nikogo nie ma i zapominam, aż do powrotu.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 09 lut 2015, 21:42
Dziwnie. Niby dobrze, spokojnie, olewam wiele ale najwidoczniej zbyt wiele bo nie realizuję tego co uznaje za słuszne. Cieszy mnie olanie nieistotnych spraw, szczególnie tych na których nie mam wpływu. Może w najbliższych tygodniach uda mi się realizować swoje plany.... :roll:
Szkoda, że samopoczucie się aż tak szybko zmienia...
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez kotek em 09 lut 2015, 21:53
Czuję się wręcz zajebiście :105: .
Obrazek

przez Zebrec 09 lut 2015, 21:55
Dzisiaj całkiem nieźle się czuję. Miałem sporo rzeczy do zrobienia, a wysiłek fizyczny bardzo dobrze na mnie działa. Zastanawiam się, czy jeszcze dzisiaj pobiegać. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Rivvva28 09 lut 2015, 22:03
abstrakcyjna to są tak zwane Leki ale pewnie wiesz o co mi chodzi:) co sie biorą czasami w naszych głowach nie wiem skąd się to bierze nam ze stresu problemow chyba na to to sa niestety leki Pozdro
Rivvva28

przez Pieprz 09 lut 2015, 22:07
czuję się jak kamyk. Ruszę się tylko jak ktoś mnie kopnie :P
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez abstrakcyjna 09 lut 2015, 22:33
Rivvva28 napisał(a):abstrakcyjna to są tak zwane Leki ale pewnie wiesz o co mi chodzi:) co sie biorą czasami w naszych głowach nie wiem skąd się to bierze nam ze stresu problemow chyba na to to sa niestety leki Pozdro

Niedawno jak wracałam do domu (mieszkam na ostatnim piętrze) to pod moimi drzwiami leżała pijana kobieta. Strasznie się wystraszyłam, mimo że nic mi nie zrobiła i zaraz sobie poszła. Chyba od tamtej pory mnie to męczy, tyle że zrobiło się to bardziej drastycznie i moje wyobrażenia dotyczą jakiegoś mężczyzny, który może mnie skrzywdzić. Ja mam raczej problem z natręctwami czynnościowymi czy jak to tam się mówi, a takie myśli rzadko mnie dopadają. Kiedyś miałam np. wkręt, że znajdę moją matkę powieszoną w wannie. Za każdym razem, gdy wracałam do mieszkania i jej nie było, to z ogromnym lękiem wchodziłam do łazienki, że ją tam zastanę. Jak zamieszkałam z przyjaciółką to dalej to miałam, choć trochę w mniejszym stopniu. Aktualnie nie mam tego w ogóle. :roll:

przez Rivvva28 09 lut 2015, 22:41
To próboj z tym coś robić żeby nie mieć takich myśli do Lekarza jakas Terepia ze wszystkiego idze wyjść nie można se wmawiać ! Ze wszystkiego idze wyjść
Rivvva28

przez abstrakcyjna 09 lut 2015, 22:43
Rivvva28, Próbuję.

przez Jer 10 lut 2015, 01:41
Czuję się jak pusta skorupa. Codziennie wykonuję te same czynności, żeby reszta dała mi spokój i siedzę. Problemy z koncentracją i coraz częstsze luki w pamięci. Czuję, że ' gasnę ' i nawet nie chcę tego powstrzymywać.
Jesteśmy niewol­ni­kami włas­nych prag­nień, po­zor­nie dających szczęście.
Ga­lopu­jemy gubiąc po drodze to, co najważniejsze...gubiąc siebie nawzajem.
Jer

przez adel 10 lut 2015, 12:43
Zaczynam znowu pomalutku oddychać.
I'm toxic...

przez Kontrast 10 lut 2015, 13:04
Czuje się dobrze, nie ma co narzekać. Tak jakby wracam do siebie.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Sortuj wg