Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 06 lut 2015, 23:22
Ten moment gdy siedzisz w białym pokoju,w którym jest tak fioletowo,że aż czerwono
Ten moment,gdy siedząc na misternie,zdobionym,wzorami greckimi,fikuśnym krzesłoodrzutowcu w kształcie litery V z którego leci "Sur le pont d'Avignon"
Chwila gdy pojawia się przed tobą,wielki,4 metrowy gremlin,z wielkim łopato-mieczem w dłoni,a w jego otwartych,bulgotających trzewiach,są 3 smutno-wesoło-złe złoto-czarne jajko-dynie,nucące "kosi kosi łapci chodźmy na gwałt analny do babci,która pozwoli pokonać nam drogę,by zdobyć kryształową stonoge"

Wreszcie ulga,i myśl,refleksja,gdzie rozważasz,co do kvrwy nędzy ćpał autor posta.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Absinthe 06 lut 2015, 23:32
Arhol, podaj lin ka :d
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Bianka78 06 lut 2015, 23:33
Arhol, tak, tak... <głaszcze> :lol:
Bianka78

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 06 lut 2015, 23:33
Absinthe, nie mam linka,home-made thing
my own shit D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Reiben 06 lut 2015, 23:35
Arhol, a zrobisz bukę z botoksowymi ustami w stroju faraona?
Reiben

przez Arhol 06 lut 2015, 23:39
Reiben, zara się zrobi odlew
sek...

Obrazek
gotuf,jeszcze tylko dodać botoks.
Moderator

przez Argish 07 lut 2015, 00:16
Jak debil
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Storożak 07 lut 2015, 01:09
Absinthe, toż k.rwa spostrzeżenie :P
Pie.dole nie biore...

przez Wehmut 07 lut 2015, 02:03
że czas się skończył dla mnie
Wehmut

przez emi 1402 07 lut 2015, 08:20
Wehmut napisał(a):że czas się skończył dla mnie
Witam ponownie dawno mnie tu nie było.O dłuzszego czasu nie moge pogodzic sie z sytuacja ktora mnie dotkneła nie rozumie jak mozna tak ponizac ludzi mianowicie chodzi mi o pania pracujaca w mopsie.od pewnego czasu korzystałam z mopsu gdzie mam ciezko sytuacje mimo ze dochod mi przekraczał dostawałm 210zł miesiecznie zasiłek celowy na zakup zywnosci.w pewnym momencie pani ktora wie ze leczyłam sie na depresje zazadala odemnie zaswiadczenia od lekarza ze wymaga pani pomocy w formie specjalistycznych usług opiekunczych dodam ze w tym czasie byłam juz w ciazy i niekorzystałam z poradni ZP.mowiac jej ze ja niewymagam takiej opieki ze ja za chwile bede miec niemowle ktorym to ja bede sie opiekowac wiec jak ja moge takiej opieki wymagac i ze ja tam niechodze i niebiore leków czuje sie juz lepiej dodam ze to było 7 miesiac gdzie juz brzuch był widoczny ona na to ze przeciez leków niemusze brac abym poszła po to zaswiadczenie.wkurzyłam sie i powiedziałam ze absolutnie nie pojde ja młoda dziewczyna 27 lat i takie zaswiadczeni koszmar.i tu zaczeło sie w grudniu po urodzeniu coreczki dostalam 150zl na zywnosc i dodatkowo dołozyli mi 64zł okresówki mowiac przy tym widzisz ty byłas taka niegrzeczna a ja taka dobra jestem dla ciebie.poszłam w styczniu złozyc dokumenty ze jest mi ciezko ze musze małej mleko kupowac gdyz niemam swojego mala jest alergikiem i ma specjalne mleko pampersy tez kupuje wrecz ja błagałam a ona mialam wrazenie ze była zadowlona ze to ona jest gora powiedziała krotko widzisz jakby pani halinka ci sie teraz przydala pani halinka to ta opiekunka ktora miałam dostac.prosilam kierowniczke ona mi na to ze nietylko ja jestem z gminy przyznali mi po 124zł teraz do maja to jest za to ze yego zaswiadczenia im niedałam rozmawiałam ze znjaoma jej dochod 750zł i gdzie ma dorosłego syna i jej przyznali na zywnosc czemu jej okresówki nieprzyznali jak mnie niemoge sie z tym pogodzic niespie po nocach mysle co zrobic niewiem jak damy rade gdzie z wypłaty meza niezostaje prawie nic tera chyba nawet braknie maz jezdzi kawałek do pracu na sam dojazd traci 400zł do tej pory jedne odawałam drugie pienidze pozyczalam a teraz doszło mleko i pampersy wiec nawet na oddanie mi niestarczy niewiem co mam robic w tej sytuacji

przez magnolia84 07 lut 2015, 14:19
gardło mi boli :?
magnolia84

przez i_am_a_legend 07 lut 2015, 14:24
magnolia84, za dużo lodów... Jak nic. ;)

Doprowadziłem dziś do końca ważną rzecz i jestem zadowolony. :smile:
i_am_a_legend

przez magnolia84 07 lut 2015, 14:24
i_am_a_legend, ostatnio wcale :roll:
magnolia84

przez i_am_a_legend 07 lut 2015, 14:27
magnolia84, to niedobrze! Lody działają antydepresyjnie, często na obie płcie. :D
i_am_a_legend

Sortuj wg