Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kasz 22 sty 2015, 22:27
AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D

przez Druid 22 sty 2015, 22:28
Kontrast napisał(a):Będę chory, przemokłem, coś mnie bierze. Przydały by się jakieś zbereźne dziewki do obsługi chorego, bo robi mi sie auuu
Mogę cię okładać lodem lub gorącym ręcznikiem.
Druid

przez Argish 22 sty 2015, 22:28
Czuje się rozbawiona głupotą szefa :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez huśtawka 22 sty 2015, 23:14
Kontrast napisał(a):Ajjjj uniformy jarają mnie na maksa, siostro w średnim wieku. Ale niestety mam tu już jedną siostrę i gdyby nie jej niesamowita ostatnia propozycja, a mianowicie: że będziemy to robić w wodach płodowych na oczach jednej z tutejszych dziewic. Potem te płyny, wykwity każemy jej wypić i palić papierosa. Nie dość tego, to będzie się działo za garażem... Gdyby nie to, byłabyś moja pierwszą siostrą. No chyba że przebijesz ten pomysł na udaną spokojną pierwszą randkę?

Właśnie mi obrzydziłeś..A fe! Ja niestety mam mocno rozwinięte poczucie estetyki... :105:

-- 22 sty 2015, 22:16 --

Pluszowa napisał(a):
Kontrast napisał(a):Będę chory, przemokłem, coś mnie bierze. Przydały by się jakieś zbereźne dziewki do obsługi chorego, bo robi mi sie auuu
Mogę cię okładać lodem lub gorącym ręcznikiem.

Takie zimne i gorące na przemian to raczej na pozbawienie się cellulitu,a nie na przeziębienie :mrgreen:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Kontrast 22 sty 2015, 23:32
Pluszowa, huśtawka, jesteście bardzo miłe i jak chcecie to możecie mnie leczyć☺ ale nie obiecuje że będę grzeczny☺
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Druid 22 sty 2015, 23:39
Kontrast, okładać ręcznikiem a leczyć to dwie różne rzeczy :twisted:
Druid

przez janek159 23 sty 2015, 00:14
Dobrze, ludzie są rozsądni a cele się zbliżają

przez Indifference1 23 sty 2015, 01:21
Nie nadążam z nauką. Co ja robiłam przez cały semestr? 5 godzin mija jak 5 minut, ale jeszcze jakbym coś wbiła do głowy w te 5 godzin to byłoby dobrze. Jestem głupim debilem. Nie potrafię cholernej matematyki i tyle. Poddaje się.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez lukasz21 23 sty 2015, 01:36
czuje sie do du*y, ale kogo to obchodzi... zylem, i umre samotnie.

odebralem wlasnie wyniki z renozansu magnetycznego. wyniki nie sa rokujace. nie moge na nikogo liczyc, jestem samotny. i tak pewnie pozostanie...

przez Enroute 23 sty 2015, 01:39
Paskudnie. Bezsens. Mam ochotę się spić do nieprzytomności. Albo zasnąć. I się nie budzić?
INTJ

przez Difane 23 sty 2015, 01:43
Tak jakoś jałowo. Miałem nadzieję, że po wyprowadzce będę miał w sobie wiele entuzjazmu i będę cieszył się z perspektywą zmiany w swoim życiu, a nie czuję kompletnie nic. Tak jakby nic się nie działo. Co najwyżej znużenie koniecznością przeniesienia swoich gratów w nowe miejsce. Czasami odnoszę w wrażenie, że gdybym mieszkał teraz w Doniecku, to wychodziłbym sobie na ulicę jak gdyby nigdy nic, nie czując żadnego lęku przed oberwaniem z moździerza. Takim już chyba jestem człowiekiem. Coby się nie działo, to tak naprawdę nic się nie dzieje. Nic się nie zmienia i niczego nie ma. Mnie nie ma, ludzi nie ma, tego świata wokół mnie też nie ma. Albo ja już od dawna nie żyję na tym świecie, tylko nie jestem jeszcze tego świadom.

przez wel2 23 sty 2015, 04:39
jakbym się co raz bardziej pogrążała, bez względu na to jakie mam cele co raz bardziej pogrążam się :-(
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez huśtawka 23 sty 2015, 11:18
lukasz21 napisał(a):czuje sie do du*y, ale kogo to obchodzi... zylem, i umre samotnie.

odebralem wlasnie wyniki z renozansu magnetycznego. wyniki nie sa rokujace. nie moge na nikogo liczyc, jestem samotny. i tak pewnie pozostanie...

Co to za wyniki? Co się dzieję że jesteś tak zrezygnowany? Pisz tutaj,może szczególnie mądrych rad nie dostaniesz,ani przepis na życie ale zawsze możesz się wygadać tak byś nie czuł się sam...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez kahir 23 sty 2015, 11:58
a chu... z tym! tiru riru. mam zamiar się czymś zająć. na początek poćwiczę, tak żeby bolał mnie każdy mięsień w ciele. potem skręcę fotel obrotowy. wtedy będę się czuł doskonale.
świat jest pełen psychologów.

Sortuj wg