Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rara Avis 22 sty 2015, 15:46
Czuje sie jakbym była torturowana cały tydzień i tak jak by ktoś znęcał psychicznie sie nada mną.
Ale to nie ktoś sie nade mna znece, to ja sama ...
Od momentu kiedy sie obudziłam, mam myśli samobójcze.
Amicum proba, probatum ama – Przyjaciół sprawdzaj, sprawdzonych kochaj.

przez nieboszczyk 22 sty 2015, 16:21
MamSwojePoglady, a ja nie jaram już od 2 lat i żyję.nie gryzę podłogi i nie rozbijam okien i nie tupie nogami
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez MamSwojePoglady 22 sty 2015, 16:36
nieboszczyk, też nie robię żadnej z tych rzeczy. A i podstawowe pytanie czego nie jarasz? ja miałam na myśli zielsko, które mnie uspokajało i robiło bezbarwną, teraz wychodzi mój trudny charakter. Ale Ty się tak lubisz dojebać do mnie bez powodu no nie? :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez madlen92 22 sty 2015, 17:34
Trochę jakby bez życia. Poćwiczyłam i nie mam przez to powera dzisiaj, dziwne, chyba mi tlenu brakuje, a ta szarówa za oknem jest irytująca muszę powiedzieć. No właśnie to przez pogodę ja się tak czuję.
madlen92

przez kahir 22 sty 2015, 18:25
jak psu z dupy wyjęty. i włożony w inną, jeszcze czarniejszą, najczarniejszą murzyńską dupę, o.
świat jest pełen psychologów.

przez Olucha 22 sty 2015, 19:02
Jestem w szpitalu 3 tydzień... leki zaczynają działać. W dzień czuję się dobrze, po południu pojawiają się lęki i jakaś niepewność....
DDA, Depresja, Nerwica Lękowa.
Ketrelowa Królowa.

przez Steviear 22 sty 2015, 19:29
Źle.
Zmęczona choć nic nie zrobiłam. Znudzona wszystkim choć nic nie robię. Śpiąca tak że mogłabym całe życie przespać. Mam wyrzuty sumienia, że tak bardzo wszystkich odtrącam ale nie mam ochoty na żadne interakcje. Jestem zła na siebie bo olewam nawet rodzinę. Nie mam siły na nic.
Jestem też wkurzona tym że przybiorę na wadze, ciągle bym jadła. Wkurzona tym, że nie mogę wytrwać i przeczytać tej cholernej książki, której sposób pisania mnie denerwuje. A także tej w której są archaizmy.
Wkurza mnie to, że nie mogę się ogarnąć. Że ciągle tu piszę, właściwie nie mając w ogóle powodu by tu pisać. (W sumie ciągle odczuwam potrzebę pisania, tworzenia ogólnie wywalenia z siebie tych wszystkich stanów,emocji, odczuć.)
Że nie mogę wstać z rana CODZIENNIE. Zasnąć też nie mogę. Wytrzymać do nocy bez snu także nie potrafię.
Moje nieróbstwo mnie wkurza. Tyle mogłam osiągnąć- jestem głupia. Tyle przede mną dobrego ale nie potrafię o to zawalczyć. Boję się nowych znajomości, z obcymi ludźmi. Boję się że w pewnym momencie po prostu zacznę ryczeć( już mi się tak zdarzyło) Ze znajomymi też już nie potrafię rozmawiać bez spiny- ciągle tylko się denerwuję albo prześladują mnie myśli ze ktoś przecież NIE CHCE ze mną rozmawiać i robi to z grzeczności.
Ciągle w myślach się krytykuję. Nawet terapeuta uznał że cały czas sama siebie niszczę. Uznaję za pozytywne coś, co jest destrukcyjne. Z tym drugim to się nie zgadzam ale to nie zmienia faktu że tak naprawdę jest.:/
Może gdy coś mi się naprawdę stanie to ktoś przeczyta jak naprawdę wyglądało moje życie.Że wcale nie jest tak różowo jak to na co dzień kreuję

przez Don Kamillo 22 sty 2015, 19:32
Dziwny stan.. mdłości "rzuty" w środku. Boli głowa, i lekko "pitomy" jestem.. heh :(
A pierwsza kwestia, w sumie najważniejsza to zawsze wierzyć w siebie nawet po najcięższych przejściach..

przez izaa 22 sty 2015, 20:10
MamSwojePoglady, raczej wątpie żeby on miał ci doyebać. Po prostu ci napisał że da sie żyć bez zielska. Jeżeli uważasz że branie zielska załatwia twoje kłopoty z osobowością to dla mnie juz masz kłopot. Uzależnienie.

przez abstrakcyjna 22 sty 2015, 20:12
MamSwojePoglady napisał(a):nieboszczyk, też nie robię żadnej z tych rzeczy. A i podstawowe pytanie czego nie jarasz? ja miałam na myśli zielsko, które mnie uspokajało i robiło bezbarwną, teraz wychodzi mój trudny charakter. Ale Ty się tak lubisz dojebać do mnie bez powodu no nie? :)

Ile czasu tak paliłaś? Codziennie? Też kiedyś myślałam, że zioło jest super, póki się nie uzależniłam. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez kotek em 22 sty 2015, 20:27
Gówniano.
Obrazek

przez Druid 22 sty 2015, 20:30
Coraz bardziej wiedźmowato i dobrze mi z tym. Obawiam się, że alternatywą byłaby epilepsja. Dziwne napięcie z tyłu głowy, imadło mroku.
Druid

przez lojantka 22 sty 2015, 20:33
Pluszowa, daj patent jak tę złość skierować na innych, a nie mimowolnie w siebie doprowadzając się na skraj załamania nerwowego. jak powiesz, postawię kino.
lojantka

przez MamSwojePoglady 22 sty 2015, 20:37
izaa, akurat ten pan wyżej to już kilka razy się doczepiał do moich postów, więc bez powodu tego nie pisałam. Gdzie wyczytałaś, że to załatwia mój problem z osobowością? To że napisałam, że mnie uspokajało, a wręcz wygaszało jest faktem. ps. doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że jestem uzależniona ;)
abstrakcyjna, palę od 3 lat. Ostatnie 1,5 roku codziennie. Chyba każdy tak myślał.

Sortuj wg