Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez monooso 20 sty 2015, 13:30
Tak samo jak Pan wyżej. Czuję się zamulony fest. Zaraz zarzucam sobie pigułę z kofeiną bo mój organizm nie daje już nawet rady siedzieć przed komputerem. Swoją drogą takie siedzenie przed pc jest bardzo męczące. Cały się pocę, jakbym ćwiczył.
monooso

przez madlen92 20 sty 2015, 14:04
Dobry obiadek będę miała, rozweseliły mnie te zapachy :D Czuję się całkiem nieźle, nie zawracam sobie głowy nieporozumieniami które spadają naturalnie na moje konto no bo na czyje, ale i tak przyjmuję je na czoło i z godnością. Każdy ma swoje odczucia i swój punkt widzenia, czy ja mam z tego powodu się użalać?
madlen92

przez Bukowski 20 sty 2015, 14:16
Jak psia krew, wasza mać.
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tristezza 20 sty 2015, 14:28
Obojętnie.
tristezza

przez abstrakcyjna 20 sty 2015, 15:11
monooso, co to za piguly z kofeina?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Steviear 20 sty 2015, 15:29
Chce mi się rzygać. Naprawdę mocno. Nowe tabsy.To ma mi pomagać? Bez sensu.
Jedynym plusem tego dnia jest ładny krajobraz za oknem i aż przyjemniej się robi jak na niego patrzę.
A poza tym dzień uważam za stracony. Znów nie udało mi się w ogóle wstać. Znów nic nie pamiętam. Choć nie- przyznam że mam przebłyski tego co było. Ale i tak straciłam kontrolę nad snem- nad swoim życiem.
Wiem że sama jestem sobie winna bo pracowałam w nocy. Ale wtedy mi się najlepiej pracuje. Najbardziej produktywnie. Zrobiłam dużo. Ale co z tego, jeśli straciłam dziś 5h w ciągu których też miałam pracować?

W innej szkole już dawno by mnie wywalili za brak dyscypliny i to że przychodzę jak mi się podoba. Trochę mi z tym źle. Ale muszę być dumna z tego że taką szkołę sobie wybrałam. Bo lepszej nie było. Naprawdę lubię tam chodzić, tylko to wstawanie to jakaś masakra. Gdyby zajęcia były na 14...
Ogólnie psychicznie raczej nie najgorzej.

przez monooso 20 sty 2015, 15:32
Teraz mam dobry humor i energię, aż mnie trochę nosi. Około godzinkę temu zarzuciłem sobie kapsułkę z kofeiną i guaraną oraz wypiłem kubek zielonej herbaty. Podziałało. Wychodzę z domu się przejść, nie mogę siedzieć tak bezczynnie.
monooso

przez izaa 20 sty 2015, 16:08
Dobrze, nawet rozmowa, która mogłaby być stresująca nie zestresowała mnie. Po bólu żołądka przyszedł czas obżarstwa

przez Indifference1 20 sty 2015, 17:50
Z jednej strony spadł mi kamień z serca bo wyniki krwi mi wyszły dobre, z drugiej strony jak zrobię jeszcze jedno zadanie z matematyki to zwariuję i to kompletnie. Mam w ten weekend 5 zaliczeń a nie jestem przygotowana na żadne :?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez izaa 20 sty 2015, 18:13
Indifference1, to dobrze, że się wszystko wyjaśniło :P

przez abstrakcyjna 20 sty 2015, 18:18
Indifference1, Łączę się z Tobą w bólu. W ten weekend mam dwa egzaminy z pytaniami otwartymi, a nie jestem właściwie na żaden przygotowana. :roll:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Kosmaty 20 sty 2015, 18:30
żle sie czuję...

przez muszysko 20 sty 2015, 18:31
Jeszcze 5 minut temu nie pamiętałam co to depresja.
Szybko sobie przypomniałam :why:
Ostatnio edytowano 20 sty 2015, 18:34 przez muszysko, łącznie edytowano 1 raz

przez madlen92 20 sty 2015, 18:32
tak się czuję, że idę spać
madlen92

Sortuj wg