Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Argish 10 sty 2015, 23:39
Absinthe, zdążymy ;)
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez creamy.gda 10 sty 2015, 23:41
Hej :) Mam pytanie, w roku ok 2010 zaczelam chorowac na zaburzenia lękowe, pozniej zaburzenia odzywiania teraz mam depresję. Jestem osłabiona maksymalnie, nei mam sily, do życia. Teraz mam 24 lata.
Nie mam sily skonczyc studiów (mam inz) teraz juz drugi rok robie mgr i nie mam sily tego kończyc. Pracuje w pracy ktora jest beznadziejna i ktorej nienawidze.
Męczy mnie samo wstawanie i wychodzenie z domu. Wszystko mnie męczy nawet spanie! Najchetniej bym leżała w łożku i nigdzie nie wychodzila. Do tego przejmuje sie wszystkim, pięć razy bardziej niż powinnam, non stop rozmyślam o życiu i ogolnie jestem nienormalna.
Mam chlopaka ktory mnie strasznie kocha, ale męczy mnie bo jest bardzo towarzyski i chce non stop gdzies wychodzic, ma mnóstwo Wie znajomych, musze chodzic z nimi na imprezy i udawac ze sie dobrze bawię.

Wiem, ze marudze ale nie mam juz siły. Mam do siebie przeogromne wymagania jak czegos nie spełnie to się załamuję, dlatego utknełam w martwym punkcie.

Czy kiedykolwiek jeszcze bede normalna i szczęśliwa? Co mam zrobić zeby to sie zmieniło?

Miałam chwile kiedy bylo lepiej ale trwało to po pół roku i znowu wracały choroby. Byłam 2 razy na terapi grupowej, bralam juz chyba wszystkie mozliwe leki, teraz biore venlafaxinum.

Pomocy! Wzielam sobie mutisporta zeby cos cwiczyc, ale mam chorą ambicję i jak ominę kilka zajec to juz przestalam w ogole chodzic bo uwazam sie za nieudacznika. Zreszta nie mam nawet sily wyjsc z lozka zeby isc na jogą.

Z pozytywnych rzeczy: zaczełam jeść.
Proszę o pomoc.
60 mg seronil

przez Bukowski 10 sty 2015, 23:43
Absinthe, nawet zły browar w dobrym towarzystwie bywa dobry. :pirate:
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wel2 11 sty 2015, 00:04
przeżywam jakieś spustoszenie myślowe i koncentracyjne :)
ale chociaż, cieszy mnie mój własnoręcznie zrobiony avatar :great:
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Bukowski 11 sty 2015, 00:06
wel2, a co to niby jest?
Bukowski

przez wel2 11 sty 2015, 00:07
Messiah, kameleon na kropce :pirate:
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Bukowski 11 sty 2015, 00:11
wel2, To ma jakąś głębie symboliczną z konkretnym przekazem, czy to raczej artyzm przypadkowy?
Bukowski

przez wel2 11 sty 2015, 00:15
Messiah, nie mam siły na analizę.

przez Zosia_89 11 sty 2015, 10:28
zaniepokojona

zawsze czuję niepokój w niedzielę, od samego rana, bo wiem, że jutro trzeba iść do pracy
wykonuję wymarzony zawód, jednocześnie pracując w trudnymi ludźmi :?

-- 11 sty 2015, 10:52 --

czuję straszny niepokój :(
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez Arhol 11 sty 2015, 13:30
Poostka,zmuła
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Argish 11 sty 2015, 13:32
Zosia_89, ja mam to samo tylko o tyle gorzej, że mam pracę, której nie lubie :?
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez Orenda 11 sty 2015, 13:46
jak worek gówna, nawet mi się śniło, że jestem brudna z gówna. ludzie mnie w ogóle nie szanują, traktują jak dziecko. czy ja wyglądam jak gówno, że mnie tak traktują? obcy ludzie. rycze i nie mam siły juz żyć
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

przez Absinthe 11 sty 2015, 13:50
Zosia_89, a cóż to za zawód,brzmi trochę paradoksalnie....
Argish, jak szłaś do szkoły to się nie spodziewałaś że tak będzie co?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Argish 11 sty 2015, 13:53
Absinthe, a kto by się spodziewał :lol: Fakt faktem, że nie pracuję do konca w swoim zawodzie, ale to świadczy o tym, że w Polszy trzeba mieć niezłe plecy żeby dostać taką pracę jaką się chce i zgodną z wykształceniem :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Sortuj wg