Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez PannaNatalia 04 sty 2015, 11:50
fi-fi pozdrawiam również i dziękuję wszystkim za komentarze :)
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez przegrany920304 04 sty 2015, 12:12
czuje sie dzis obojetnie odkąd się obudziłem... gdzieś w głowie są te moje wczorajsze przemyślenia o mojej sytuacji w zyciu ktora nie jest zła ale ja sam sobie ją potrafie oczernić do tego stopnia że nie wiem co ze soba zrobić. To jest gdzies w głowie ale narazie nie myśle o tym schowało sie gdzieś i boje sie jak wyjdzie znowu i cały dzien pochłonie i zmarnuje kolejny dzien na myslenie i analizy zamiast zajac sie zyciem takim jakie mam ;/

-- 04 sty 2015, 11:23 --

a i jeszcze chciałbym odpowiedzieć ci PannaNatalia ... jeśli myslisz ze faceci zwracają uwage na to w jakich warunkach mieszka dziewczyna zwłaszcza ładna i skromna dziewczyna a podejrzewam że taka jesteś z tego co tu czytałem na forum ... to jesteś w wielkim błędzie możliwe ze sie nie odezwie ale to chyba dlatego bo go oczarowałaś swym urokiem ;) uwierz w siebie jeśli ci na nim zalezy to bądź dla niego ciepła okaż mu jakoś to uczucie zainicjuj spotkanie np. ale pewnie on to zrobi wcześniej . Nie martw się miłość to pierwszy krok do szczęścia teraz walcz o nią jeśli go kochasz...

przez turcotte 04 sty 2015, 13:42
abstrakcyjna napisał(a):Myślę, że status materialny dla faceta ma małe znaczenie. A jeśli Cię oleje z takiego powodu to nie powinnaś się w ogóle tym przejmować.

Tzn. ma, ale w naprawdę skrajnych (podkreślam SKRAJNYCH) przypadkach. Powiedzmy sobie szczerze, że milioner nie weźmie sobie za żonę bezdomnej, albo jakiejś przysłowiowej "hotelowej pokojówki". Sorry, takie rzeczy to tylko w tanich romansidłach się zdarzają.
Ale podkreślam, że mówimy tu o jakiejś mega kolosalnej różnicy majątkowej. To raz. A dwa, to to że regułą to nie jest! I tak jak każdy tu pisze, jak chłopak mądry to się nie odwróci od PannyNatali.
W końcu coś w tym jest, że mężczyźni szukają bogatych, seksualnych drapieżniczek, z dużym biustem i grających te "niedostępne", a na końcu i tak się żenią ze skromnymi, uczciwymi kobietami, które nadają się na dobre matki :lol:

PannaNatalia napisał(a):turcotte dziękuję! Poprawiłeś mi humor,jesteś bardzo zabawny :) .

A to na poważnie pisałem, że mu do dupska nakopie :mrgreen: Niech się boi :mrgreen:
Cieszę się, że humor poprawiłem Tobie, czekam na newsy jak się sytuacja na froncie miłosnym rozwinie :)

p.s.
A ja mam dziś kiepski humor :( Czemu jak ktoś o coś mnie prosi, to ma być zrobione na już "bo tak", a jak ja o coś proszę, to nikt mnie nie słucha i lekceważy moje prośby? :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez PannaNatalia 04 sty 2015, 13:52
turcotte-tak często jest,ja też mam kiepski humor,właśnie pokłóciłam się z mamą. :(

P.S.Chłopak póki co milczy,poczekamy-zobaczymy.Znamy się już ok 2lat,więc chyba moja osoba ogólnie mu odpowiada.W sumie kiedyś powiedział,że szukał takiej "swojskiej",ciepłej dziewczyny.Mnie życie nie rozpieszczało nigdy,wiem jacy wredni potrafią być ludzie dlatego staram się traktować innych tak jak sama chcę być traktowana. Z szacunkiem,wyrozumiałością...

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez mel24 04 sty 2015, 14:05
chciałabym umrzeć.

przez PannaNatalia 04 sty 2015, 16:38
turcotte napisał(a):czekam na newsy jak się sytuacja na froncie miłosnym rozwinie :)

Napisał mi,że nie obchodzi go moje mieszkanie,że dla niego liczę się ja i to żebym była szczęśliwa

Citabax 10mg

przez turcotte 04 sty 2015, 16:45
PannaNatalia napisał(a):
turcotte napisał(a):czekam na newsy jak się sytuacja na froncie miłosnym rozwinie :)

Napisał mi,że nie obchodzi go moje mieszkanie,że dla niego liczę się ja i to żebym była szczęśliwa

No widzisz, a tak narzekałaś :P Cieszę się razem z Tobą :yeah:

mel24 napisał(a):chciałabym umrzeć.

A wiesz, ilu jest takich, którzy chcieli by żyć?
Wiem, miłość jest ciężka i do dupy. Ale nie warto dla niej umierać :)

przez kotek em 04 sty 2015, 16:48
PannaNatalia, jak to miło się czyta. Aż się uśmiechnęłam. Powodzenia ;)
Obrazek

przez PannaNatalia 04 sty 2015, 17:15
Dziękuję kochani :) pierwszy raz od dłuższego czasu czuję,że jednak może być dobrze

Citabax 10mg

przez Zosia_89 04 sty 2015, 18:45
PannaNatalia napisał(a):Dziękuję kochani :) pierwszy raz od dłuższego czasu czuję,że jednak może być dobrze

strasznie się cieszę :) :*
trzymam kciuki, żeby wszystko powiodło się po Twojej myśli, strasznie fajna z Ciebie dziewczyna i zasługujesz na kogoś, kto będzie Cię nosił na rękach ;)
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez ( Dean )^2 04 sty 2015, 18:50
Na dobitkę,dowiedziałem się że uwaliłem najważniejszego kolosa w tym roku...great.. :great:
Najgorszy jest wiatr.

przez Zosia_89 04 sty 2015, 19:08
( Dean )^2 napisał(a):Na dobitkę,dowiedziałem się że uwaliłem najważniejszego kolosa w tym roku...great.. :great:

z jakiego przedmiotu?
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

przez turcotte 04 sty 2015, 19:20
( Dean )^2 napisał(a):Na dobitkę,dowiedziałem się że uwaliłem najważniejszego kolosa w tym roku...great.. :great:

Spoko luz
Zawsze są jakieś poprawki :)

przez Arasha 04 sty 2015, 19:34
PannaNatalia napisał(a):Mnie życie nie rozpieszczało nigdy,wiem jacy wredni potrafią być ludzie dlatego staram się traktować innych tak jak sama chcę być traktowana. Z szacunkiem,wyrozumiałością...

Wyznaję taką samą zasadę, jak Ty :!: I bardzo się cieszę razem z Tobą :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg