Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tooshyandsincere 04 sty 2015, 00:01
milena.ana napisał(a):Przerażona tym, że czas płynie a ja go nie umiem wykorzystać i nigdy nie umiałam, także nie mam co wspominać nawet.
Przerażona tym, że czas płynie tak szybko, że kiedyś nadejdzie dzień kiedy przyjdzie mi pożegnać bliskich.
No i na końcu przerażona tym, że kiedyś obudzę się i w lustrze zobaczę twarz starej kobiety.

Średnio co 2gi dzień dopadają mnie identyczne myśli :-|
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

przez PannaNatalia 04 sty 2015, 00:18
Czuję się podle...chyba się zakochałam ale mam wrażenie,że nic z tego nie będzie...byłam u niego ostatnio a dziś on był u mnie. Przyglądał się wszystkiemu,ja nie mam super wypasionej chaty jak on. Jest mi wstyd,że zaprosiłam go do siebie.W prawdzie nie komentował mojego mieszkania ale kto by chciał biedną dziewczynę.. :( pewnie się już nie odezwie,chciałabym się mylić
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Arasha 04 sty 2015, 00:43
PannaNatalia, jeżeli to wartościowy człowiek, to nie będzie patrzył na Twój status materialny :!: Może taka wizyta zweryfikuje jakoś waszą relację. Trzymam kciuki, żeby wszystko udało się po Twojej myśli :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez madlen92 04 sty 2015, 00:44
no sęk w tym, że nie wiem
madlen92

przez turcotte 04 sty 2015, 00:46
@PannaNatalia - na to nie ma reguły. Owszem, jest to w jakimś tam stopniu "problemem", ale nie ma problemów nie do pokonania! Także nie stresuj się i czekaj cierpliwie na rozwój wypadków! Jak się nie odezwie... trudno, jego strata :P Ale może nie będzie tak źle i się odezwie? Na razie się nie zadręczaj, bo to i tak nic nie da, tylko cierpliwie poczekaj :)

przez PannaNatalia 04 sty 2015, 00:55
turcotte,Arasha-dziękuję za słowa otuchy. Zawsze przejmuję się wszystkim na zapas

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez turcotte 04 sty 2015, 01:57
Ej no dziewczyno! Przed chwilą widziałem twoje fotki, którymi się chwaliłaś na forum
Jak ten twój chłop nie przyjdzie znowu do takiej cud-miód-maliny-dziewczyny, to ja przyjdę, nakopię mu do zadka i dam okulary jakie miał stępień w 13 posterunku, bo może on niedowidzi jaki cud-miód mu się trafił :mrgreen:

przez abstrakcyjna 04 sty 2015, 02:22
madeline1111, Ja do matury niewiele się uczyłam. Chwilę przed, ale to było niczym w porównaniu do tego, co teraz muszę się uczyć.

-- 04 sty 2015, 02:23 --

PannaNatalia napisał(a):Czuję się podle...chyba się zakochałam ale mam wrażenie,że nic z tego nie będzie...byłam u niego ostatnio a dziś on był u mnie. Przyglądał się wszystkiemu,ja nie mam super wypasionej chaty jak on. Jest mi wstyd,że zaprosiłam go do siebie.W prawdzie nie komentował mojego mieszkania ale kto by chciał biedną dziewczynę.. :( pewnie się już nie odezwie,chciałabym się mylić

Myślę, że status materialny dla faceta ma małe znaczenie. A jeśli Cię oleje z takiego powodu to nie powinnaś się w ogóle tym przejmować.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez dominol 04 sty 2015, 06:01
Czesc wam czuje sie nie wyspany zmeczony. Po. 12godzibach. Pracy. Dotegonw. Dzien tego nie moge. Odespac :evil: n

przez Steviear 04 sty 2015, 10:28
Wkurwiona, teraz bardziej spokojna. Nareszcie koniec koszmarnej nocy. Huśtawę emocji czas zacząć!Aż gotuję się w środku od nawału emocji. Ciekawe co dziś zepsuję :/

przez PannaNatalia 04 sty 2015, 10:44
turcotte dziękuję! Poprawiłeś mi humor,jesteś bardzo zabawny :) . Abstrakcyjna pewnie masz rację ale jak pisałam wyżej zawsze się wszystkim przejmuję

Citabax 10mg

przez Saraid 04 sty 2015, 11:32
PannaNatalia napisał(a):Czuję się podle...chyba się zakochałam ale mam wrażenie,że nic z tego nie będzie...byłam u niego ostatnio a dziś on był u mnie. Przyglądał się wszystkiemu,ja nie mam super wypasionej chaty jak on. Jest mi wstyd,że zaprosiłam go do siebie.W prawdzie nie komentował mojego mieszkania ale kto by chciał biedną dziewczynę.. :( pewnie się już nie odezwie,chciałabym się mylić

W ten sposób najbardziej krzywdzimy samych siebie''czarnymi scenariuszami''jak chłopak jest mądry to super wypasiona chata nie będzie dla niego ważna,ale Ty.Jak nie będzie mądry jego strata ...
Saraid

przez kotek em 04 sty 2015, 11:37
Jak młody bóg. Oby nikt mnie nie wkurzył.
Obrazek

przez magnolia84 04 sty 2015, 11:46
PannaNatalia, zawsze mam ten sam problem, ale okazuje się, że to, w jakich warunkach mieszkasz nie ma znaczenia. Będzie dobrze :) Pozdrawiam ziomalkę Podlasiankę ;)
magnolia84

Sortuj wg