Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Indifference1 02 sty 2015, 15:43
abstrakcyjna, siostra, znajomi, rodzice. Czuje się tu po prostu bezpiecznie a tam byłabym całkiem sama w wielkim mieście :zonk:
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez huśtawka 02 sty 2015, 15:47
Indifference1 napisał(a):abstrakcyjna, siostra, znajomi, rodzice. Czuje się tu po prostu bezpiecznie a tam byłabym całkiem sama w wielkim mieście :zonk:

Przeżyłam to 10 lat temu...mia łam wtedy 27 lat i wydawało mi się że jestem na taki krok gotowa.NIc bardziej mylnego.Zaczynać od początku to koszmar,przynajmniej dla mnie tak było.Więc radzę się dobrze zastanowić.Chociaż każdy inaczej reaguję na zmiany...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Harry Haller 02 sty 2015, 18:00
Jakoś tak... W miarę dobrze, dobrze, dobrze, a teraz... zjaaaazd. Nowy rok chyba skłania do zbyt wielu refleksji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 02 sty 2015, 18:02
Nie nazwałabym tego zaczynaniem od początku a raczej krokiem naprzód. Studiuje w tym mieście, pracowałam wcześniej w innym a w jeszcze innym mieszkam. Byłoby dużo wygodniej mieć to wszystko w miejscu zamieszkania. Ale chyba jednak znajdę sobie jakiegoś współlokatora bo trochę się boje :D Z drugą osobą byłoby raźniej.

przez platek rozy 02 sty 2015, 18:08
harlancoben napisał(a):(albo mnie jednak opętało albo to taki noworoczny prezent mojego znudzonego wiecznie mózgu i zaczyna mi się właśnie atak paniki, czy tam innej derealizacji tej dekady. wydawało się, że obietnica normalności jest tuż za rogiem, ale nie, nie może być za długo stabilnie w tej tępej pale. średnio ogarniam bazę)

Jakbym czytala o sobie , moja ostatnia stabilizacja podczas ktorej czulam sie dobrze trwala 1.5 miesiaca a od swiat zas mam herezje w glowie .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez tahela 02 sty 2015, 19:07
tęsknie za kimś dalej,
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Semir 02 sty 2015, 20:08
Najgorsze po sylwku już odchorowałem. Pomimo tego że nieco przesadziłem z %, ledwo znalazłem kogoś kto może mnie zaprosić(o dziwo to on mnie zaprosił) a rano czułem się jakby coś zdechło we mnie było super:P
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez abstrakcyjna 02 sty 2015, 20:52
Indifference1 napisał(a):Nie nazwałabym tego zaczynaniem od początku a raczej krokiem naprzód. Studiuje w tym mieście, pracowałam wcześniej w innym a w jeszcze innym mieszkam. Byłoby dużo wygodniej mieć to wszystko w miejscu zamieszkania. Ale chyba jednak znajdę sobie jakiegoś współlokatora bo trochę się boje :D Z drugą osobą byłoby raźniej.

Jeśli tam studiujesz to chyba masz jakiś znajomych ze studiów? Czasami warto zaryzykować, ale najlepiej poszukać jakiegoś mieszkania studenckiego, bo to jednak zawsze raźniej z kimś mieszkać. A rodzinę czy znajomych zawsze możesz odwiedzać. Ale to Twoja decyzja i oby była jak najlepsza. :great:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez my_name 02 sty 2015, 21:00
harlancoben napisał(a):(albo mnie jednak opętało albo to taki noworoczny prezent mojego znudzonego wiecznie mózgu i zaczyna mi się właśnie atak paniki, czy tam innej derealizacji tej dekady. wydawało się, że obietnica normalności jest tuż za rogiem, ale nie, nie może być za długo stabilnie w tej tępej pale. średnio ogarniam bazę)
harlancoben żyjesz tam jako?

przez Indifference1 02 sty 2015, 21:10
abstrakcyjna, no właśnie jako, że jestem na zaocznych to w większości są to ludzie starsi ode mnie i rozmawiam tylko z paroma osobami i są to rozmowy o nauce :/ Zobaczę, może uda mi się kogoś znajomego skombinować do wspólnego mieszkania

przez LadyMarmolade 02 sty 2015, 21:11
Indifference1, ten pan z Twojego avatara kogoś mi przypomina xD kto to?
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

przez Arhol 02 sty 2015, 21:16
Marcelo Vieira
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez LadyMarmolade 02 sty 2015, 21:18
pierwsze co pomyślałam to właśnie o nim ale nie byłam pewna, bo może to jakiś czarnoskóry raper bardzo do niego podobny :D
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

przez Indifference1 02 sty 2015, 21:21
LadyMarmolade, nie nie, to Marcelo :D

Sortuj wg