Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bukowski 01 sty 2015, 18:34
Pluszowa, no powiedzmy, że boli za kare.
Bukowski

przez monk.2000 01 sty 2015, 18:54
Dość dobrze, układałem puzzle i jestem optycznie wyluzowany. Ale nadal depresyjne zapatrywanie na życie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Arasha 01 sty 2015, 19:29
monk.2000, co masz na myśli pisząc "optycznie wyluzowany" :roll: Kuźwa nic nie piłam, a nic do mnie nie dociera dzisiaj :bezradny:

Nie dobra ... chyba zaczynam jarzyć :mrgreen: ... masz na myśli, że z boku wygląda jakbyś był wyluzowany, tak ?
Ostatnio edytowano 01 sty 2015, 19:30 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 01 sty 2015, 19:30
...czuje sie tak jakby mi zabrano obie ręce albo nogi...jakbym musiała zaczynać wszystko od początku...
...wiem tyle ze nic nie wiem...ze trzeba zyc....i dalej nic...nie wiem jak
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez abstrakcyjna 01 sty 2015, 20:55
Czuję się zmęczona. Generalnie to ostatnio kiepsko ze mną. Mam bardzo zmienne nastroje, choć podejrzewam, że to wina głównie hormonów. Ale ogólnie to czuję się trochę bardziej samotna niż wcześniej. I brak motywacji do nauki i robienia czegoś wartościowego. Ściska mnie w żołądku, że muszę wrócić w środę do pracy. Tak bardzo nie chcę.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez inbvo 01 sty 2015, 21:08
fatalnie. myśle że to już jeden z ostatecznych ataków. jest już blisko i całkiem możliwe że to mój ostatni rok.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez madeline1111 01 sty 2015, 22:03
Czuję się, jakbym żyła w jakiejś nierealnej rzeczywistości(?).
Czy można wiecznie żyć wspomnieniami?
Czy można na okrągło żałować, że sytuacja potoczyła się tak, a nie inaczej?
Czy można tak w kółko myśleć o tym "co by było, gdyby..."?
Czy nie można po prostu zaakceptować miejsca, w którym się właśnie znajduje?
Czy nie można wykazać większego poszanowania wobec tego, co aktualnie się posiada?
Czy nie można skończyć z tą surowością wobec siebie?

Jestem tym wszystkim po prostu zmęczona.

przez my_name 01 sty 2015, 22:06
monk.2000 napisał(a):Dość dobrze, układałem puzzle i jestem optycznie wyluzowany. Ale nadal depresyjne zapatrywanie na życie.
Z ilu elementów masz te puzzle? Narobiłeś mi ochoty na układanie

przez monk.2000 01 sty 2015, 22:07
Arasha, chodzi o to, że układałem puzzle, przez co wzrok pracował w inny sposób. Nie patrzył w sztuczny ekran a w naturalne obiekty, do tego trzeba wykorzystywać ośrodki wzroku w mózgu, bo wyłapuje się elementy graficzne puzzli, żeby je dopasować. To powoduje, że wzrok ma się zrelaksowany. Nie to co ta pstrokacizna na monitorze.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez glupiajestem 01 sty 2015, 22:39
Jak debil i nick pasuje, ale zanim moje konto zostanie usunięte chcę Wam coś napisać.
Ja sobie wszystko przeanalizowałam i powiem Wam, że dwie osoby na tym forum mi coś ważnego uświadomiły (jedna nieświadomie, druga przypadkowo - dziękuję Wam - obraz wariatki zapewne w Waszej głowie pozostanie, ale dzięki), Wasze posty też pomogły. Ja się nad sobą lituję, użalam się. Przyszłam tu i się wyżaliłam (wszystko - ekshibicjonizm), a tu jest tak wiele osób, które mają bardzo poważne problemy i przeszły zbyt wiele, ale o życie walczą jak najdzielniejsi wojownicy.
Mam problem z ciągłymi analizami (nienawidzę tego), ale to się na pewno da zmienić. Złe dzieciństwo - przecież minęło, utrata pracy - zabolało bardzo (i muszę zacząć szukać pracy...jako cholerny analityk:I, by się przydało), głupie odchudzanie-nie odchudzam się przecież teraz, jest kontrola; nie wiem, tylko czy opanuję lęk przed "największą przyjemnością życia", ale może jakoś się da, myśli o śmierci - a kto będzie karmił moje psy i z nimi trenował, wydaje się mało poważne, ale to też jest coś. Wyję sobie teraz, ale kiedy byłam mała moja prababcia zanim zmarła zwykła mawiać, że trzeba pamiętać, żeby śmierć nigdy nie utraciła swojej antycznej godności. Zawodzę na każdej linii, sama siebie poniżam, emocjonalnie brakuje mi stabilności, jestem głupkiem. Człowiek się w tym wszystkim gubi.

Możecie myśleć, co chcecie (analiza całokształtu, prawdopodobne komentarze "Jezu, jaka kretynka...", "Weź się lecz", "Ta to jest tępa", "Jak małe dziecko",itp.)
Pozdrawiam Wasi już idę sobie, no idę
glupiajestem

przez sephiroth 01 sty 2015, 22:47
Bardzo źle!!! Ledwo się trzymam :<

przez amelia83 01 sty 2015, 22:51
madeline1111 napisał(a):Czuję się, jakbym żyła w jakiejś nierealnej rzeczywistości(?).
Czy można wiecznie żyć wspomnieniami?
Czy można na okrągło żałować, że sytuacja potoczyła się tak, a nie inaczej?
Czy można tak w kółko myśleć o tym "co by było, gdyby..."?
Czy nie można po prostu zaakceptować miejsca, w którym się właśnie znajduje?
Czy nie można wykazać większego poszanowania wobec tego, co aktualnie się posiada?
Czy nie można skończyć z tą surowością wobec siebie?

Jestem tym wszystkim po prostu zmęczona.

i ja podpisuję się po tym :!: :!:

-- 01 sty 2015, 21:52 --

sephiroth, co się dzieję?
ja ryczę, :why:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez papierowykot 01 sty 2015, 23:01
ujdzie

przez izaa 01 sty 2015, 23:01
amelia83, trzymaj się!
Dzisiaj usłyszałam obrzydliwą < dosłownie> plotkę o sobie, nie wiedziałam że ludzie są tak podli, trochę łez uszło, ale pamietajcie! Nic nie jest warte waszych łez. Jeżeli emocje są silne, wyrażajcie je, a potem wierzcie, że będzie lepiej, że nie każdy to podła żmija, że dacie radę!

Sortuj wg