Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez glupiajestem 31 gru 2014, 01:52
Prakseda napisał(a):glupiaNIEjestem*, dlaczego nieswojo? ;)

*Przepraszam, że tak "rządzę" się Twoim nickiem, ale używając jego oryginalnej wersji <zwracając się do Ciebie bezpośrednio> czułam się, jak gdybym Cię obrażała ;)

Właśnie problem w tym, że ja tu za dużo komentuję, do tego mnie ciągnie. To jest niebezpieczne - możesz podać zbyt wiele danych, nigdy nie wiesz tak do końca, kto tu zagląda. Ktoś to może wykorzystać. Niekoniecznie z forum, każdy to widzi. Źle robię, że tu jestem.

Prakseda nie komentuję sprawy nicku, ale wy mnie nie znacie i nie widzicie mojej głupoty.

-- 31 gru 2014, 00:57 --

Zosia_89 napisał(a):
glupiajestem napisał(a):Nieswojo na tym forum.

czemu nieswojo? wyglądasz tu jak ryba w wodzie ;)

Nie można się czuć jak ryba w wodzie wśród obcych.
A ja powinnam zacząć kontrolować się z tym pisaniem albo się stąd usunąć. Kiedy siedzisz cicho i nagle ktoś daje Ci możliwość wypowiedzenia się , następuje takie "bum" hihi A tego "bum" tu nie powinno być i za to "bum" przepraszam Was wszystkich.
glupiajestem

przez Kontrast 31 gru 2014, 02:11
Samotny, to ze nie pije powoduje całkowity brak życia towarzyskiego w moim wieku to tragedia. Nauka siebie na nowo to dziwna sprawa, walka z przyzwyczajeniami, przełamywanie siebie, wypalanie wewnętrznego pierdziela... Do tego trzeba mieć siłę, energię a nie lecieć na antydepresantach. Dlatego życie teraz jest już tylko jałowe, przydałoby się zrobić coś szalonego, ale kvrwa jak? Na trzeźwo?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez glupiajestem 31 gru 2014, 04:36
Poniżona. Tak na dobrą sprawę, to nikt nie jest nas w stanie poniżyć, sami to robimy.
glupiajestem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lojantka 31 gru 2014, 04:49
glupiajestem, mocne słowo, co się stauo?
lojantka

przez glupiajestem 31 gru 2014, 04:52
W tym wieku człowiek samego siebie nienawidzi za to, że siebie całe życie nienawidził. Spojrzeć wystarczy z każdej strony... i tak wina jest moja i wymówek nie będzie.
glupiajestem

przez lojantka 31 gru 2014, 04:58
glupiajestem, to jakiś mega sędziwy wiek?
lojantka

przez Steviear 31 gru 2014, 09:33
Mam za dużo energii. W pokoju zimno 13 stopni.. Nie mogę spać. Ale całkiem fajnie, miło i tak jakoś mega optymistycznie. Szkoda czasu na sen. Jest tyle ciekawszych rzeczy które można robić niż spać. Terapeuta mówi że zawsze oceniam destrukcyjne rzeczy jako pozytywne, chyba ma rację. Muszę się przestawić jeszcze o kilka godzin do tyłu.. Wolne zbliża się do końca, co mnie przeraża ale wiem że nie tylko mnie :D
Obiad zjedzony. Przynajmniej jedno z głowy. Teraz może być tylko lepiej.. Będzie coraz cieplej, czyściej, wygodniej i jaśniej bo mam nadzieję ze słoneczko wyjdzie albo coś popada :) Chciałabym się czuć tak przez cały dzień.

przez adel 31 gru 2014, 09:55
Całkiem fajnie... :D
I'm toxic...

przez kosmostrada 31 gru 2014, 11:51
Na razie jakaś koopa... Boli mnie ucho, ząb, głowa, na dworzu obrzydliwa odwilż. Trochę właśnie wylazło słońce, więc może jakiś promyczek mnie też z lekka rozswietli. Wszak kończy się ten rok i trzeba sobie z nadzieją zajrzec w nowy.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

przez wel2 31 gru 2014, 12:06
wzięłam sobie lek na uspokojenie bo mnie już tak bardzo okropnie w środku roznosi
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez julusia 31 gru 2014, 12:26
Źle. Wkurzona, zdołowana, bezsilna. Mam sylwestrowego doła. Poza tym boli mnie brzuch.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez PannaNatalia 31 gru 2014, 12:55
Lęk od samego rana
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez fsck 31 gru 2014, 13:20
zgaga i biegunka.
jestem chudy nie jem fast foodow, nie pije coli, alkoholi itp, a uklad pokarmowy robi co chce, ograniczam slodycze a nawet owoce i nic

to nerwica, nie chce truc sie lekami ale chyba bede musial chociaz i tak niewiele mi pomagaja ;/

takze samopoczucie wyborne :great:

przez Poland 31 gru 2014, 15:32
Ostatnio mam za dużo wolnego i nie jest za ciekawie. To już właściwie permanentne obniżenie nastroju z chwilowymi większymi dołami. Ale spoko, trzeba walczyć. :)

Sortuj wg