Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bukowski 08 gru 2014, 03:38
Nie mogę spać.
Bukowski

przez tahela 08 gru 2014, 03:52
ja tez a najlepsze ze w nocy mało spałam a rano pojechałm sobie na targ staroci i póxniej tez nie miałąm za bardzo czasu zeby pospac druga noc czuje zmeczenie a nie moge spac, no ale jutro znowu musze w miare wczesnie wstac ech
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 08 gru 2014, 09:51
Jakoś nieszczególnie. Wypluta i bez życia.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 08 gru 2014, 11:19
Jakie to Niebo w gaciach ( i nie tylko tam ) obudzić sie z rana bez lęku . Ja pierd--ole wręcz jak szczęście jakie , wygrana nędzarza w Lotto, długo oczekiwane dziecko u bezpłodnej starej baby . Normalnie wielkie UUUFFFF! . Dziś tak właśnie się obudziłem,,,
Brintellix zaczał działać ( plus Paro z rana ). Czuję w sobie więcej pozytywnej i pełnej spokoju energii . Może nie jest idealnie, jakoś nad wyraz super , ( tych chwil szczęśliwości , o której wszyscy marzymy) , ale jest dobrze , a będzie jeszcze lepiej ;) .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Midori 08 gru 2014, 12:50
Nawet dobrze. Jestem trochę zestresowana, ale to akurat nic nowego.
Midori

przez PannaNatalia 08 gru 2014, 16:39
Boję się...
:(
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

przez Niete 08 gru 2014, 17:18
Miałem sen. Byłem w klubie na koncercie. Wokalistę spotkałem jeszcze wcześniej zanim się show zaczął. Pogadaliśmy, było fajnie. Powiedział, że mam dobry głos i pozwolił bym go zapowiedział na koncercie. Nie ze sceny, ale do mikrofonu gdzieś tam tam z boku gdzie jest akustyk i oświetleniowiec. Całość była filmowana w publicznej tv, wiec dużo kamer skierowanych na muzyka i ekipy filmowej. Znałem setlistę wcześniej i dokładnie co zaśpiewa, a wybór był specjalny. Jak podszedłem bliżej to po kilku piosenkach podszedł do mnie i opisał mnie jako fajnego człowieka i w duecie coś zaśpiewaliśmy (ja bardziej jako tło, bo nie ma co wokalu porównywać, ale na szczęście zrobiliśmy do jednego mikrofonu). Mega wyróżnienie i ludzie klaskali jak schodziłem ze sceny. Niektórzy mnie poklepywali, inni się uśmiechali. Stanąłem gdzieś bardziej z tyłu patrząc na resztę występu. Po chwili poczułem coś na plecach. Ktoś zaczął drzeć mi koszulę. Poczułem agresywne zaczepki i plucie na mnie. Nagle znalazłem się w centrum zawiści, zazdrości i negatywnej energii przez to, że kilku osobom (anonimowym dla mnie) nie podobało się takie specjalne traktowanie mnie. Zaczęły się szturchnięcia, zauważyłem że ktoś moje rzeczy zabrał i zdeptał oraz w końcu dostałem taką kosę w nogi aż upadłem. Na moje szczęście nie mogli tak od razu się na mnie rzucić ze względu na tłum otaczający nas. Próbowali mnie zdeptać i skopać, by potem wywlec za drzwi i zrobic gorsze rzeczy. Cały czas leżąc czołgałem się na plecach tyłem jak najdalej od nich i bliżej sceny, gdzie uważałem iż będzie bezpiecznej. Udało mi się trzymać na mały dystans, bo dość dobrze między nogami sie przeciskałem a oni mieli małe trudności by coś więcej robić niż tylko kopnąc moje stopy. Cała akcja doczołgania sie upłynęła wraz z koncertem. Nikt nie reagował na moją udrękę. W końcu występ się skończył i moi oprawcy odpuścili sobie znikając gdzieś z wychodzącym tłumem. Wstałem i patrzac na wokalistę, które powoli się zawijał ze sceny krzyknąłem: patrz co mi zrobili. A on oparł: takie życie. Zapalił papierosa, usiadł i zaczął mówić jak to wszystko jest sztuczne i czego się spodziewałem. Dziś też wiele rzeczy powiedział pod publiczkę, wplatał fragmenty ksiązek by nadać fałszywie głębszą treść i miał kontakt z ludźmi, po których dostał dysonansu poznawczego. Miałem wrażenie jakby sam się zrobił hipokrytą i kukiełką za pieniądzę tylko by inni słyszeli co chcą usłyszeć lub sam kazał tamtym się na mnie rzucić by pokazać, że nikt nie jest specjalny i za wszystko w życiu trzeba zapłacić.

Sorry, że tak chaotycznie i niegramatycznie, ale chciałem opisać to zanim bym zapomniał. Dziwne uczucie jak takie rzeczy sie śnią, tak jakby jakaś bajka z morałem :D
Niete

przez abstrakcyjna 08 gru 2014, 17:35
Niete, Jak szczegółowo to pamiętasz. ;)
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Niete 08 gru 2014, 17:37
W snach wszystkie szczegóły są nierealne, ale nie jest łatwo zapomnieć jak się czuło.
Niete

przez abstrakcyjna 08 gru 2014, 17:41
Niete, ja bym nigdy tak szczegółowo nie zapamiętała. Zawsze tylko zlepek scen, średnio powiązanych ze sobą. I to w najlepszym wypadku, bo zazwyczaj to nic nie pamiętam.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez tahela 08 gru 2014, 18:07
nie wiem, chyba nakrecona, ale myśląca o kims jednak, wahnięcia nastroju spore,zawsze jak mam cos załtwic mma lek stresujacy zazdroszcze ludziom, którzy ie maj tego leku, ale załatwiam bo najgorsze to zostawic wszystko a to i tak bedzie wisiec, nastrój jak pisałam róznie od fajnie do płaczu za...
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Kontrast 08 gru 2014, 18:18
Jakiś taki ściszony życiem. Pogoda dziwna szaro, buro, srako owako.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez kotek em 08 gru 2014, 19:56
Kontrast, a czego można spodziewać się po grudniowej pogodzie w Polsce? :D Wszystko jest w jednym kolorze. Ja chcę, żeby było lato, najlepiej tak z pięć lat wstecz :!:
Obrazek

przez Bukowski 08 gru 2014, 22:23
:smile:
Bukowski

Sortuj wg