Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez adel 02 gru 2014, 10:47
nube, na pewno będzie dobrze, dasz rade... :D Życzę spokojnego dnia i ludzi, którzy nie będą chcieli od Ciebie przynajmniej dzisiaj za dużo :D ;)
I'm toxic...

przez nube 02 gru 2014, 11:05
adel, dzięki wielkie! :) Patrząc na mnie, pewnie sami dojdą, że nie sposób wymagać od takiej za dużo, tyle dobrego ;D Tobie też życzę udanego dnia :))

przez huśtawka 02 gru 2014, 13:07
nube napisał(a):Denerwuję się przed oficjalnie pierwszym dniem w nowej pracy. Wmawiam sobie, że ludzie są dobrzy, mili, mają serce na dłoni i na pewno nie będę pałać do nich głęboką niechęcią, bo są i jeszcze czegoś ode mnie chcą. Jeśli nie będą chcieć za dużo, możliwe, że przeżyję :P

Rozumiem Cię,ja też tak miałam we wrześniu kiedy poszłam do nowej pracy.Szybko się przekonałam że ludzie mogą być bardzo życzliwi,co nie uszło mi na sucho bo przez pierwszy miesiąc siedziałam w swoim gabinecie ,izolując się od ludzi,bo wydawało mi się niemożliwe że znalazłam się w środowisku,w którym ludzie są w stosunku do mnie życzliwi...
Ale powoli wszystko sie unormowało.Teraz staram się bym tę racę zachowała bo czuję się w niej spełniona zawodowo.
Będzie dobrze :)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez madeline1111 02 gru 2014, 17:07
Cos dobitnie wierci mi dziurę w glowie...

przez huśtawka 02 gru 2014, 17:16
madeline1111 napisał(a):Cos dobitnie wierci mi dziurę w glowie...

Co takiego i jak głęboką dziurę? ;)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez madeline1111 02 gru 2014, 17:20
huśtawka, obawiam się ze ze moja samoocena leży na ziemi i kwiczy. Może nawet ma juz wartość ujemna. Znow chce być wieszakiem...martwi mnie to. Na tyle gleboko, ze znow nie mogę na siebie patrzec.

przez khaleesi 02 gru 2014, 17:57
Bardzo dobrze. Powróciłam do świata żywych. Jest extra. Jakby co jestem na facebooku bo tu raz na ruski rok zaglądam.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez kupmitrumne 02 gru 2014, 18:01

Jeśli to miało mi poprawić/nastrój/humor czy wtf innego , to nie bardzo .

przez kotek em 02 gru 2014, 18:28
Adekwatnie do rzeczywistości.
Obrazek

przez madlen92 02 gru 2014, 19:21
Zbyt często zapominam, że jestem złym człowiekiem, plewem na ziemi. Nie potrafię rozmawiać z ludźmi. Potrafię tylko pisać i to nie najlepiej, przez co mam używanie w internecie. Mam tak infantylne poczucie humoru, że ludzie nie zawsze wiedzą kiedy żartuję. Często żartuję z rzeczy które powinny skłaniać do refleksji i poprawy. Jeszcze długo mój avatar pozostanie takim jaki jest. Jestem narwana i upierdliwa. Ludzie z dobrego serca nie chcą wprost powiedzieć, jaka jestem, zła. Powinnam codziennie po przebudzeniu mówić sobie, że chce być lepsza, pamiętać chwile najgorsze, ale tego nie robię. Gdyby ktoś powiedział mi w oczy, że jestem nikim, uznałabym za to komplement. Moje narodziny to fart. Dobrze, nie fart. Po prostu byłam bardzo nachalna i tyle. Gardzę sobą. Prawdopodobnie tylko do jutra, kiedy znów będę czuć swoją zajebistość. Do kosza.
madlen92

przez caramel rose 02 gru 2014, 21:59
Strach przed jutrem:(
"Nawoływanie się w ciemności nie przynosi światła" E. Fromm
"Nikt nie może nigdzie dojść jeśli skądś nie odszedł" J. Updike

przez amelia83 02 gru 2014, 22:23
od dawna "śledzę" historie i posty różnych ludzi tu n forum i naprawdę nie znalazłam tu kogoś tak beznadziejnego jak ja naprawdę nie znalazłam , nie wiem co mam robić, nie wiem jak mam żyć, nie ma tu na świecie miejsca dla mnie, jak sobie przypominam ilu ludzi mi mówiło jaka jestem bezndziejna i jak mało znaczę czuję teraz tylko ból ból i dziure w śrrodku i wstyd ja nie powinnam marnować wody, prądu, bo to mógły zamiast mnie dostać ktoś fajny, nie wiem co mam ze sobą
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Infinity 02 gru 2014, 22:32
amelia83, nie zgadzam się z tym co piszesz. Osobiście Cię podziwiam, że pomimo choroby pracujesz, jesteś w długoletnim związku, próbujesz w miarę możliwości się dokształcać, masz wielu znajomych a przede wszystkim zachowujesz ciepło i sympatię do innych.

przez Siddhi 02 gru 2014, 23:00
Podpisuję się pod Infinity.

Nie za dobrze, niezbyt dobrze, nic nie jest proste w te dni.
Siddhi

Sortuj wg