Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Siddhi 27 lis 2014, 23:51
Miałam poślizg w pieczeniu tarty na klubowe andrzejki
Ale jakiej tarty? Bułki tarty? hahahahah...

Totalna ambiwalencja.
Siddhi

przez ladywind 28 lis 2014, 00:21
Umeczona nie dosc ze własną choroba to jeszcze dzisiaj po pracy musiałam ogarnac mieszkanie, normalny człowiek powinien poczuc zmeczenie, a znajac zycie nie bede mogła zasnac...
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Infinity 28 lis 2014, 11:05
Smutno, płaczliwie. Walka o powrót do zdrowia psiaka mnie wykańcza.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 28 lis 2014, 11:25
Jestem z siebie zadowolony, udało mi wcisnąć do warsztatu na zmianę opon a mówili że nie masz szans w tym tygodniu 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez monk.2000 28 lis 2014, 11:36
Wyjątkowo dobrze. Zawsze się tak czuję rano, jak miałem jakieś ciekawe sny. Poza tym to lekka niemoc. Od kiedy ćwiczę medytację jestem bardziej wyciszony, ale z drugiej strony czasem fajnie jest sobie pomyśleć. Teraz mam mniej myśli, co czasem przeszkadza, bo myśli są na temat problemów i wtedy człowiek się stara iść do przodu.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Amos 28 lis 2014, 12:41
Nie wiem czy to co odczuwam można nazwać normalnością ... pewnych rzeczy u siebie i u innych nie potrafię zaakceptować. Ciężko jest mi ocenić gdzie leży ta cienka niekiedy granicy pomiędzy tym co powinniśmy w sobie zwalczać a tym czego nie jesteśmy w stanie zmienić i z czym powinieniem się pogodzić. Czy wy też takie wrażenie, że wszystko co robicie jest jakieś takie bezsensowne tak poza tym? :?

To napięcie znowu mnie zżera od środka, a już łudziłem się, że mam to za sobą. Może gdybym mniej na tym wszystkim rozmyślał to czułbym się lepiej :bezradny:
wenlafaksyna
chlorprotiksen

https://www.youtube.com/watch?v=_pt7gtWHWTs

I wish I knew you
Your fit of insanity makes me sad
I wish you knew your music was to stay forever
And I hope... I have no clue if you know how much it matters
And I hope...

przez huśtawka 28 lis 2014, 14:56
A ja właśnie się dowiedziałam że na psychoterapię w PZP przy Szpitalu Bielańskim się czeka około 1,5 roku. MASAKRA!!! Chyba sobie bez terapii zostanę :why:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez amelia83 28 lis 2014, 14:59
huśtawka, 1,5 roku :shock: starsznie długo
ja już na swoja terapie czekam pół roku, pół roku temu się zapisałam i sobie czekam cały czas aż będzie dla mnie miejsce
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez huśtawka 28 lis 2014, 15:16
Nie wiem gdzie dalej szukać,nie mam pojęcia co dalej robić,jestem załamana.I wściekła na swoja byłą terapeutkę że jak mnie kopnęła w dupę to mogła chociaż łaskawie pokierować mnie gdzie szukać pomocy. :evil:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Aisha* 28 lis 2014, 15:18
Cudownie, wspaniale, kilka metrów nad ziemią :D
Aisha*

przez kardamon 28 lis 2014, 19:40
Tak... Samotnie...
Prawdziwy sukces osiągamy wtedy, gdy potrafimy przejść przez życie własną drogą i nie pozwolimy by szaleństwo świata uzurpowało sobie prawo do władzy nad naszym życiem.

przez huśtawka 28 lis 2014, 20:03
Infinity napisał(a):Smutno, płaczliwie. Walka o powrót do zdrowia psiaka mnie wykańcza.

To Ty na tym zdjęciu??
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez ala1983 28 lis 2014, 20:11
huśtawka napisał(a):Nie wiem gdzie dalej szukać,nie mam pojęcia co dalej robić,jestem załamana.I wściekła na swoja byłą terapeutkę że jak mnie kopnęła w dupę to mogła chociaż łaskawie pokierować mnie gdzie szukać pomocy. :evil:

Jesli inne wojewodztwa tez wchodza w gre, to do Miedzyrzecza w lubuskiem mozna sie dostac stosunkowo szybko.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez huśtawka 28 lis 2014, 20:17
ala1983 napisał(a):
huśtawka napisał(a):Nie wiem gdzie dalej szukać,nie mam pojęcia co dalej robić,jestem załamana.I wściekła na swoja byłą terapeutkę że jak mnie kopnęła w dupę to mogła chociaż łaskawie pokierować mnie gdzie szukać pomocy. :evil:

Jesli inne wojewodztwa tez wchodza w gre, to do Miedzyrzecza w lubuskiem mozna sie dostac stosunkowo szybko.

No bardzo śmiesznie....
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Sortuj wg