Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 11 sty 2013, 21:06
dogomaniaczka, "Tego kwiatu pół światu" jak to mawiają...

A poważniej,daj sobie czas, który choć częściowo te rany zaleczy...
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Sorrow 11 sty 2013, 21:10
chojrakowa napisał(a):Sorrow, spokojnie, ja aktualnie siedzę na zwolnieniu (fartem) po tym jak koleżanka, którą wspierałam gdy była zwykłą szarą myszką wyjebała mnie z pracy jako świeżo upieczona kierowniczka.

Co za skurwysyństwo.

chojrakowa napisał(a):A to zdechnięcie z głodu to nie taka znów straszna sprawa.

Zawsze można go uniknąć idąc do więzienia. Chociaż tam chyba niezbyt dobrze karmią.

chojrakowa napisał(a):Ja umieram na raty.
A dzisiaj w wyjątkowo bolesny sposób.
Pavulon, raz! :why:

Nom?

przez Anna Maria 11 sty 2013, 21:51
Lukrecja. napisał(a):Boze jak mi niedobrze, nie moge patrzec na jedzenie

a co się stało Asieńko?

Wzięłam tabletkę Gripexu i przespałam do 18.30.Już mi trochę lepiej.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 11 sty 2013, 21:54
kasiątko, to dobrze, że lepiej się czujesz
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez chojrakowa 11 sty 2013, 21:54
Sorrow, a dodałam, że zwolniła mnie tuż po świętach?
Eh, życie.

Najadłam się czekolady (milka wholenut taka duuuuża i TAKA dobra :shock: ) i chyba mi nieco lepiej, chociaż wciąż czuję się trochę tak jakbym żarła jakieś neuroleptyki... :roll:

kasiątko, herbata z miodem i cytryną i pod kołdrę :nono:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez Anna Maria 11 sty 2013, 22:03
amelia83, dzięki:)

chojrakowa, wiesz,ja jak jestem chora to mam posmak polopiryny w ustach choć od lat jej nie biorę bo mam uczulenie,ale neuroleptyki :? .Zastanawiam się jak się czuję gdy je się bierze bo łykam je tyle lat że w sumie to nic nie czuję gorzej jak nie wezwę.
Czekoladka to na zdrowie :great:
Leżę pod kołdrą tylko herbatki brak.

Szef mi powiedział jak dzwoniłam żebym się nie spieszyła z powrotem do pracy tylko się wykurowała do końca.Mieć takiego Szefa to skarp :D
Anna Maria

przez inbvo 11 sty 2013, 22:04
chodzą mi po głowie różne myśli, niektóre złe, bardzo złe...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez chojrakowa 11 sty 2013, 22:08
kasiątko, ja brałam ketrel (okresowo w koszmarnej dawce, takiej powiedzmy żebym nie była w stanie nic sobie zrobić, zanim mnie przyjmą na oddział) i potem skusiłam się na zeldox, po którym również byłam nie do życia raczej, chociaż to też dość silny lek.

przez Sorrow 11 sty 2013, 22:09
chojrakowa napisał(a):Sorrow, a dodałam, że zwolniła mnie tuż po świętach?
Eh, życie.

Nom :/ . Masz jakieś perspektywy na przyszłość?

chojrakowa napisał(a):Najadłam się czekolady (milka wholenut taka duuuuża i TAKA dobra :shock: ) i chyba mi nieco lepiej, chociaż wciąż czuję się trochę tak jakbym żarła jakieś neuroleptyki... :roll:

Ał :/ . I to bez leków takie uczucie?

przez chojrakowa 11 sty 2013, 22:13
Sorrow, ZERO perspektyw. Powinnam chociaż średnie zrobić, ale to dla mnie za duże obciążenie psychiczne pracować i się uczyć, chyba bym ocipiała od ilości wrażeń, już kilka razy próbowałam i marnie się to skończyło.
A tylko uczyć się nie mogę, bo co do chu*ja będziemy jeść?

Neuroleptyków nie biorę, ale brałam i dziś miałam podobny stan jak po sfaszerowaniu ketrelem, pewnie dlatego, że tego parogenu dziś pierwszy dzień wzięłam zamiast 60mg 40, no ale jak trzeba to trzeba.

przez Anna Maria 11 sty 2013, 22:13
chojrakowa, brałam oba.Czemu brałaś neuroleptyki?U Ciebie to prędzej stabilizatory,ale pewnie się na tym nie znam. :?
Tak w ogóle to co u Ciebie się działo przez ostatnie dwa lata gdy Cię nie było.Opowiadaj.Słyszałam,że wyszłaś za mąż i opiekujesz się szczurkami,ale tylko to do mnie dotarło.Co poza tym?
Anna Maria

przez Arhol 11 sty 2013, 22:14
chojrakowa, Ale nawet by nie mieć średniego?
Nie trzeba matury zdawać, a poziom w takich szkołach jest niski... (z doświadczenia wiem, choć jeśli jest się "tępakiem" z jakiegoś przedmiotu to trzeba popracować)
Chłopak/mąż nie może jakoś pomóc?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez chojrakowa 11 sty 2013, 22:22
kasiątko, tak, tak, tylko jeszcze nie znaleźli takiego stabilizatora, co by mi pasował.
Katrel - w ramach kompletnego zamulenia dla własnego bezpieczeństwa w czasie oczekiwania na miejsce na zamkniętym w Wawie. A zeldox wymyślił jeden psychiatra z Płocka, żałosny, niedouczony ćwok swoją drogą.

Co u mnie... ze szczurków został mi tylko jeden, chociaż miałam ich sporo. Po tym jak odeszła moja ulubienica postanowiłam oddać je w dobre ręce i zostawiłam tylko najstarszego - Rudolfa, bo przylepa taka. Nie zniosła bym, gdyby nadszedł ich czas, śmierć Łaciatej wytrąciła mnie totalnie z jakiejkolwiek równowagi psychicznej.
Mam dwie znalezione suki, jedną miałam już dwa lata temu, drugą uratowaliśmy z moim K ze szrotu w Kutnie, gdzie leżała i zdychała a jakaś stara ku*rwa chciała za nią 300zł bo to husky rudy. Więc są dwie.
W tym roku doszły dwa kocury, jeden wyskrobany spod samochodu, drugi sam przylazł i zamiałczał jak paliłam na przerwie w pracy, co by go zabrać. To zabrałam.
Dyskowce dla relaksu, no i mąż hoduje drzewołazy. Trochę tego jest :roll:
Aaa i ten mąż ;) W sierpniu 2012 wyszłam za mąż za K, którego poznałam pisząc tu jeszcze kilka lat temu (2010?).
I tak sobie żyjemy.

przez Sorrow 11 sty 2013, 22:23
chojrakowa napisał(a):Sorrow, ZERO perspektyw. Powinnam chociaż średnie zrobić, ale to dla mnie za duże obciążenie psychiczne pracować i się uczyć, chyba bym ocipiała od ilości wrażeń, już kilka razy próbowałam i marnie się to skończyło.
A tylko uczyć się nie mogę, bo co do chu*ja będziemy jeść?

Co za gówniany świat. Przydałby się nasz własny Breivik który by nadszedł i nas wybawił od złego.

chojrakowa napisał(a):Neuroleptyków nie biorę, ale brałam i dziś miałam podobny stan jak po sfaszerowaniu ketrelem, pewnie dlatego, że tego parogenu dziś pierwszy dzień wzięłam zamiast 60mg 40, no ale jak trzeba to trzeba.

Oh.

Sortuj wg