Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez adel 18 lis 2014, 00:17
...calkiem dobrze, czuje sie duzo silniejsza (przynajmniej jeszcze dzisiaj)....jutro terapia pewnie wszystko prysnie jak banka :bezradny: :D
I'm toxic...

przez Uciekinier 18 lis 2014, 00:57
Jak to poniedziałek, odechciewa się wszystkiego, zmęczenie totalne po pierwszym dniu tygodnia, jeszcze własną głupotą się człowiek dobija i naraża na straty.. ale po metylo odżyłem, brak zmęczenia i w miarę pozytywnie :o
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

przez DestruktorMysli 18 lis 2014, 01:33
Znów otworzyłem się na kogoś i nie zawsze udało mi się otworzyć całkiem na dobro... I nie wiem, ile za to zapłacę. Proszę, trzymajcie kciuki, módlcie się... Żeby nasza relacja lub samotność były dobrym wyborem. Czuję się pięknym człowiekiem angażującym się w piękną znajomość z pięknym człowiekiem, a piękno zawsze jest najtrudniejsze.

Czuję się... w pełni sobą. Podziwiam siebie za walkę. Nienawidzę jesieni. W tej chwili tylko z tą Osobą jestem w stanie w pełni cieszyć się jesienią. Choć takie momenty, w których walczę, pozwalają mi też kochać siebie.

Burza z emocji i uczuć. Dlaczego będąc dobrem, nie potrafię dać wolności? Dlaczego zło często pyta, czy się na nie godzimy, a dobro wchodzi na chama?

Strach. Kiedy ja walczę, inni uciekają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez huśtawka 18 lis 2014, 12:02
U mnie jest dziś nawet fajnie.Od wczoraj oprócz Kwetaplexu zaczęłam brać Lamitrin 25mg-oby dwa leki na noc.Śniło i się że grałam na perkusjach i paliłam skręta i miałam świetny nastrój...Działanie skręta ze snu chyba nadal trzyma ;)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Kontrast 18 lis 2014, 12:45
huśtawka, Ja często pije we śnie. Jestem świeżo po terapii i nie jest to dziwne ale. Dziś miałem sen, że znajomi pili ja dotrzymywałem im towarzystwa, lecz rano uległem. Potem piliśmy za moim domem piwo i jakieś dziewczyny to zauważyły, biegliśmy za nimi chyba je ,,uciszyć'':D

Ogólny nastrój kiepski, ktoś mnie widziała jak pije piwo i musiałem się nabiegać:P
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez huśtawka 18 lis 2014, 13:00
Kontrast napisał(a):huśtawka, Ja często pije we śnie. Jestem świeżo po terapii i nie jest to dziwne ale. Dziś miałem sen, że znajomi pili ja dotrzymywałem im towarzystwa, lecz rano uległem. Potem piliśmy za moim domem piwo i jakieś dziewczyny to zauważyły, biegliśmy za nimi chyba je ,,uciszyć'':D

Ogólny nastrój kiepski, ktoś mnie widziała jak pije piwo i musiałem się nabiegać:P

Rozumiem że ukończyłeś terapię uzależnień? Bo jeśli tak to owszem,można śnić się że się pije ale trzeba hm...uważać ;) Ja skreta paliłam raz jedyny w życiu więc dziwie się skąd taki sen ;)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez kupmitrumne 18 lis 2014, 13:10
Już mi się nie chce pisać w jakiej czarnej dupie jestem psychicznie , nie mam się już do czego porównać :?

Btw arhol jest wilkiem , forum oszalalo :lol:
Ostatnio edytowano 18 lis 2014, 13:11 przez kupmitrumne, łącznie edytowano 1 raz

przez Kontrast 18 lis 2014, 13:11
huśtawka, Tak uzależnień. Jak się bierze wenlaksetyne to są ogólnie dziwne sny, takie czarodziejskie i w ogóle (nie ma seksów:() Kiedyś śni mi się (w czasie terapii) Jestem w pomieszczeniu w piwnicy, z innymi mężczyznami, jest gorąco, stoimy. Światło puszczone na gołym kablu mruga. Rozpytuje co się tu dzieje, bo widzę, ze mężczyźni są wołani po nazwisku do innego pomieszczenia. Dowiaduje się, że tu są ci co ,,zapili'' a w pokoju obok jest scena jak z filmu ,,Katyń'' - strzał w głowę.

Normalnie te sny nie są tak wyraziste, jak normalne sny. Kiedyś potrafiłem całkowicie kontrolować sen, nawet programować co ma mi się ukazać za rogiem. Te to takie wyrzuty z podświadomości, głęboko skrywane lęki.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez lojantka 18 lis 2014, 13:17
jak sraka praptaka na klapach kubraka, fin, ałt, ałt. :papa:
lojantka

przez kupmitrumne 18 lis 2014, 13:24
harlancoben napisał(a):jak sraka praptaka na klapach kubraka, fin, ałt, ałt. :papa:

Dokładnie :great:

przez everlong 18 lis 2014, 13:25
wzięło mnie na świąteczne songi, hjeeeeeeelp
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez huśtawka 18 lis 2014, 13:28
Że niby coś w tym stylu?? ;)
https://www.youtube.com/watch?v=3PgNPc-iFW8 :great: :yeah:
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez everlong 18 lis 2014, 13:30
huśtawka, dokładnie :pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate: :pirate:
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez Midori 18 lis 2014, 14:08
Na pewno czuję się lepiej niż ostatnio, aczkolwiek jestem dość śpiąca i zamulam.
Midori

Sortuj wg