Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kontrast 07 lis 2014, 15:10
ojojoj fatalnie. Biorę leki i taki dołek z lękami, niedobrze.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Malarz cieni 07 lis 2014, 16:56
Wreszcie lepiej po ponad dobie fatalnego nastroju. Wszystko to jest takie niestabilne, chwiejne, eh.
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez nieboszczyk 07 lis 2014, 18:00
wreszcie zmusiłem te nerki do pracy i może nie grozi mi śpiączka
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nicholas1981 07 lis 2014, 18:17
Czuję się niezbyt fajnie, bo się okazało, że nie odzyskam sprawności za szybko :zonk:
Nicholas1981

przez teresska 07 lis 2014, 18:46
Czuję się dzisiaj jak skonczony nieudacznik zyciowy i mam ochote na smaobojstwo, bo nie widze innego rozwiazania... powiedzcie ze znacie jakies przypadki, ze lek cudownie zaczal dzialac i depresja nie wrocila...

przez barbieturan 07 lis 2014, 21:11
już dwa tygodnie przeszło jak jestem na oddziale dziennym i podejmuję terapie. pierwszą taką, grupową. codziennie po takich zajęciach wracam do domu wypruta całkiem a bywa, że i sam dojazd pociągiem eksploatuje mnie do reszty tak, że nie jestem w stanie mówić, rozmawiać, wypowiedzieć się w żaden sposób w grupie. zamykam oczy, wyję i wydaje mi się, że mnie nie ma a przecież cała reszta oczekuje, żebym powiedziała co czuję. odkopuje to, co było przez tyle lat jedynie przysypywane, uklepywane, po czym się deptało, tak o, na co się pluło ,co się olewało i osrywało na lewo i prawo. smród tego wszystkiego mnie przeraża. ale bardziej to, że mogłam tą zgniliznę trzymać w sobie przez tyle lat. resztki, fragmenty, łachmany wspomnień i emocji. spalona złość na popiół. zamiast niej wybrałam niepokój. byłam głupia. byłam mała. i nie umiałam złościć się na rodziców. szarpię mną wewnątrz ściska za szyję pazurami gwóździe w ścięgnach. to norma, że na początku jest tak źle? że zwątpienie w terapie? i strach przed odkopywaniem? nie mogę domyć rąk, brud pod paznokciami i piach pod powiekami. czuję się radioaktywna, czuję jakbym z przesiąknięcia wydarzeniami z dzieciństwa promieniowała całym tym gównem. jest chujovo i nikt mnie nie chce. chciej mnie ktoś weź. help
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

przez mark123 07 lis 2014, 21:13
Źle, bo coli nie mam.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez abstrakcyjna 07 lis 2014, 21:34
Czuję, że mało dziś zrobiłam. Czuję, że nie przykładam się wystarczająco. Boję się, że nie dam sobie rady. Zmęczenie mi we wszystkim utrudnia.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez didi84 07 lis 2014, 21:35
zle,nasilyly mi sie natretne mysli i moj zoladek wariuje do tego moje leki i objawy somatyczne masakra :( :?

przez Aisha* 07 lis 2014, 21:51
teresska napisał(a):Czuję się dzisiaj jak skonczony nieudacznik zyciowy i mam ochote na smaobojstwo, bo nie widze innego rozwiazania... powiedzcie ze znacie jakies przypadki, ze lek cudownie zaczal dzialac i depresja nie wrocila...

depresja czasem może sama ustąpić po kilku miesiącach, bądź dobrej myśli.
Aisha*

przez Flora3 07 lis 2014, 22:22
/cenzura/ to jest najgorszy ze wszystkich najgorszych dni nie wiem jak to jest możliwe że jest tak chujowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez abstrakcyjna 07 lis 2014, 22:53
Flora3, Co się stało?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."

przez Flora3 07 lis 2014, 23:09
abstrakcyjna, męczą mnie wspomnienia, wyżywam się na wszystkich, dziecko mi choruje od ponad tygodnia, czuje że jestem sama
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez abstrakcyjna 07 lis 2014, 23:12
Flora3, Nie masz nikogo wokół siebie z kim mogłabyś o tym porozmawiać? Kogoś z rodziny czy chociaż koleżanki?

Sortuj wg