Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kontrast 19 paź 2014, 18:38
Zrobiłem dziś wszystko to co potrzebne do budowania wizerunku normalnego człowieka, choć zadowolenie z tego znikome. Musze popracować w stronę budowania wizerunku typowo nienormalnego, może to przynosi więcej satysfakcji.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez madeline1111 19 paź 2014, 18:52
Kontrast napisał(a):Zrobiłem dziś wszystko to co potrzebne do budowania wizerunku normalnego człowieka, choć zadowolenie z tego znikome. Musze popracować w stronę budowania wizerunku typowo nienormalnego, może to przynosi więcej satysfakcji.

Co takiego zrobiles? Wiesz, dla kazdego moze oznaczac to cos innego:) Ja tam Ci zazdroszcze, ze "zrobiles wszystko".

przez amelia83 19 paź 2014, 18:57
Pluszowy w kosmosie, Malarz cieni, ja tez śpiaca, wstalam o 7 do 9 siedzialam potem poszłam spac do 13stej, ja tez mam mega sny cmenatrze mroczne sny :hide:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 19 paź 2014, 19:08
madeline1111, Napisałem dwie prace na terapie. Starałem się to robić bardzo rzetelnie, co nie jest łatwe bo nie lubię pisać o sobie. Aby to zrobić prawidłowo, trzeba się otworzyć i nie robić przesiewu przez swoją osobowość na pokaz. Użyłem do tego jeszcze takiego języka aby zrozumieli to wszyscy na terapii i zajęło mi to 2 godziny. Potem ugotowałem obiad który mi wyszedł nad wyraz, można powiedzieć, ze to kulinarne dzieło sztuki. Miałem zapakować w kupki na kał i wysłać do Gessler niech zobaczy co się dzieje u mnie w kuchni, niestety wszystko zjadłem. Madzia nie poje. Ogarnąłem też całą wyprawkę na tydzień, ciuchy itd poszukałem nawet w szafie co będę nosił w sezonie zimowym. Ogólnie to najchętniej chodziłbym w tej szafie. Do tego byłem przemiły dla otaczającej mnie ludności. Słałem uśmiechy staruszką i nie patrzyłem się dziewczynom na pupy. Normalnie nawet nie ukradłem w sklepie cukierków i wróciłem swoim samochodem. Do tego postanowiłem w tym tygodniu być miły i dwa razy zastanawiać się nad odpowiedzią, aby nikogo nie zranić i pozostawić po sobie na terapii dobre wrażenie. To będzie tydzień miodem płynący, jak tylko zaczną działać te narkotyki na receptę;p

przez New-Tenuis 19 paź 2014, 19:11
madeline1111, miałam w zeszłym roku odwyk od Facebooka półroczny. I znacznie więcej czasu dla siebie. Skończyło się jak się okazało, że ludzie mnie o różnych rzeczach informowali na Fejsie i potem się nie dowiadywałam o tym. A jak im mówiłam, że nie wchodzę na Fejs, to się strasznie dziwili. :bezradny: Takie czasy mamy. :roll:
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez lojantka 19 paź 2014, 19:22
siesto pierniku nie popisuj się
lojantka

przez Kontrast 19 paź 2014, 19:30
harlancoben, To raczej ostatnie podrygi przypominające atak padaczki.

przez madeline1111 19 paź 2014, 19:52
Kontrast, kurde, patrzac na Twoje poczynania, to po prostu szacun, ale skoro nie przynioslo Ci to satysfakcji, to co jest?:<
Tak, moj tydzien rowniez bedzie "miodem plynacy" - biolka,chemia,biolka,chemia i tak do porzygu. Oczywiscie to sa tylko plany, ktore i tak mi nigdy nie wychodza, bo w ostatecznosci jednak oddaje sie rzeczom bardziej przyjemnym, co mnie mega nie satysfakcjonuje :) A co do obiadu, to bardzo dobrze, ze nie pojem!! Oj, calkiem mi sie to podoba!

New-Tenuis, musialabym usunac fejsa, zeby sie jakos od tego wszystkiego odciac, ale jestem slabiakiem, nie zrobie tego, a tak naprawde to sie tam nie udzielam zbytnio. Czyzbym zyla troche zyciem innych? Zalosne, ale chyba prawdziwe....

przez Kontrast 19 paź 2014, 20:02
madeline1111, Bo to są normalne rzeczy, które normalni ludzie robią między wierszami, a dla mnie to są zadania, przez co robię to na silę i nie sprawia mi to przyjemności i nie chce mi się tego robić. Ogólnie nic już mnie nie bawi, nie robi wrażenia, nie powoduję przyjemności, przykrości, strachu.

A co to za rzeczy przyjemne? 8)

przez ( Dean )^2 19 paź 2014, 20:09
Brzydzę się swoim wyglądem i to nie pomaga mi w wyjsciu z depresji....
Najgorszy jest wiatr.

przez madeline1111 19 paź 2014, 20:13
Kontrast, chyba wlasnie nieswiadomie wyjasniles mi kwestie tego, ze mnie tez to nie kreci, wlasnie robienie tych rzeczy normalnych, wykonywanych przez normalnych ludzi.
Przyjemnoscia dla mnie jest spanie, ogladanie "Chirurgow", wyjscie na spacer (co baaaaaardzo,ale to bardzo trudno mi przychodzi), nie chodzenie do szkoly, coz to za wielka przyjemnosc! Ogolnie to robie praktycznie wszystko, by sie nie uczyc. Zaczelam nawet sprzatac, co sprzyja mojemu nastrojowi.

-- 19 paź 2014, 20:24 --

( Dean )^2, co jest nie tak z Twoim wygladem?

przez Kontrast 19 paź 2014, 20:40
madeline1111, To nie dobrze, bo na tym polega życie, na grzebaniach w nudnych odchodach czyiś osobowości i całej tej nudzie która innym wychodzi z uśmiechem na twarzy. Nie na tym całym zastanawianiu się nad złożonością otaczającego nas świata, tylko na powtarzaniu utartych schematów.

przez ladywind 19 paź 2014, 21:20
Zal z mojego zmarnowanego życia rozrywa mi serce, mam wszystkiego dość, chciałabym umrzeć i nie meczyć sie juz wiecej sobą i ludzmi :-|
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez madeline1111 19 paź 2014, 21:21
Kontrast, bede musiala to wszystko bardzo gleboko przemyslec, oderwac deske po desce w tym wszystkim, co napisales. Troche bardzo poruszajaca prawda...rzeczywistosc po prostu przestaje zaskakiwac, jakie to banalne.

Sortuj wg