Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez lojantka 17 paź 2014, 18:10
New-Tenuis, nie tknę już żadnych. Dzięki Bogu mam termin na terapię z nfz, czekam cierpliwie.

Kontrast, dziś nie muszę maltretować i dobrze, bo nie dałabym rady. Dobrze, że się nieźle miewasz, poślij trochę życia w mój barłóg. Potrzebny mi ten groove.
lojantka

przez madeline1111 17 paź 2014, 18:19
Ja to juz nawet do szkoly nie moge chodzic,gdy tam jestem,to czuje, ze nie wytrzymam ani chwili, co za dziwne uczucie...a matura za pasem:) lek mi trochę pomaga, przynajmniej nie walam się po łóżku rycząc w niebogłosy. Czy Wy tez tak bardzo chcieliscie byc po maturze,zaczac prace i tak dalej? mam nieodparta chec rzucic to wszystko i przeniesc sie o kilka lat do przodu. Mowia, ze w szkole teraz jest latwo, mniej nauki i w ogole...ok, zgadzam sie, ze czasy sie zmienily, ale dlaczego ja sobie z tym wszystkim nie radze? jakis moj defekt? juz nic nie wiem...

przez Bukowski 17 paź 2014, 20:47
mam gorączkę od 2 dni, zdycham jak pies a jutro do pracy. dam...dam...dam rade, przecież jest niezniszczalny.
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abstrakcyjna 17 paź 2014, 21:57
Czuję, że ranię. Ostatnio mi ciężko ze sobą. Ale mam nadzieję, że wreszcie coś ruszy ku dobremu u mnie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez bedzielepiej 17 paź 2014, 22:35
madeline1111 napisał(a):Mowia, ze w szkole teraz jest latwo, mniej nauki i w ogole...ok, zgadzam sie, ze czasy sie zmienily, ale dlaczego ja sobie z tym wszystkim nie radze? jakis moj defekt? juz nic nie wiem...

Ha ha, kto tak mówi? Jakiś człowiek 50 lat wzwyż?
rozwój w ostatnich latach pociągnął zalew informacji, który odbija się także na ilości materialu zadawanego w szkole i na studiach. Kiedyś uczyli się z jednej książki bo do większej ilosci nie mieli dostępu, dziś z każdej dziedziny milion książek z których każą się uczyć. Do tego ciągle aktualizują wiedzę z biologii, chemii itd. Może faktycznie matmę w LO na poziomie podstawowym okroili z całek i pochodnych, ale to tylko tyle.

Jesteś chora ze stresu, jak ja. Takie czasy.

przez Arasha 17 paź 2014, 22:43
Udało mi się kolejny dzień nie zemdleć, chociaż ciągle jestem masakrycznie słaba :( Mam wrażenie, że żyję już resztkiem sił ...

Mnie się nigdy nie chce wstawać z łóżka ... może nie, inaczej ... nie znoszę bezczynnego leżenia i nicnierobienia, chociaż na robienie czegokolwiek nie mam żadnych sił i dlatego wszystko robię na siłę, myśląc o tym, że przynajmniej to forum istnieje :?

Ja już nawet nie pamiętam, jak to jest mieć siłę, czuć się wyspanym ... u mnie taki stan ostatnio miał miejsce 10 lat temu :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Zebrec 18 paź 2014, 00:22
Spełniony i zmęczony. Dzisiaj ponad 4 godziny układałem deski z tatą. Praca fizyczna to jest to!
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Druid 18 paź 2014, 00:31
wszystkiego po trochu, czułem przez krotki czas magię świąt
Druid

przez Depakiniarz 18 paź 2014, 00:43
Znowu w hipo, po nasennych miałem chwilową zmułkę ale przeszło od razu, znowu się bujam nie wiedząc co zrobić.

przez tahela 18 paź 2014, 01:41
ja sie rozpłakałam, chyba tęsknie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Niete 18 paź 2014, 02:17
xxx
Niete

przez nvmnd 18 paź 2014, 09:59
Jakos tak smutno i samotno. Do tego czuje sie przeziebiony i dalej mysle o tej bylej...

przez adel 18 paź 2014, 10:39
Smutno mi. Wiem, ze niestety tak sie nie da zyc...to czy chce wyjechac nie jest juz tak oczywiste :(
I'm toxic...

przez Aranjani 18 paź 2014, 11:14
adel, przytulam z całego serca :*
Aranjani

Sortuj wg