Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez lojantka 13 paź 2014, 20:57
acha, acha, acha... bo ja myślałam, że pani w sklepie potomkinią cara... naprawdę tak myślałam, ani trochę przecież nie żartowałam :bezradny:

kosztuj, tylko płynem ustrojowym nie zakrztuś
lojantka

przez Kontrast 13 paź 2014, 21:08
Ruskie są super, np taka Nina Kraviz. Boże jak ja bym chciał żeby mnie ona zlała pasem.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez lojantka 13 paź 2014, 21:11
faktycznie, wygląda na ostrą dzidę :D
lojantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Zebrec 13 paź 2014, 21:43
Cały dzień sennie.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez lampionek 13 paź 2014, 21:55
Beznadziejnie, nie rozumiem ludzi, tego świata. :hide:

przez Decevante 14 paź 2014, 00:02
Czuję się skrzywdzona, poniżona i upokorzona, nie jestem w stanie dłużej żyć po tym co mi zrobili. Ten kretyn zniszczył mi życie, a ciągle jest na wolności i się cieszy z mojego bólu. Boże niech go szlag trafi!

przez małpka bubu 14 paź 2014, 13:13
decevante - zgłoś to wymiarowi sprawiedliwości; ja już jestem na tej drodze i jako wolontariuszka Lubuskiego Stowarzyszenia na Rzecz Kobiet Baba - służę radą i wsparciem... przytulam... nie pozwól, by drań chodził bezkarnie i być może - krzywdził inne kobiety... przytulam... pamiętaj, nie jesteś temu winna!

czasami myślę, czytając inne historie że miałam szczęście że trafiłam na profesjonalistów, od policji zielonogórskiej począwszy - gdy to zgłaszałam, nikt mi nie mówił że to moja wina, że to bez sensu po tylu latach, że łżę bo mam BPD, nikt mi nie mówił gdy zaskoczona ich szybkim przybyciem po telefonie na policyjną linię zaufania powtarzałam w kółko to samo... patrzę na to okiem wiary - to Boża łaska sprawiła...

u mnie nastrój pogrzebowy - dosłownie... bardzo tęsknię za zmarłymi krewnymi, chyba włączyła mi się odroczona żałoba i dołączyła do obecnej, po zmarłym dziadku... puściły hamulce, czuję że dopiero teraz mogę ich bezpiecznie opłakać... czasami chciałabym skrócić czas oczekiwania, jednak samobójstwo nie wchodzi w grę, nigdy mogłabym się z nimi nie spotkać... modlitwa za zmarłych odpada, my protestanci nie modlimy się za zmarłych... wczoraj na myśli samobójcze pomogło proste rozwiązanie - zasnęłam ze zdjęciem prababci pod podusią, a że Mąż poszedł do pracy na nockę - z trzema misiami... poczułam się po tym jak dziecko, przypomniało się jak to sypiałam z całym łóżkiem maskotek... mam dużą potrzebę rozmów o przemijaniu i o śmierci; drażnią mnie ludzie kurczowo trzymający się życia... chciałabym z kimś o tym porozmawiać kto nie będzie zaraz chciał wzywać karetki, w ostateczności zadzwonię na linię kryzysową dla dorosłych...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez pawel1978 14 paź 2014, 15:47
W miare jak kupa.
olanzapina escitalopram

przez Niete 14 paź 2014, 15:59
pawel1978, a podobno w kupie siła ;)
Niete

przez JERZY62 14 paź 2014, 16:23
Niete, i w kupie cieplej :smile:
♪♪♪

przez amelia83 14 paź 2014, 17:50
tak smutno, nostalgicznie i bezsensownie :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Decevante 14 paź 2014, 19:03
To nic nie da. Zasrane psy jeszcze mnie zamkną, a jego obronią. Wiem, jak jest. Nigdy nic mi się nie udało i nie traktują mnie poważnie. A ja będę cierpieć ból do końca życia, bo nic nie znaczę. On może sobie chodzić i cieszyć się z tego jak mi spierdolił życie... Boże, czemu Cię tam wtedy nie było? zostawiłeś mnie, kiedy tak strasznie cierpiałam...

przez Niete 14 paź 2014, 19:07
Nie chce mi się czytać forum. Pomocy! :D
Niete

przez Makabra 14 paź 2014, 19:10
Jak kupa gówna.
Makabra

Sortuj wg