Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez monapayne 07 paź 2014, 16:48
Pusto i bez wartości. Zabawnie i ohydnie.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez braksił22 07 paź 2014, 17:01
Czuję się rozbity. Dzisiaj kolejny raz zasłabłem na terapii i psychiatra postanowił mnie wypisać z tej terapii i przenieść na oddział wewnętrzny celem diagnostyki. Prosiłem o to, żeby móc nadal uczęszczać na terapii do czasu przyjęcia na oddział, to dostałem odpowiedź, że "Pana objawy, wzbudzają niepokój w grupie i z pewnością źle na nią działają."
Z niektórymi ludźmi zżyłem się tak bardzo, że pewnie większy niepokój wzbudzi w nich brak mojej osoby na zajęciach, niż to że czasami zdarza mi się na nich zasłabnąć."

Jakie to życie jest pojebane...
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez tomasz_xyz 07 paź 2014, 19:21
Kryzys mnie dopadł. Trochę boję się nocy, bo tej miałem straszny koszmar- śniło mi się moja chrześnica miała w sobie demona. Obudziłem się z bólem w prawej części klatki piersiowej- nie wiem co się tam w ciele działo w nocy ale też biorę odrobinę tego leku nowego- Mirtor i może on te sny powoduje. Są bowiem bardzo wyraziste, niemal namacalne
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 07 paź 2014, 19:48
Czuję się staro i jakby na wszystko było już za późno. To tylko refleksja, nie powod do smutku.
Druid

przez Kontrast 07 paź 2014, 19:49
Nawet nieźle. Oczyściłem atmosferę z pewną osobą, choć to nie było miłe, tkwiło we mnie sporo czasu. Pewnie na dłużej dobre mi to wyjdzie.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez mirunia 07 paź 2014, 19:58
tomasz_xyz, widzę, że zaczęłam brać taki sam zestaw leków co Ty, czyli Elicea i Mirtor (ja mam Mirzaten 30mg).
Wczoraj wzięłam na wieczór pierwszą mirtę i prawie nie spałam, nie mogłam usnąć, spałam płytko i już między 4-5 obudziłam się na całego.
Też się boję dzisiejszej nocy, że znowu nie usnę. Wszyscy śpią na mircie tylko nie ja :(
A Eliceę po raz pierwszy wzięłam dzisiaj rano 5mg, chociaż miałam od razu brać 10, ale się bałam. Przez kilka dni wezmę po 5.

-- 07 paź 2014, 20:03 --

tomasz_xyz, jak długo bierzesz Eliceę i jak się na niej czujesz? boję się tego leku..... :?
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

przez tomasz_xyz 07 paź 2014, 20:18
Elicee biorę już ze 2 lata z przerwami, jednak na obecnej dawce 10 mg chyba na mnie nie działa. Na wysokiej- 20 mg miałem dosyć duży niepokój.

Ja na tym Mirtorze mam bardzo wyraziste sny, które są dokuczliwe. Zobaczymy jak będzie dziś. Na pewno mnie wycisza w dzień i dłonie mam pewniejsze (tzn. drżenia dłoni są mniejsze).

Nie sugeruj się mną bo każdy reaguje indywidualnie
tomasz_xyz

przez mirunia 07 paź 2014, 20:30
tomasz_xyz, dzięki za Twoje wrażenia i nie sugeruję się Tobą.... pytam o odczucia. Boję się tego niepokoju i lęku, który i tak wciąż odczuwam, a Elicea ma go ponoć niwelować.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

przez abstrakcyjna 07 paź 2014, 20:44
Czuję się bardzo przybita. I jakbym miała coraz mniej sił na to wszystko. Czuję rozczarowanie i złość.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Malarz cieni 07 paź 2014, 20:52
Szukam zaczepki, nie mam co zrobić z nadmiarem energii. :(
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez madseason 07 paź 2014, 20:56
wieczorami i gdy wracam do pustego domu robi się bardzo źle.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez JERZY62 07 paź 2014, 20:59
madseason, prawie każdy by się czuł żle w pustym domu.
®

przez madseason 07 paź 2014, 21:02
wiem, dlatego ludzie powinni mieć zwierzęta. czułabym się lepiej gdyby był tu kot. za kilka dni wrócą rodzice. ale póki co siedzę sama i czuję się źle.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez namastej 07 paź 2014, 22:23
madseason, ale my jesteśmy :)
namastej

Sortuj wg