Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez monapayne 07 paź 2014, 16:48
Pusto i bez wartości. Zabawnie i ohydnie.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez braksił22 07 paź 2014, 17:01
Czuję się rozbity. Dzisiaj kolejny raz zasłabłem na terapii i psychiatra postanowił mnie wypisać z tej terapii i przenieść na oddział wewnętrzny celem diagnostyki. Prosiłem o to, żeby móc nadal uczęszczać na terapii do czasu przyjęcia na oddział, to dostałem odpowiedź, że "Pana objawy, wzbudzają niepokój w grupie i z pewnością źle na nią działają."
Z niektórymi ludźmi zżyłem się tak bardzo, że pewnie większy niepokój wzbudzi w nich brak mojej osoby na zajęciach, niż to że czasami zdarza mi się na nich zasłabnąć."

Jakie to życie jest pojebane...
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

przez tomasz_xyz 07 paź 2014, 19:21
Kryzys mnie dopadł. Trochę boję się nocy, bo tej miałem straszny koszmar- śniło mi się moja chrześnica miała w sobie demona. Obudziłem się z bólem w prawej części klatki piersiowej- nie wiem co się tam w ciele działo w nocy ale też biorę odrobinę tego leku nowego- Mirtor i może on te sny powoduje. Są bowiem bardzo wyraziste, niemal namacalne
tomasz_xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Druid 07 paź 2014, 19:48
Czuję się staro i jakby na wszystko było już za późno. To tylko refleksja, nie powod do smutku.
Druid

przez Kontrast 07 paź 2014, 19:49
Nawet nieźle. Oczyściłem atmosferę z pewną osobą, choć to nie było miłe, tkwiło we mnie sporo czasu. Pewnie na dłużej dobre mi to wyjdzie.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez mirunia 07 paź 2014, 19:58
tomasz_xyz, widzę, że zaczęłam brać taki sam zestaw leków co Ty, czyli Elicea i Mirtor (ja mam Mirzaten 30mg).
Wczoraj wzięłam na wieczór pierwszą mirtę i prawie nie spałam, nie mogłam usnąć, spałam płytko i już między 4-5 obudziłam się na całego.
Też się boję dzisiejszej nocy, że znowu nie usnę. Wszyscy śpią na mircie tylko nie ja :(
A Eliceę po raz pierwszy wzięłam dzisiaj rano 5mg, chociaż miałam od razu brać 10, ale się bałam. Przez kilka dni wezmę po 5.

-- 07 paź 2014, 20:03 --

tomasz_xyz, jak długo bierzesz Eliceę i jak się na niej czujesz? boję się tego leku..... :?

przez tomasz_xyz 07 paź 2014, 20:18
Elicee biorę już ze 2 lata z przerwami, jednak na obecnej dawce 10 mg chyba na mnie nie działa. Na wysokiej- 20 mg miałem dosyć duży niepokój.

Ja na tym Mirtorze mam bardzo wyraziste sny, które są dokuczliwe. Zobaczymy jak będzie dziś. Na pewno mnie wycisza w dzień i dłonie mam pewniejsze (tzn. drżenia dłoni są mniejsze).

Nie sugeruj się mną bo każdy reaguje indywidualnie
tomasz_xyz

przez mirunia 07 paź 2014, 20:30
tomasz_xyz, dzięki za Twoje wrażenia i nie sugeruję się Tobą.... pytam o odczucia. Boję się tego niepokoju i lęku, który i tak wciąż odczuwam, a Elicea ma go ponoć niwelować.

przez abstrakcyjna 07 paź 2014, 20:44
Czuję się bardzo przybita. I jakbym miała coraz mniej sił na to wszystko. Czuję rozczarowanie i złość.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Malarz cieni 07 paź 2014, 20:52
Szukam zaczepki, nie mam co zrobić z nadmiarem energii. :(
Wcześniej: Ramanujan, Robinho

przez madseason 07 paź 2014, 20:56
wieczorami i gdy wracam do pustego domu robi się bardzo źle.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez JERZY62 07 paź 2014, 20:59
madseason, prawie każdy by się czuł żle w pustym domu.
♪♪♪

przez madseason 07 paź 2014, 21:02
wiem, dlatego ludzie powinni mieć zwierzęta. czułabym się lepiej gdyby był tu kot. za kilka dni wrócą rodzice. ale póki co siedzę sama i czuję się źle.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez namastej 07 paź 2014, 22:23
madseason, ale my jesteśmy :)
namastej

Sortuj wg