Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez adel 02 paź 2014, 08:04
totalnie do dupy :hide:
I'm toxic...

przez Arhol 02 paź 2014, 08:46
Bezsens
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Fizli 02 paź 2014, 09:01
Odziwo wesoły, leki?? przypadek?? JEDNOKURWAROŻCE!!!!
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hermetyczna lala 02 paź 2014, 10:09
Decevante, co konkretnie Cię niszczy i matrwi..?

przez kryty_k 02 paź 2014, 17:09
abstrakcyjna, czasami trzeba znaleźć optymalny czas snu dla siebie - ani zbyt krótki ani zbyt długi sen nie da nam takiego wypoczynku, jak ten optymalny...

Jak się czuję? Podchodzę do siebie z nienawiścią. jestem jednocześnie wściekła i rozżalona. Nienawidzę tego, że wciąż wymyślam problemy, których nie ma, że męczę się przy prostych czynnościach, nie potrafię się na niczym porządnie skoncentrować, jestem wciąż nieobecna, myślami nie wiadomo gdzie, że nie potrafię się ostatnio zmotywować nawet w pracy do działania - gapię się na litery w ogóle nie rozumiejąc co mam z nimi zrobić, jak je czytać, jak rozumieć - o sensie wykonywanych zadań już nie mówiąc, przestaję panować nad łzami - nie zawsze wiem dlaczego się pojawiają, nad agresją - pojawia się nagle bardzo intensywnie, a zaraz po niej jest żal, że w ogóle się pojawiła - słowem jestem do niczego - ja nie potrafię nawet podstawowej czynności jaką jest życie. Chcę uciec. Wiem, że ucieczka wiązałaby się ze stratą wszystkiego. Wiązałaby się też z bólem rodziny i przyjaciół. Więc tylko wrzeszczę w swoim wnętrzu bez sensu nad bezsensem. Panika pojawia się już po kilka razy na dzień. Boję się samej siebie.
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez poem 02 paź 2014, 19:30
Wieczorem mnie taki smut dopadł :why: wszystko przez przeziębienie, okropny katar, brak chęci na cokolwiek. Jestem głodna, a nie mam ochoty wychodzić po zakupy, nie mówiąc o przygotowaniu jedzenia. W mieszkaniu bałagan. Jutro znowu wstać do pracy przed świtem. Zaczęłam ryczeć z żalu nad sobą.

przez Abbey 02 paź 2014, 19:52
Bardzo źle. Mam ostatnio bardzo duzo stresujacych spraw na głowie, przez co mój organizm już nie wyrabia. Chciałabym sobie jakoś ulżyć...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Fizli 02 paź 2014, 20:23
tiaaa było fajnie... jest chujowo
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

przez buuum 02 paź 2014, 23:29
Meg1985 nie zlekceważę rady ... nigdy nie lekceważę słów osób mających dużo większe doświadczenie ... większe ode mnie. Meg1985 ja po prostu nie potrafię tego jeszcze zrobić ... nie potrafię pogodzić tego ze swoim życiem ... sposobem postrzegania własnej osoby. Meg1985 wiesz nasze życie wcale nie musi być idealne. Nie daj się złapać w pułapkę w którą ja wpadłam. Masz nerwicę czy depresje , ok. Taka jesteś i nie ma w tym nic co czyni Cię gorszym człowiekiem. Nadal może być normalnie ... możesz mieć swoje plany, marzenia ... ze wszystkim da się żyć ... trzeba tylko to w sobie zaakceptować i mieć świadomość, że to co sprawia, że wszystkie perspektywy życiowe nagle przestały mieć te odpowiednie barwy to nie jest kwestia tego, że robisz coś źle ... to tylko skutek choroby, objaw z którym można skutecznie walczyć. Nie rezygnuj ze swoich planów, podchodź tylko do nich z dystansem. Pozwól sobie na upadki, miej ich świadomość, wiedz ze są naturalne... a każdy taki upadek, który Ci się przytrafi pozwoli Ci się tylko wzmocnić i podnieść bogatszej w doświadczenia, podnieść ze zdwojoną siłą.

hank.m to samo zresztą dotyczy Ciebie, nigdy nie mów o sobie, że nie masz siły czy jesteś beznadziejnym człowiekiem, bo już sam fakt, że masz świadomość swojej słabości czyni Cię człowiekiem, który jest silny i zna swoją wartość. Nie zawsze może udaje się wszystko przełożyć od razu na wymierne efekty, ale masz w sobie bardzo duży potencjał do działania i wcale to nie muszą być czyny na miarę wielkich życiowych rewolucji ... małymi kroczkami czasem można osiągnąć o wiele więcej ... cierpliwości. Jedyne co mogę Ci powiedzieć ... to nie poświęcaj swojej natury dla osób trzecich, nie zmieniaj siebie dla innych, daj się zaakceptować takim jakim jesteś ... jak ktoś trzeci nie jest w stanie cieszyć się Tobą ... z wzajemnością i Cie zaakceptować takim jakim jesteś, to musi sam z sobą zrobić porządek ... nie zmieniaj się radykalnie dla innych .... to takie moje przemyślenie na temat Twojej osoby ... gdzieś tam czytałam w którymś temacie o Twojej żonie. hank.m mojej siły nie warto zazdrościć, bo jest za bardzo destrukcyjna. Wiesz ...to ja zazdroszczę Ci tej Twojej ... bo ta Twoja ma o wiele większą wartość.

Hermetyczna lala, Cognac chyba powinnyśmy zacząć zmieniać swoją świadomość ... bo to ona chyba nas najbardziej umartwia. Może za długo dawałyśmy się wykorzystywać ... pod każdym względem .... może egoizm w życiu jest także potrzebny. Zazwyczaj go w sobie niszczymy, bo taki on zły i tak dalej i tak dalej ... takie standardy społeczne. Nie wiem jak się do tego wszystkiego zabrać, ale jak kiedyś się dowiem, to na pewno Wam tę wiedze przekażę.

Dziś czwartek, jeszcze tylko piątek ... jeszcze troszeczkę ...

przez Meg1985 02 paź 2014, 23:43
buuum, dzięki za wsparcie. A Tobie życzę, byś wreszcie skutecznie zmieniła swoją świadomość, żebyś nauczyła się żyć na nowo, być bardziej asertywna i egoistyczna w stosunku do ludzi. Nie warto patrzeć na standardy społeczne, o których pisałaś. Trzeba dbać o własne dobro, a potem dopiero o dobro innych. Powodzenie Ci życzę i wytrwałości w pracy. Dobrze, że jutro już piątek. Będziesz mieć weekend na regenerację:) Pozdrawiam ciepło :)
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez tahela 03 paź 2014, 05:21
Boli mnie gardło, obudziłam sie i czuje sie nie fajnie :why:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez kryty_k 03 paź 2014, 09:49
Nienawidzenia siebie ciąg dalszy - coraz częstsze trudności z oddychaniem, stały ból głowy i stan podgorączkowy, stany takie jak przy omdleniu, osłabienie, problemy ze skórą (sucha i tłusta jednocześnie, co chwila coś mi się pod nią buduje), bóle serca, żołądka, doszły jeszcze piszczele w trakcie chodzenia - istny wrak. Zmęczona jestem funkcjonowaniem z tymi dolegliwościami. W tygodniu bez synka jest łatwiej - jestem sama w czterech ścianach - ale kiedy jest tydzień z nim - trzeba funkcjonować normalnie - a jest to coraz trudniejsze.
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez adel 03 paź 2014, 09:50
Martwie sie... :(
I'm toxic...

przez warrior11 03 paź 2014, 09:52
adel, Czym się martwisz?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

Sortuj wg