Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 30 wrz 2014, 22:12
Sam nie wiem,patrząc wstecz - na pewno jest lepiej,sporo "objawów" i kłopotów jak permanentny dół i czarnowidztwo,potem ultra huśtawa nastrojów...po "mordędze" wreszcie przyszła względnie zafajdana stabilność,jest to spory plus.
Z "1st world problems",czasem przeszkadza,a może nie? mi głównie chyba..izolatka i coś na wzór? Pustki?
Oczywiście staram się żyć własnym żywotem,hobby są,czasem jednak destabilizacja i brak określenia czego się chce,izolacja i reszta "przeszkadza",ale cóż,wszystko ma plusy i minusy D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Absinthe 30 wrz 2014, 22:25
Lękowo+plus znów zaczyna mnie przerastać rzeczywistość.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Zebrec 01 paź 2014, 00:09
Dobrze, najwidoczniej noc mi służy. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Flora3 01 paź 2014, 00:34
już źle
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez Niete 01 paź 2014, 00:47
I smutno i wesoło. Wszystko sie jakoś przeplata.
Niete

przez tahela 01 paź 2014, 00:57
jestem przeziebiona i czuje sie coraz gorzej, jutrzejszy dzień i podejrzewam ze nie tylko jutrzejszy powinnam siedzieć chyba w domu i lezec a to ie jest zbyt dobry moment i na dodatek w czwartek rano i tak musze wyjśc,ale jutro leze bo całkowicie sie dokrece.
nie lubie chorowac człowiek jest taki wwtedy osłabiony a czesto łapie przeziebienia niestety i dodatkowo znowu mysle za duzo o pewnej sprawie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez lojantka 01 paź 2014, 11:15
doświadczam mini-halucynacyjek po drugiej z rzędu nieprzespanej nocy
lojantka

przez anka1999 01 paź 2014, 12:03
Zycze wszystkim wspanialego nastroju:) jak radzicie sobie z rana jak nie macie ochoty nawet wstac z lozka? Ja od kilku dni praktycznie nie wychodze z domu i czesto chce mi sie plakac , wiem dlaczegi tak sie dzieje jednak nie umiem sobie z tym poradzic brak pracy brak pracy bo wyjechalam do angki nie umiac jezyka ucze sie na wlasna reke ale albo jestem za glupia albo co nawet nie rozumiem co ludzie mowia :( na dodatek mieszkam z chlopaka rodzina to poteguje mij lek bo gadaja do niego ze nie pracuje tak bezczynnie siedze . Wszystko mnie przytlacza do pl nie moge wrocic bo nie mam do kogo mam ojca ktory ma mnie w d... Matka alkoholiczka .Czasami zyc jest tak trudno jak sie nie ma juz sily :( Najgorsze sa leki przed przyszloscia , jak juz mnie tak bardzo meczy to biore afobam ale tylko doraznie .

przez Carandile 01 paź 2014, 13:22
Anka, ze mną to wygrywa bardzo często i po prostu nie wstaję. Leżę i dopóki o tym nie myślę, to jest w porządku, a kiedy mam zamiar wstać - jest okropnie. Dlatego jak wiem, że muszę wstać, to nastawiam budzik na ostatnią chwilę tak, żebym nie mogła już zwlekać - wtedy nawet nie myślę tak o tym bardzo.
Długo już jesteś za granicą? Skoro mieszkasz z chłopakiem, to porozmawiaj z nim o tym, że potrzebujesz czasu na naukę języka, może Ci w tym pomoże. Ew. może jest możliwość zatrudnienia się u jakiegoś polaka?

przez AddictGirl21 01 paź 2014, 13:36
Szykuję się do Szpitala. Jutro wyjazd o 4 tej nad ranem bo przed 7 mą muszę być już na izbie przyjęć.
Jak się czuję? Gorzej niż woczoraj.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez inspektor_erektor 01 paź 2014, 13:37
AddictGirl21, czy nagrasz jeszcze jakiś filmik?

przez amelia83 01 paź 2014, 15:14
rewela :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez everlong 01 paź 2014, 16:03
ooo, tego mi dzisiaj potrzeba. nie moge usiedziec w miejscu, cos mnie niepokoi. dzisiaj na rozmowie mialam o tym ze jednym z przypuszczalnych powodow tego ze tyle mnie martwi wiecznie jest to ze zylam w wiecznym stresie, ze ciagle bylo niedobrze i przyswoilam sobie to. teraz sie martwie ze cos sobie znowu wymyslam, bo zaczelam sie niepokoic bez powodu i juz mysle o tym czy jest powod, a jak jest to jaki. i teraz mi sie wydaje ze naprawde panikuje wyszukujac czegos czego nie ma. moze po prostu jestem spieta ot tak. ale pojawia sie cos nowego: brak uczuc. moje uczucia sie tak wzmacniaja, ze chwilami znikaja, nie ma ich. jakby system bezpieczenstwa to wylaczal. fajne to. przeciez nie mam sie o co martwic, teraz jest dobrze. to juz trzeci rok. moze od razu relaks mi nie przyjdzie. odganiam zle mysli, robie zielona herbate.
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez adel 01 paź 2014, 16:38
...dusze sie soba :hide:
I'm toxic...

Sortuj wg