Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AddictGirl21 28 wrz 2014, 17:14
Czuję się dobrze. Dlaczego? Bo jestem na prochach przeciwlękowych. Jestem spokojna, stabilna i mam wyjechane na wszystko :D
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez buuum 28 wrz 2014, 17:24
Próbowałam sobie przypomnieć jak to jest czuć szczęście. Powróciłam daleko, bardzo daleko ... do czasów dzieciństwa, szkoły , pierwszych miłości, studiów, narodzin dziecka ... i nic, nic nie czuje, nie pamiętam, nie jestem sobie w stanie tego nawet przypomnieć, nie wiem jak to jest to czuć, nie ma tego uścisku w sercu, nie ma uśmiechu ... jest pusto, nie ma nic i tylko to wielkie ciśnienie, które tworzy się w głowie, gdy człowiek próbuje powstrzymać napływające łzy. Można coś takiego zapomnieć ? To przecież niemożliwe.

przez Kontrast 28 wrz 2014, 17:28
Jakoś tak dziwnie. Jutro idę w miejsce gdzie człowiek najbardziej sobie uświadamia jak jest samotny, może nie najbardziej, ale uświadamia sobie, że w życiu jest się tak naprawdę samemu. Mam zamiar czytać i zastanawiać sie nad sobą, to dziwne bo nie robię od jakiegoś czasu nic innego. Może poznam jakąś laskę, lub zarażą mnie ejc, zawsze to jakaś przygoda.

buuum - musisz się z tego wydobyć, przecież to jest chore. Jesteś jeszcze młoda, nie myślałaś przemeblować całe swoje życie?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez małpka bubu 28 wrz 2014, 17:34
stchórzyłam, nie potrafiłam... nie mogę... gdyby nie dźwięk tego smsa, poszłoby to o krok dalej i mąż mógłby mnie zastać nie w jednym kawałku... nie zorałam sobie wątroby, nie krwawię... osoba która wysłała tego smsa już wie, że dźwięk telefonu mnie powstrzymał przed...
najgorsze minęło, mi już nic nie będzie, administracjo, nie wszczynaj alarmu... jutro opowiem o tym psycholog, a do piątkowej wizyty u psychiatry pojadę na dodatkowej mirtazapinie, w granicach ustalonych z lekarzem... tak mi dopiekły dwa trupy, które się w tym tygodniu ujawniły... czacha mnie boli, kręgosłup napięty, ale to pewnie ze strachu i nadciśnienia, bo serce mi łomocze jak szalone; jestem przestraszona tym, co mogło się stać... a stało się to koło 11tej... mi już nic nie będzie, choć potrzebuję czasu aby to tchnienie demoniczne opadło... powstrzymało w ostatniej chwili też to, że pewnie rodzina by przesiadywała w szpitalu, i siedzieliby choć tego bym nie chciała... a nie chcę ich widzieć... wyć mi się chce... :cry: :cry: :cry:

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez Decevante 28 wrz 2014, 18:53
Cały weekend był zryty, ledwo dałam radę przez to przejść, ale jeszcze wtorek... oby jutro było lepiej... musi być lepiej, i to wcale niekoniecznie dla innych. :evil:

przez buuum 28 wrz 2014, 18:56
Kontrast nie mam na to siły ... i masz rację, pewnie i jest to chore ... ale co z tego... ... gdzieś tam dawno już się poddałam. Zresztą o jakich zmianach może być mowa ... tak naprawdę niczego nie jesteśmy w stanie w życiu zrobić samemu, na tak mało rzeczy mamy wpływ. Wpadamy w taki jakiś ciąg życia, taki któremu kiedyś została nadana pewna siła rozpędu i to ona pcha nas bezwiednie przez chwilę do przodu, ale to wszystko z czasem wyhamowuje i jak zostajesz z tym sam to się zatrzymasz i nic nie będziesz w stanie już więcej z tym zrobić. Wiesz pewnie jak to jest być samemu ... myślę, że wiesz, jak tak czytam co piszesz. Czasem boli nawet decyzja zakupu bułek w piekarni ... takie czy owakie ... banalne pytania ... a decyzję podejmować trzeba ... zawsze samemu. I pytanie dlaczego tych cholernych bułek nie może chociaż raz kupić kto inny. Głupie prawda ? To tylko bułki. Ale pogląd do przeniesienia tak a propos przemeblowań życia jak najbardziej właściwy.

przez Sonka_85 28 wrz 2014, 19:12
Przygnębiona. Nie mamsiły rozmawiać, a potrzebyję pomocy.

Gdybym wiedziała, że mnie nie uratują, to poszłabym na całość.
EFEVALON 75 mg 1-0-0
MIRTAGEN 0-0-1
ONIREX 0-0-1

I lecimy od nowa...

F32.1
F60.9

przez Kontrast 28 wrz 2014, 19:16
buuum, Po części oczywiście masz racje, ale to zależy od podejścia które ty już masz po prostu zniszczone. Oczywiście nie mówimy tu o przeprowadzce na Alaskę i tego typu akcjach, które udają się tylko w filmach. Radykalne kroki w niektórych sytuacjach są niezbędne i po zaplanowaniu mogą być trafne. Zakładam, że twój problem, tak jak wielu ludzi, polega na braku harmonii, nie masz w swoim życiu działań alternatywnych, czy czasu dla siebie. Jak wygląda twoje życie poza pracą? Czy one istnieje? Starasz się tworzyć w tej korelacji constans? Jaką jesteś w tym mamą? Tą silną? Czy zdejmujesz maskę w domu?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez ( Dean )^2 28 wrz 2014, 19:25
W końcu zacząłem wracać do życia,jednak brak słońca robi swoje,może kupie sobie lampę do fototerapii.
Najgorszy jest wiatr.

przez Michuj 28 wrz 2014, 19:28
Dziś zakończył się pewien etap mojego życia: najdłuższy związek. Właściwie jedyny poważny jak do tej pory. Mam nadzieję, że uda się wpaść w wir pracy, co by nie było czasu na rozmyślania o głupotach :(
Loża szyderców

przez Absinthe 28 wrz 2014, 19:37
( Dean )^2, super :great:
Michuj,trzymaj się.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Michuj 28 wrz 2014, 19:46
Myślę, że dojdę do siebie w miarę szybko ;) Bo czuję do niej tylko niechęć i obrzydzenie.
Loża szyderców

przez Absinthe 28 wrz 2014, 19:50
Michuj, to dobrze :).Dobre nastawienie
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Arhol 28 wrz 2014, 20:36
Póki co dopsz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg