Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jasaw 01 wrz 2014, 14:06
Zebrec, nie wiem, może pogoda, a właściwie jej zmiany - trudno powiedzieć.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Zebrec 01 wrz 2014, 14:07
jasaw, niestety mnie też pogoda denerwuje.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez jasaw 01 wrz 2014, 14:11
Zebrec, właściwie lubię taką pogodę, ale te zmiany - raz ciepło, następnego dnia chłodno-to chyba krążeniowe sprawy /w moim wieku i z moimi schorzeniami, to sie zdarza, niestety!/.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Decevante 01 wrz 2014, 14:11
Okropnie !! ;( Jeden kretyn zepsuł mój nastrój do końca dnia. W sumie dwóch takich idiotów nawet było. Ale jestem strasznie zdenerwowana i rozdrażniona. Aż mnie głowa boli od tego. Nienawidzę dzieci. Rzygać mi się chce na sam ich widok. Miał to być dobry dzień, a jest tragiczny. Oby było lepiej.

przez Meg1985 01 wrz 2014, 14:46
Czuję się zażenowana, jaki ten kraj jest chory, zadzwonili z urzędu pracy i wciskają mi pracę za najniższą krajową, a robią to w taki sposób, jakbym co najmniej chwyciła Boga za nogi..Wow, szkoda gadać...
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez lunatic 01 wrz 2014, 15:43
no kraj jest chory, ja tez mialem prace za najniższa krajową, dali mi zwolnienie i jeszcze mieli potem pretensje ze po takiej wiadomości ze niedługo koncze prace nie jestem wesoły, nie uśmiecham się do klientów itp., no tylko jakiś idiota moze od kogoś kto dostaje zwolnienie wymagac ze bedzie sie zachowywal jakby sie nic nie stało i bedzie non stop wesoły z tego powodu

przez jakostak 01 wrz 2014, 15:49
Nerwowo odkąd wstałam...

przez Meg1985 01 wrz 2014, 16:32
lunatic napisał(a):no kraj jest chory, ja tez mialem prace za najniższa krajową, dali mi zwolnienie i jeszcze mieli potem pretensje ze po takiej wiadomości ze niedługo koncze prace nie jestem wesoły, nie uśmiecham się do klientów itp., no tylko jakiś idiota moze od kogoś kto dostaje zwolnienie wymagac ze bedzie sie zachowywal jakby sie nic nie stało i bedzie non stop wesoły z tego powodu

Lunatic, ludzie są faktycznie dziwni, widać, że niektórzy potrafią grać i robić dobrą minę do złej gry i uśmiechać się zawsze, nawet gdy ich życie jest do bani. Ja nie umiem. Kiedyś może tak, chciałam być dla wszystkich miła, żeby wszyscy mnie lubili. Ale uczę się powoli asertywności. A takie oferty za najniższą krajową to niech sobie w dupę wsadzą, żyjemy nadal w bardzo komunistycznym państwie, praca to największa z wartości, pani z urzędu mi dziś powiedziała, że trzeba się dostosować do pracy, że żyjemy po to żeby pracować, a myślałam, że jest odwrotnie; że pracujemy, żeby mieć jakiś tam poziom życia i nie dziadować....głupie babiszony....
"... jak Cię odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać,
jak ruszyć w drogę, kiedy nie znam drogi do mnie samego..."

http://www.youtube.com/watch?v=9k4P1GF7j-I Robert Janowski; "Kto nigdy nie żył"

przez dominol 01 wrz 2014, 16:59
czuje sie dzis dobze acz kolwiek pogoda jest do kitu depresyjna ale to chyba nie dziala tylko na mnie tylko na wszystkich
:hide:

przez 123 01 wrz 2014, 19:20
Kolejny dzień nie chce mi się żyć!
123

przez Ferdynand k 01 wrz 2014, 19:27
Meg1985 napisał(a):
lunatic napisał(a):no kraj jest chory, ja tez mialem prace za najniższa krajową, dali mi zwolnienie i jeszcze mieli potem pretensje ze po takiej wiadomości ze niedługo koncze prace nie jestem wesoły, nie uśmiecham się do klientów itp., no tylko jakiś idiota moze od kogoś kto dostaje zwolnienie wymagac ze bedzie sie zachowywal jakby sie nic nie stało i bedzie non stop wesoły z tego powodu

Lunatic, ludzie są faktycznie dziwni, widać, że niektórzy potrafią grać i robić dobrą minę do złej gry i uśmiechać się zawsze, nawet gdy ich życie jest do bani. Ja nie umiem. Kiedyś może tak, chciałam być dla wszystkich miła, żeby wszyscy mnie lubili. Ale uczę się powoli asertywności. A takie oferty za najniższą krajową to niech sobie w dupę wsadzą, żyjemy nadal w bardzo komunistycznym państwie, praca to największa z wartości, pani z urzędu mi dziś powiedziała, że trzeba się dostosować do pracy, że żyjemy po to żeby pracować, a myślałam, że jest odwrotnie; że pracujemy, żeby mieć jakiś tam poziom życia i nie dziadować....głupie babiszony....

:uklon: nic dodać nic ująć racja
jeszcze wszystko po znajomości
Naczelny Użyszkodnik

przez Makabra 01 wrz 2014, 19:29
Tęsknię...
Makabra

przez variable 01 wrz 2014, 19:33
Fizycznie źleeeee :P
variable

przez Druid 01 wrz 2014, 21:04
Wycofuję się w sobie w siebię. Kiedy osiągnę cel, nie będę musiał unikać innych.Czuję się wpół drogi.
Druid

Sortuj wg