Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jasaw 30 sie 2014, 15:00
Kolejny dzień z bólem głowy-cisnienie i tętno szaleją trochę...
Kończę obiad, włączam muzykę relaksacyjną do czytania :D i książkę w dłoń - odcinam się od wszystkiego :!: :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Depakiniarz 30 sie 2014, 15:03
Wiedziałem że ta głupia /cenzura/ Ania zepsuje mi dziś humor. Jebana szmata. Jedyne co mnie przy niej trzyma to chyba ten pies, to jego tak naprawdę kocham. Zresztą zauważyłem że ilekroć jestem u Ani to więcej czasu poświęcam psu niż jej. Przy psie zacząłem wychodzić na spacery i sprawia mi to przyjemność.

Wracając do niej. Dziś miał ktoś przyjechać o godzinie 14.00 po orbitreka którego Ania wystawiła na sprzedaż na jednym z portali. Poszedłem tam pieszo, jakieś 1,5 km. Pomyślałem że co tam zmęczenie, dobrze mi zrobi ten spacer. Na tych debili czekałem dwadzieścia minut, zadzwoniłem do Ani aby spytała się tych ludzi co ich zatrzymało. Powiedziała że to zrobi...I gówno /cenzura/. Czekałem na telefon, nie zadzwoniła, więc powiedziałem że /cenzura/, /cenzura/ to i nie będę z siebie robił debila i drałowałem do siebie do domu znowu na pieszo, tym razem nie tak już optymistycznie. O 14.50, czyli dokładnie przed chwilą dzwoni Ania i mówi że oni się spóźnią, bo załatwiają kogoś do zniesienia. Trzeba było wcześniej zadzwonić i się dowiedzieć, nie będę znowu w taki upał zapierdalał w dżinsach ( jedyne /cenzura/ spodnie, reszta już nie nadaje się do użytku) kolejnych 3 km w dwie strony. Zaczęła coś sapać, nie chciało mi się nawet w ogóle z nią rozmawiać. Zero szacunku, jeszcze mi mówiła że mam go pomóc znieść na dół. Tak, jasne, 30 kg dźwigać na dół z trzeciego piętra bez windy. Prawda jest taka, że kto kupuje ten znosi, miej szacunek dla mojego kręgosłupa i nigdy więcej nie zapewniaj że coś zniosę komuś kto myśli że znajdzie debila do noszenia.

przez jasaw 30 sie 2014, 15:08
Depakiniarz, nie wiem kim jest Ania, ale chyba zbyt ostre są te epitety, nie sądzisz :mhm:
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez variable 30 sie 2014, 15:12
Depakiniarz, daj tej Ani spokój, ogarnij swoje emocje bo tylko sie wkurzasz niepotrzebnie. Jak widac nie jesteś chętny do związku i gotowy na to. Co do dźwigania się nie wypowiadam. Kobieta ma to znosić z 3 piętra bo dla dorosłego chłopa 30 kg to za dużo? Szkoda jej czasu i twoich nerwów żeby z nią być. Nie sądzisz?
variable

przez Druid 30 sie 2014, 15:25
AddictGirl21, zdążyłaś doświadczyć spokoju, zachwytu, być szczęśliwa i kochana? Kro zrealizuje Twój film, jeśli Ciebie przedwcześnie zabraknie?
Druid

przez Depakiniarz 30 sie 2014, 15:28
variable napisał(a):Depakiniarz, daj tej Ani spokój, ogarnij swoje emocje bo tylko sie wkurzasz niepotrzebnie. Jak widac nie jesteś chętny do związku i gotowy na to. Co do dźwigania się nie wypowiadam. Kobieta ma to znosić z 3 piętra bo dla dorosłego chłopa 30 kg to za dużo? Szkoda jej czasu i twoich nerwów żeby z nią być. Nie sądzisz?

Nie, kobieta ma przyjść z facetem, ale ja miałem mu pomóc przy znoszeniu. 30 kg dla jednego chłopa to za dużo? Tak, szkoda czasu i moich nerwów, już pisałem że jestem w tym związku dla psa.

przez JERZY62 30 sie 2014, 15:33
Chce mi się płakać.
Chciałbym żeby mnie nie było.
♪♪♪

przez AddictGirl21 30 sie 2014, 15:41
JERZY1962, Słoneczko...proszę, odstaw smutek na bok. Ja mimo swojego niezbornego chodu wyszłam na krótki spacer, potem zjadłam pyszny obiad a teraz kawka i łóżko. Owszem nie czuję się zbyt dobrze, bo kto umierający czuje się fajnie?...ale żyję, ja jeszcze żyję... ;)
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez jasaw 30 sie 2014, 15:43
AddictGirl21, :great: Jesteś dzielna :!:

-- 30 sie 2014, 14:43

-- 30 sie 2014, 14:45 --

JERZY1962, też dzisiaj jest mi źle, ale to ból głowy zapewne :mhm: Od wczoraj trochę mi gorzej, ogólnie mówiąc... ;)

-- 30 sie 2014, 14:45 --

JERZY1962, czyli nie jesteś sam...
Dobra Dusza Forum

przez AddictGirl21 30 sie 2014, 15:51
jasaw, Dziękuję Kochana! Muszę być dzielna i chcę być dzielna. Chcę żyć godnie i małymi, mikroskopijnymi kroczkami do przodu ;) Gdzieś tam w środku z pewnością jest mi smutno ale staram się o tym nie myśleć, bo po co się smucić? Przecież świat jest taki piękny :smile:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez jasaw 30 sie 2014, 16:24
AddictGirl21, to prawda, świat jest piękny :!: Z takim podejściem "góry przeniesiesz" i wszystko ułoży się pomyślnie :D
Dobra Dusza Forum

przez oka22 30 sie 2014, 16:41
czuję sie okropnie,2 dni w pracy i wykopali mnie ,cała drętwieję w stresie ,nie ma na to lekarstwa ,nie potrafie przeskoczyć stresu w pracy,
1 krok do tyłu a 2 do przodu =1 do przodu

przez nika777 30 sie 2014, 21:35
Mam wrażenie że to się nigdy nie skończy - ten "rzut" choroby-depresji Już dwa miesiące biorę leki - dziś jest katastrofalnie. Cały dzień czekam do wieczora - byleby zasnąc i nie musieć wstawać... w poniedzialek idę do lekarza - może zmiana leku, albo... przeszło mi przez mysl może szpital...

przez Absinthe 30 sie 2014, 21:50
nika777, trzymaj się ciepło.Wiem jak ci ciężko sama przez to przechodziłam.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Sortuj wg