Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez tomasz_xyz 29 sie 2014, 13:23
adel napisał(a):MASAKRYCZNIE...!!!!!!! jak ja to dzisiaj przezyje, niech juz zaczna dzialac w koncu te prochy... :twisted:

Antydepresanty?
tomasz_xyz

przez AddictGirl21 29 sie 2014, 13:51
Czuję się w miarę okey tylko nudnawo jest, coś by się mogło zadziać ciekawego ;)
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez adel 29 sie 2014, 14:00
tomasz_xyz, antydepresanty biore caly czas, w przypadku silnych i naglych lekow biore lek przeciwlekowy...na szczescie w miare szybko pomaga :)
I'm toxic...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 29 sie 2014, 14:22
Całkiem, całkiem, humor dopisuje, jakaś taka dziwna wewnętrzna stabilizacja.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez caramel rose 29 sie 2014, 14:56
tragicznie, jestem właśnie po pierwszym dniu pracy, płakać mi się chce, ja sobie nie poradzę, boję się ludzi, tego wszystkiego, że nie ogarnę, nie zdążę ze wszystkim na czas, nasiliły mi się przez to natręctwa, od tygodnia już nie śpię. :why: W pracy miałam kilka napadów lęku, nie dałam jednak po sobie poznać, ale cały czas byłam przejęta i czerwona na twarzy. Inni pracownicy pewnie śmieją ze mnie, że jestem taka wystraszona i przejęta, szkoda gadać. Może już lepiej trzeba było siedzieć w domu...:/
"Nawoływanie się w ciemności nie przynosi światła" E. Fromm
"Nikt nie może nigdzie dojść jeśli skądś nie odszedł" J. Updike

przez tomasz_xyz 29 sie 2014, 15:16
Lewiatanxxx napisał(a):tragicznie, jestem właśnie po pierwszym dniu pracy, płakać mi się chce, ja sobie nie poradzę, boję się ludzi, tego wszystkiego, że nie ogarnę, nie zdążę ze wszystkim na czas, nasiliły mi się przez to natręctwa, od tygodnia już nie śpię. :why: W pracy miałam kilka napadów lęku, nie dałam jednak po sobie poznać, ale cały czas byłam przejęta i czerwona na twarzy. Inni pracownicy pewnie śmieją ze mnie, że jestem taka wystraszona i przejęta, szkoda gadać. Może już lepiej trzeba było siedzieć w domu...:/

Może warto się wspomóc jakimś lekiem? Natręctwa to wyraz wzrostu niepokoju i może udałoby się go wyciszyć
tomasz_xyz

przez jakostak 29 sie 2014, 15:16
Lewiatanxxx, Ja byłam dwa miesiące temu. Po trzech godzinach już ledwo stałam na nogach. Po drugim dniu nie wytrzymałam, popłakałam się po wyjściu i już więcej tam nie poszłam...

przez Midori 29 sie 2014, 15:59
Trochę zdenerwowana, ale ogólnie nadal jest OK. ;)
Midori

przez caramel rose 29 sie 2014, 16:25
tomasz_xyz napisał(a):Może warto się wspomóc jakimś lekiem? Natręctwa to wyraz wzrostu niepokoju i może udałoby się go wyciszyć

tomasz_xyz, biorę neuroleptyk, a większość leków w tym antydepresantów na mnie źle działa.

jakostak właśnie tego się boję, że w pewnym momencie zrezygnuję, jestem przyzwyczajona do samotności, ciszy, spokoju, a tutaj nagle tłum ludzi, wszyscy gadają, ciągle czegoś chcą, czuję się okropnie. Wydaje mi się, że się wszyscy tam ze mnie śmieją, że jestem taka powolna i że każdy myśli - co ona tu robi, ona nie nadaje się do pracy. :cry: Jeszcze tyle tych papierów, bo to praca biurowa, a ja mam takie natręctwo, że każdy np. mail zanim wyślę sprawdzam około 5 razy, a potem wysłany otwieram, ściągam załącznik i przeglądam kolejne trzy razy w obawie czy czegoś źle nie napisałam, nie zamieściłam wulgaryzmów (wiem, głupie), a w pracy nie mogę tyle razy sprawdzać, bo trzeba wszystko szybko, szybko, a przez to, że nie sprawdziłam mam ogromne lęki, zeświruję chyba.:/
"Nawoływanie się w ciemności nie przynosi światła" E. Fromm
"Nikt nie może nigdzie dojść jeśli skądś nie odszedł" J. Updike

przez adel 29 sie 2014, 16:29
Naprawde dobrze, jakos przezylam to spotkanie :yeah: powiem wiecej jestem szczesliwa...nareszcie wolna :D
I'm toxic...

przez Arhol 29 sie 2014, 16:31
Jak tortilla wypełniona do cna ostrzami żyletek i brzytew z tarczą wykonaną z mozarelli która musi stanąć w szranki na rzymskim koloseum z pomidorem który służy gigantyczne mu ekspresowi do kawy,który to zaś dzierży topór absolutnej cukinii i puklerz wykonany z bawełny i poliestru.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Abbey 29 sie 2014, 16:49
nie mam siły, nie podniosę się
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez ladywind 29 sie 2014, 16:49
adel napisał(a):Naprawde dobrze, jakos przezylam to spotkanie :yeah: powiem wiecej jestem szczesliwa...nareszcie wolna :D

wolna od czego?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez dar 29 sie 2014, 16:58
źle i niestety trwa to już ok 3 dni. Czuje się tak niby zmęczony, słabo z koncentracją... trochę bolą mnie nogi! Dziś zrobię jakiś trening i zobaczymy jak organizm na to zareaguje. Mam jakieś podejrzenia od czego to może być ale i tak nie wydaje mi się to normalne... :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg