Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez goodluck 24 sie 2014, 19:48
Cokolwiek byle dobrze "kopnęło"
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

przez jedyna 24 sie 2014, 19:53
muzyka trzyma mnie przy zyciu,,,

jaka?
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

przez goodluck 24 sie 2014, 20:05
Taka która wierci jeszcze większą dziurę w głowie...
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ( Dean )^2 24 sie 2014, 20:08
Uczę się pół dnia i sam nie wiem czy to ma sens,jestem przemęczony i zestresowany,powoooooli wchłaniam te wszystkie rzeczy,boli mnie głowa,jestem cały napiety.
Najgorszy jest wiatr.

przez jedyna 24 sie 2014, 20:08
hm....
moja raczej je zalepia...

-- 24 sie 2014, 20:16 --

goodluck
heheh
jakbys ukucnol i wyrosly by tobie skrzydla na pleckach to nasze foto na avatarze byly by identyczne'-)

daj jakis kawalek muzy ktory lubisz
moj
Theatre of Tragedy - ...A Distance There Is...
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

przez kotta 24 sie 2014, 21:26
dzisiaj to jakiś koszmar, niby jestem zdrowa, ale pewne rzeczy chyba zostaną do końca życia. silne przygnębienie i poczucie braku sensu czegokolwiek, myśli samobójcze. tak znikąd. mam nadzieję, że jutro przejdzie.

przez depresja24h 24 sie 2014, 21:30
Czuje się zagubiona, mam w sobie zarówno chęci i wątpliwości. Chęci by żyć w swoim idealnym świecie. Świat, który mnie otacza nie ma z nim nic wspólnego. Ileż razy zadaje sobie pytanie: co by było gdybym była zdrowa? Ileż cudownych chwil mnie ominęło? "Cudownych" zależy od punktu widzenia. Czym jest ta siła, która odbiera radość każdej chwili? Czego ona właściwie chce Zniszczyć mnie, przecież świetnie się jej to udaje. Nie wiem czy mam powielać to samo co myślę co rok... O tym, że lata młodości mijają bezpowrotnie, a im dłużej jestem tym dalej od tętniącego życia, a słyszę skrzypot stołu i krople deszczu padające na okno. W tej ciszy, w tym marazmie rozmyślam. Czy zrobiłam coś niewłaściwie? Czy jest szansa aby to zmienić? Ale nie chce się użalać, nic tym przecież nie zmienię. Chciałabym znów poczuć zapach powietrza zaraz po obudzeniu, a w środku czuć wijące, tańczące uczucie siły i szczęścia, energii rozpierającej mówiącej mogę wszystko... Gdzie to wszystko się podziało? A ja będę krok po kroku szukać, znów wątpić, znów szukać by odnaleźć coś niezastąpionego, w głębi serca ja prawdziwa się kryje... ale te schody nie mają jednego kierunku

przez Kontrast 24 sie 2014, 21:32
kotta, tez tak mam, a wydawało się ze minęło.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Rico 24 sie 2014, 21:33
kotta napisał(a):dzisiaj to jakiś koszmar, niby jestem zdrowa, ale pewne rzeczy chyba zostaną do końca życia. silne przygnębienie i poczucie braku sensu czegokolwiek, myśli samobójcze. tak znikąd. mam nadzieję, że jutro przejdzie.

Ja dziś podobnie. W sobotę z kumplami się spotkałem, popiliśmy, tak gdzieś do 1, wstałem rano, ogarnąłem się, poszedłem do kościoła, ale miałem doła. Taka melancholia, lekki stres, nerwica. Marność i smutek. Fatalny dzień.
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Arasha 24 sie 2014, 21:35
Do jednej wielkiej dupy !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez Cognac 24 sie 2014, 21:36
Kontrast napisał(a):kotta, tez tak mam, a wydawało się ze minęło.

ja też.
przez 3, 4 dni było dobrze? I znowu mnie to łapie. Powinnam pójść spać, bo czuję się samotna. A miałam się uczyć!!! :(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez Kontrast 24 sie 2014, 21:40
Cognac, Najgorsze to jest to, że bez powodu, ba! Nawet są powody żeby takie uczucie aktualnie u mnie nie istniało.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Cognac 24 sie 2014, 21:46
Kontrast, ehhh, moge sie pod tym podpisac w calej rozciaglosci. Wczorajszy dzień udało mi się przeżyć tak dobrze. A dziś - jakas jedna glupia mysl (której nawet nie pamiętam...) mi chyba palnęła do głowy (coś w stylu 'ale moje życie jest bez sensu i puste' i inne tego typu bzdury) i uderzyła w jakiś trybik, który na nowo zaczął rozkręcać maszynę. Pytanie, jak to powstrzymać.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez jakostak 24 sie 2014, 21:51
Smętny, nudny tydzień minął, zaczyna się kolejny... Ile ich jeszcze będzie...? :( I po co...?

Sortuj wg