Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jakostak 21 sie 2014, 11:39
TROPICIEL
Widać po Twoich postach, że na wszystkim się znasz i na wszystko masz odpowiedź... Dla Ciebie to wszystko takie proste... Co Ty tu w ogóle robisz?
Nie wiem jak inni, ale ja w depresji mam tak, że każde spotkanie z jakąś osobą, zwłaszcza nieznajomą, jest nudne i potem żałuję, że w ogóle poszłam się spotkać. Trudno jest się do kogoś przywiązać emocjonalnie. Wszyscy są mi tacy obojętni...

przez Infinity 21 sie 2014, 11:42
Infinity napisał(a):Smutno i samotnie

Przeczytałem smutno i zdrowo i pomyślałem ki ch** :pirate:[/quote]
gdy przez jedną osobę czuję się olana, to uogólniam ze wszyscy mnie opuścili, stąd poczucie samotności

Dziś powtórka samotna i smutno chociaż przed chwilą nie odebrałam telefonu gdy dzwonił kolega

przez Pieprz 21 sie 2014, 11:43
Dla Ciebie to wszystko takie proste... Co Ty tu w ogóle robisz?

jak to co, pozwala swojemu blaskowi dotknąć plebejuszy ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pan26xyz 21 sie 2014, 12:56
Infinity napisał(a):Dziś powtórka samotna i smutno chociaż przed chwilą nie odebrałam telefonu gdy dzwonił kolega

Miałaś go po prostu w czterech literach, ja zawsze robię tak. Jeśli dziewczyna nie odbierze telefonu raz, drugi i trzeci, olewam bo to nie ma sensu żebym się wysilał i tracił na nią czas, najwidoczniej nie pasuje jej, jestem dla niej brzydki (zresztą dla większości jestem brzydki) i muszę iść dalej bo stanie w miejscu i patrzenie się na tą samą kobietę która i tak nigdy nie będzie moja jest bezcelowe.
pan26xyz

przez Infinity 21 sie 2014, 13:00
pan26xyz, nie miałam w dupie. Za daleko idące wnioski wysuwasz.

przez JERZY62 21 sie 2014, 13:05
Co tu robić, niech to szlag trafi, zjem coś bom trochę głodny.
♪♪♪

przez Candy14 21 sie 2014, 13:09
Doskonale :105: a po poudniu bedzie jeszcze lepiej :yeah:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez pan26xyz 21 sie 2014, 13:12
Infinity napisał(a):[b]nie miałam w dupie. Za daleko idące wnioski wysuwasz.

Zawsze tak robicie, mnie to wnerwia bo udajecie niedostępne i po co? wystarczyło po prostu odebrać telefon co nie jest jakoś strasznie ciężkie.
pan26xyz

przez Infinity 21 sie 2014, 13:17
pan26xyz, 3,4 razy dziennie, o każdej porze dnia, mam być dostępna i przez 1 godzinę bo tyle trwa rozmowa. Obudził mnie. Miałam zrobić kawę, rozbudzić się i oddzwonić.
Nie doceniam Jego, że jest, ale nie mam Go w dupie, tylko każdy z nas ma osobne życie i nie zawsze mogę, chcę wisieć na telefonie.

-- 21 sie 2014, 13:20 --

Nie odbieram telefonów gdy ktoś mnie obudzi. Cierpię na wadę wymowy (jąkanie i "bełkotanie", niewyraźna mowa wręcz niezrozumiała) i gdy jestem na pół śpią to się nasila. Po prostu mi wstyd.

-- 21 sie 2014, 13:22 --

Znamy się od 4 miesięcy. On nie jest "normalnym inaczej" czyli zaburzonym psychicznie, więc nie do końca mu ufam.

przez ktosia1976 21 sie 2014, 13:23
ból głowy (chyba z dzisiejszych wrażeń) i tak jakoś "dziwnie",zawroty głowy jak co dzień
sympramol 50mg 2-0-2
lokren 20mg 1-0-0

+ dużo fajek
6 lat walki z nerwicą(zaburzenia somatopodobne)

przez pan26xyz 21 sie 2014, 13:25
Infinity napisał(a):Znamy się od 4 miesięcy. On nie jest "normalnym inaczej" czyli zaburzonym psychicznie, więc nie do końca mu ufam.

Dobrze więc oceniłem że jesteś najpiękniejsza na świecie, zresztą ja jestem na tyle pie......nięty że wyobrażam sobie każdą kobietę w internecie idealnie piękną. Ok masz rację, zresztą wy macie zawsze rację, to ja jestem nieudacznikiem.
pan26xyz

przez Infinity 21 sie 2014, 13:49
pan26xyz,

to ja jestem nieudacznikiem.

wcale tak nie uważam ;) masz tylko z jakiś powodów czasem odstraszające podejście

przez Arhol 21 sie 2014, 14:13
Samodyscyplina i wiedza "czego chcę od życia" tak bardzo rozjebane,samoocena przy każdej próbie zmiany które sypią się szybciej jak wieże WTC też tak bardzo rozjebana,w parze z samopoczuciem,spirala "Nie wiem czego chcę" i kręcenie się jak gówno w przeręblu niczym sznur zaciskają się na szyi,morda puchnie,oczęta wyłażą z orbit czy galaktyk,brejn eksplołd,tak epicki rozkoorwiający mętlik,tak bardzo gówniana egzystencja,tak psze państwa,to jest to,bycie parę lvli wyżej w "galerii przegrywów",so much win.

Po ludzku - nie wiem,chyba chujowo,ale to adekwatne do guwnixowatości.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Cognac 21 sie 2014, 14:28
Arhol, mam podobnie; nie wiem czego chcę od życia, ciężko mi zatem robić cokolwiek. zwłaszcza, że silnie potrzebuję mieć cel w życiu, pracę z jakąś ideą w tle.
Ale dziś z moich płuc zeszła w końcu "zmora", która siedziała tam od poniedziałku - tak, mam na myśli czarne myśli. Samo minęło, więc mimo że absolutnie nic się w moim życiu nie zmieniło, jest mi lepiej. Może wykrzesam odrobinę siły, by coś w końcu zmienić...
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Sortuj wg