Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Makabra 12 sie 2014, 17:05
Jak kupka gnoju.
Makabra

przez siostrawiatru 12 sie 2014, 17:41
Straszliwie denerwuję się jutrem. O niczym innym nie potrafię myśleć. :( Ja się kuźwa nie nadaje do życia.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez White Rabbit 12 sie 2014, 19:28
Uczucie bezdomności. Uczucie bezobecności. Uczucie pustki, uczucie krzyku w środku, uczucie polifonii, uczucie, że nie moge nijak znaleźć - punkt zaczepny w rzeczywistości, który by uzasadniał moje emocje, bym mogła je przeżyć i zostawić. Wiem, skąd pochodzą te uczucia, są z dzieciństwa. Jak mam je wypluć? Uczucie braku miejsca. Zgiełku, wylewania z ciała. Przelewania. Targowania. Samotność. Obrzydliwa samotność czterech spustów głowy. Gorenie sufitu. Poczucie szaleństwa, gdzie wszystkie "Ja" zwracają się do Ciebie twarzą, i patrzą. Co mam im powiedzieć. Nie-mowa.
Wyję o obecność, o kontakt, ale nie, żeby znowu ktoś chciał mnie zamknąc w schemacie, a kiedy się wymykam, stwierdzić przezornie, że burzę jego świat umysłowy.
Szaleństwo, to nieumiejętność nazwania własnych myśli. Zawsze bałam się utraty mowy.
Nie wiem, co ze sobą zrobić.
Nie wiem, co mam teraz robić, kiedy czuje, że dopada m,nie szaleństwo..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwosol-men 12 sie 2014, 19:30
jest jak jest dość przejmowania się
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez GITS 12 sie 2014, 19:51
Osobiście jest ok. Natomiast martwię się o kogoś czy ta osoba sama to udzwignie.

przez buszujacywtrawie 12 sie 2014, 19:56
Dno. Dodatkowo otępienie lekami. Ja z tej choroby nigdy nie wyjdę...

przez White Rabbit 12 sie 2014, 20:31
buszujacywtrawie, na co chorujesz?

przez turcotte 12 sie 2014, 20:36
No nie mogę się zdecydować którym obrazkiem to opisać :roll:

[img]kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/08/ee4fb866225afad1e6bbb1b8175072dd_original.gif?1376991024[/img]

czy

Obrazek

Chyba ten pierwszy ;)

przez AddictGirl21 12 sie 2014, 20:40
buszujacywtrawie, Bierzesz to świństwo HALOPERIDOL, przecież to gówno powinni wycofać z obiegu!!! Schodź z tego powoli a zobaczysz, że wszystko wróci do normy...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Makabra 12 sie 2014, 21:11
Beznadzieja.
Makabra

przez pan26xyz 13 sie 2014, 08:35
W sumie to czuję się nawet nieźle, tylko ten ból głowy jest straszny, to chyba kac.
W tym momencie zacząłem zastanawiać się "Dlaczego ja nienawidzę tak bardzo kobiety". Nie mam zamiaru zostać homoseksualistą, ale czuję że gdybym mógł to zabiłbym każdą jedną. Nie potrafię tego opanować, nie potrafię tego nawet opisać i odpowiedzieć dlaczego takie myśli mam. Sam nie wiem czemu tak jest.
pan26xyz

przez lucy1979 13 sie 2014, 09:24
pan26xyz napisał(a):W sumie to czuję się nawet nieźle, tylko ten ból głowy jest straszny, to chyba kac.
W tym momencie zacząłem zastanawiać się "Dlaczego ja nienawidzę tak bardzo kobiety". Nie mam zamiaru zostać homoseksualistą, ale czuję że gdybym mógł to zabiłbym każdą jedną. Nie potrafię tego opanować, nie potrafię tego nawet opisać i odpowiedzieć dlaczego takie myśli mam. Sam nie wiem czemu tak jest.

Bo Cię żadna nie chce. :yeah:
A żadna Cię nie chce, bo jesteś złym człowiekiem, nudnym, sama pustka i nienawiść.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez chcezyc 13 sie 2014, 10:02
Czuję się... nieobecny? zdezorientowany? stłumiony? jak bym stał przed ścianą i próbował iść do przodu
Jak się nudzisz to możesz napisać coś miłego. :)
"zmieniasz to jak widzisz siebie, zmieniasz absolutnie wszystko" Oxon - Zmieniasz siebie

przez lucy1979 13 sie 2014, 10:09
Jak się obudziłam rano to od razu przygniotła mnie konieczność wstania i przezycia kolejnego dnia. Pomyslalam, ze nie dam rady i że chce przestać istnieć.
Jeszcze zadzwonil kolega z pretensjami, że cos tam powiedziałam o nim w rozmowie z kimś innym i musiałam się z pol godziny tlumaczyc, że miałam co innego na mysli :(
Znajomi męczą mnie, żebym przyszla na dwudniowego grilla w weekend a ja wiem, że tylko będę się tam męczyć. Nie rozumieją, że depresja to kompletny brak sil i chęci do zabawy, do życia. Mówią, że mnie rozweselą... Chorego na depresje nic nie rozweseli. Mam dość :cry:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Sortuj wg