Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez siostrawiatru 31 lip 2014, 15:48
Łeb boli trzeci dzień :? czuję się odrzucona i boję się cokolwiek napisać bo wyjdę na durnia albo sierotę ostatnią.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Makabra 31 lip 2014, 16:21
Tęsknię...
Makabra

przez Arhol 31 lip 2014, 16:25
Ch** dupa i kamieni kupa z tym wszystkim niech to kurwica weźmie
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 31 lip 2014, 16:31
Makabra, daj sobie z nim spokój. Facet nie jest Ciebie wart a Ty cierpisz.

-- 31 lip 2014, 16:32 --

Arhol, co się dzieje? Martwię się o Ciebie jak czytam te posty.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Arhol 31 lip 2014, 16:36
siostrawiatru, na szczęście nic doczesnego czy konkretnego,własna egzystencja i niedojebany mózg mnie wkoorwiają,za parę dni pewnie minie D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez siostrawiatru 31 lip 2014, 16:51
Arhol, i tak się martwię.

przez Arhol 31 lip 2014, 17:19
siostrawiatru, Dzięki.
Generalnie jednak,bywały gorsze kryzysy,funkcjonować się da,no worries,gdybym miał coś wyczynić,pewnie to by się stało dawno temu .
U ciebie też jak rozumiem kiepsko,i raczej niewiele na to poradzi,przeczekać pozostaje,skoro leki i terapia niewiele dają..wytrwaj,powodzenia.
Moderator

przez pająk 31 lip 2014, 17:51
Czuję się smutna bo od jakiego witam się z laskami z działu o osobowości borderline, a one kompletnie mnie zlewają i czuję się nie warta odezwania się ani szukania tam pomocy :oops:
pająk

przez jasaw 31 lip 2014, 18:07
pająk, tak nie podchodź do tego. Nie zawsze nasze posty znajdują odzew. Staraj gdziekolwiek szukać kontaktu, bo tak naprawdę my wszyscy mamy jakieś problemy, czyli ogólne zrozumienie powinnaś znaleźć wszędzie :D

Upałów ciąg dalszy, ale jutro wyjazd, więc nastrój mam bardziej optymistyczny, mimo wszystko ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez IcyBlues 31 lip 2014, 18:35
Czuję się tragicznie. Jestem już na dwóch tabletkach Prozacu, a nie odczuwam większej poprawy. Do tego nadchodzą dni, w trakcie których będę musiała liczyć sama na siebie i po prostu boję się o siebie. Boję się, że stracę nad sobą kontrolę. Do tego budzę się codziennie o czwartej nad ranem. Nie mam możliwości, by w ciągu następnych dwóch tygodni udać się do lekarza. Podwojenie dawki leku mnie podłamało. Fakt, że coś, co powinno zadziałać, na mnie nie miało większego wpływu. Tak, jakby wyleczenie mnie było już niemożliwe. Mam dosyć... Boję się myśleć, co się zacznie wraz z powrotem do szkoły... Nie wiem, czy nie wolałabym, by mnie zamknęli w jakimś szpitalu. Ale warunki tam panujące... dołują mnie jeszcze bardziej.
Czuję, że zaczęłam się poddawać. Przy jednej tabletce sama wiara przynosiła minimalne rezultaty. Teraz czuję się gorzej.
Mogę przyjąć jutro trzy tabletki? To będzie 60 mg... Może coś zadziała. Może powinnam kupić w aptece te silniejsze... W sumie jest mi wszystko jedno.

przez variable 31 lip 2014, 18:44
smutno jakos
variable

przez papierowykot 31 lip 2014, 19:10
obojetnie

przez ladywind 31 lip 2014, 19:14
variable, dla variable, dlaczego?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez variable 31 lip 2014, 20:08
ladywind, taki dzień deszczowy może :bezradny:
variable

Sortuj wg