Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez vyskokova 23 lip 2014, 07:17
W porównaniu z wczorajszym porankiem zdecydowana poprawa.
Lekki vvqurvv o zabarwieniu cyniczno-realistycznym, co jest najlepszym możliwym stanem emocjonalnym w moim obecnym życiu i chciałabym w nim trwać i trwać i trwać ;)
Kolejne rozczarowanie postawą i postępowaniem pewnych osób sprawia, że osiągam satysfakcjonujący synchron psychiczny z moim podświadomym na ich temat przekonaniem, że już niczym właściwie nie powinni mnie zaskoczyć i niczego poza rozczarowaniami nie powinnam z ich strony oczekiwać. Przede wszystkim ten szczególny rodzaj nieliczenia się ze mną gwarantuje mi status quo i przyjemną formę rozluźnienia wewnętrznego, że oto nic nie muszę już nikomu udowadniać, bo nie są tego warci i nie potrzebuję już ich uznania, pomocy ani złudzenia, że spełniam ich oczekiwania co do mojego życia czy odzwierciedlam ich wyobrażenie o tym, jaka być powinnam, ale mogę zawalczyć o siebie dla siebie po swojemu.
Z takim nastawieniem zadania na dziś, jutro i pojutrze wydają mi się ciekawostką i fajnym wyzwaniem, nie ciężarem. Do tego standardowy po ataku żarłoczności post z optymistycznym założeniem "dokąd wytrzymam" jest w toku, więc zyskuję poczucie (za)panowania nad sobą i nałogami.
Jako ten ślepy kamień pod wodą głęboką żyjesz, człowieku. W ciemnicy, człowieku, orzesz żywota rolę i płacz zasiewasz, ten trud, ten ból. I w błocie tarzasz gwiezdną duszę, człowieku, w błocie.

przez Pieprz 23 lip 2014, 08:57
W porównaniu z wczorajszym porankiem zdecydowana poprawa.

u mnie trochę też
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Makabra 23 lip 2014, 09:19
Dóóół.
Makabra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 23 lip 2014, 09:43
Lęk o przeżycie materialne, nie jestem na tyle chory by się nadawać na DPS ani pewną rentę, ale też nie na tyle zdrowy żeby tak od razu iść do pracy. Już widzę jak jestem bezdomny i żebrzę o kromkę chleba, jeszcze bez kasy na leki, bo bez ubezpieczenia zdrowotnego.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Infinity 23 lip 2014, 10:39
Lekko zszokowana

przez Ramanujan 23 lip 2014, 11:51
Natręctwa męczą, nastrój też niezbyt dobry.
Ramanujan

przez Cognac 23 lip 2014, 11:53
Czuję się ok, bo jutro urlop. Pokładam w tym nadzieję, że wypocznę, przemyślę parę spraw i uda się rozwiązać choć trochę problemów... Niestety skóra daje popalić... mam (podobno) atopowe zapalenie skóry (ono również jest chorobą psychosomatyczną:( ), więc od weekendu ostre drapanko... A alergia coraz większa. Ech! Przecież nie znajdłam niczego naprawdę dziwnego. Stres też zredukowałam, mówiąc sobie, że jadę na urlop. Załamująca przypadłość:(
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

przez Arhol 23 lip 2014, 11:57
Nie wiem kurfa,ciepli mi granatem pod giry,wykurwili spod jakiegoś pługa,niby do pługa można wrócić,tylko chooj jasny wie do którego,na którym polu.
Ale poza tym - jako tako git.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kupmitrumne 23 lip 2014, 12:50
Czuje się jakby mnie przeorali 40 razy , dzięki wczorajszej i dzisiejszej przejazdzce na rowerze , ponad to prawie by mnie potrącił samochód z zawartością boskiego bruneta w środku , tak niewiele brakowało :lol:

Ogólnie mi smutno , że Tomasz odszedł z forum :cry:

W dodatku czeka mnie o 14 wizyta u psychiatry >_<

Niech mnie ktoś zabije , czym kolwiek :105:

Amen !

przez wiejskifilozof 23 lip 2014, 13:42
Musisz mieć strasznego psychiatrę,że nie chcesz chodzić :D :mrgreen:

przez Midori 23 lip 2014, 13:49
Zdołowana do granic możliwości. To takie dziwne uczucie rozdzierające serce na tysiące kawałków, z których każdy odlatuje w inną stronę, bez możliwości ich odnalezienia.
Midori

przez monk.2000 23 lip 2014, 13:52
detektywmonk, ja lubię chodzić do swojego psychiatry. Normalnie wypady poza miasto wiążą się z jakimś dyskomfortem. Natomiast do lekarza idę jak na zawołanie, jak żołnierz na komendę. Z tym, że przełożonym jest moja choroba w tym przypadku.

Midori, ciekawi mnie to anime i żałuję, że życie takie krótkie, że wszystkiego się nie posmakuje. Poleciłabyś "na jeden" raz jakiś odcinek do obejrzenia od razu w internecie gdzie występuje tematyka sprzętu audio albo techniki komputerowej? :-) A jak nie ty, to Arhol może. Ty to już chyba połowę wszystkich anime obejrzałeś.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Midori 23 lip 2014, 14:41
monk.2000, nic mi się w tym momencie nie kojarzy z tą tematyką, ale nie mam dzisiaj za bardzo głowy do myślenia.
Midori

przez variable 23 lip 2014, 14:45
W miare dobrze :pirate:
variable

Sortuj wg